Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Można by rzec... gierka wyje*** w kosmos.


Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, Photo Mode wyglada lepiej niz gry na PC/PS4/X1, za to w samej grze ciagle wozy z GT3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malkontenci everywhere.

Kurwa, jak DLC będą po kilkaset mega - źle. Jak będą już na płycie - źle. Jak nie będzie w ogóle - źle. Niektórzy powinni udać się do psychoanalityka celem ustalenia oczekiwań od życia i od GT6.

Na GT planet typ który już gra napisał że dźwięk bez większych zmian, tuning tak samo, choć szóstego będzie jakiś patch - ale wiecie co? Koło pyty mi to lata bo i tak w następny piątek po pracy jadę odebrać swoją AE i jak zasiade w fotelu za kierownicą to zejdę w niedzielę nad ranem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co? Koło pyty mi to lata bo i tak w następny piątek po pracy jadę odebrać swoją AE i jak zasiade w fotelu za kierownicą to zejdę w niedzielę nad ranem.

 

wiesz co? koło pyty mi lata co będziesz robił w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę nad ranem.

 

mamy prawo oczekiwać zmian w grach za które każą słono płacić (nie mając praktycznie konkurencji), gdyby wszyscy tak jak ty od razu biegli do sklepu z kasą gt wyglądałoby jak fifa a polyphony d. ścigało by się z EA o miano najgorszej firmy roku. z czegoś się ta krytyka bierze, część to wieczni malkontenci i nie da się tego zmienić ale znaczna część to zdrowo myślący ludzie. 

tym bardziej, że przed premierą 6tki gadają o 7ce co moim zdaniem jest dużym błędem marketingowym. mogliby dać demo na psn no ale to przecież PD i dzieło ich życia: GT więc nie dadzą bo ludzie podobnie jak ty w owczym pędzie i tak polecą na zakupy nawet gdyby okazało się, że zmiany sa kosmetyczne.

 

EDIT: właśnie spojrzałem na zdjęcia z gry. oni są jednak debilami, udało im się dojsć do tego, że zmiana pogody/dnia i nocy może byc jako opcja na torze i nie trzeba dawać oddzielnego toru w menu. nie wpadli jednak na to, że "reverse" też mogłoby być jedną z dodatkowych opcji dla danego toru i oczywiście w menu wszystko jest dublowane :) niech dadzą jeszcze fiata 126 i 126p różnica niebanalna. ilosć zawartych w grze aut zwiększy się a co najważniejsze zdobędą serca wszystkich polaków i pobiją rekord guinesa w sprzearzy gier w naszym pięknym nadwiślańskim kraju  ;)

Edytowane przez graGITARA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Fiatów 500 to ile mamy w GT5? Bez problemu zrobiliby Fiat'a 126, 126p, 126p BIS, Steyr Puch 126, FSM Niki, Personal 4, 650E, 650ES, 650EK, 650EI, Maluch '00, 126 el SX, ELX, Bosmal, z polityką PD piętnaście maluchów daliby radę wsadzić. xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo GT idzie juz tylko na ilosc a nie jakosc, tak to juz jest jak sie nie ma konkretnej konkurencji i mozna odwalac maniane, a i tak wszystko uchodzi na sucho. Tylko, ze ta konkurencja nie spi i caly czas idzie do przodu, graficznie GT juz nie jest niewiadomo czym, gdzie wszystkie pozostale gry wypadaly bladziutko, teraz to GT jest chyba najslabiej wygladajaca sciganka, a jeszcze dodatkowo sami sie wkopali contentem z PS2. Model jazdy? Powiedzmy sobie szczerze - grajac na padzie, a jeszcze z asystami co by nie krecic baka na kazdym zakrecie, niewiele odczujemy z tej symulacji, model jest wtedy zaledwie dobry/poprawny, ale taki jest tez w pozostalych grach. Tuning? To samo co z grafika - niegdys niemal nieskonczone mozliwosci, a teraz jest tego tyle, ze NFS UG sprzed 10 lat mial go duzo bardziej rozbudowany, o nowych grach nie wspominajac. Wiec co im zostalo? Liczby. Tylko, ze sa to puste liczby, kolosalnie naciagane i niemajace za wiele wspolnego z rzeczywistoscia - trasa X, trasa X z pogoda, trasa X z cyklem dnia i nocy, i trasa X z pogoda oraz cyklem dnia - na pudelku 4 trasy a w rzeczywistosci tylko jedna. Z wozami jest jeszcze gorzej - Huayra z '09 i z '13, przeciez to jest to samo auto! Albo np. Murcialago Chrome Line, gdzie powinno to byc tylko osobne malowanie do zwyklego modelu. Do tego po 80 Skyline'ow, Supr, RX7, Celic, itd. ktore nie roznia sie niczym oprocz wlasnie nazwy, gdzie wystarczylyby po 1 ale za to premium. AI - stoi w miejscu od pierwszego GT, to juz chyba lepszy jest ten sztuczny system z NFSow, gdzie jak dobrze bys nie jechal to AI cie i tak i tak magcznym sposobem dogania, a jak jedziesz slabo to nie wiadomo po co zwalniaja, ale przynajmniej caly czas cos sie dzieje na ekranie a nie ze jestes sam i scigasz sie z samym soba, po 16tu latach to jest juz po prostu nudne. Dzwieki nagrywane stara Nokia przemilcze. Czekam na premiere GT6, ale cos czuje w kosciach, ze to bedzie moja ostatnia przygoda z ta podupadajaca seria, na szczescie w przyszlym roku wychodzi prawdziwa alternatywa dla GT czyli Project Cars, wiec nie ma co plakac.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię jak zakręty biorę bokiem. :3 Jak jechałem z asystami to nawet wolniejsze czasy miałem niż bez.

A z tymi autami to nie tylko naciągają tym że wlepią Huayra 09 i 13, jest nawet Suzuki w salonie które różni się też rocznikiem, a patrząc na model 1:1 dokładnie to samo.

Ostatnio miałem podobną sytuację w samochodach używanych, kupiłem jakiegoś japońskiego sedana, a później patrzę że jest jakiś samochód którego jeszcze nie mam kupionego a wygląda tak samo tylko lakier inny, bo wrzucają jakiś wóz np. Toyota, a na amerykańskim rynku jest dostępny jako Lexus i już mają dwa auta, z Oplami i Vauxhallami mają podobnie, wrzucą jakiegoś Opla, i za chwilę będzie do kupienia dokładnie to samo tylko z innym znaczkiem, jako Vauxhall. xD

Jakby dali do GT7 naszego Poloneza, to bez problemu 10 wersji by się znalazło jako oddzielne auto, nie wliczając w to Caro czy Atu. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...teraz GT jest chyba najsłabiej wyglądającą ściganką..." - myślę, że powinieneś w końcu wymienić swojego CRTka na coś zdolnego wyświetlać obraz co najmniej w 720p  ;)

 

Reszty nie chce mi się nawet komentować. Dodam tylko, że masz 50 Skyline'ów zamiast jednego i dla ciebie to wada, ale dla kogoś innego nie koniecznie. Grafika to nie wszystko i wolę mieć grubo ponad 1000 brzydszych aut niż 500 ładnych.

 

BTW XOne niedługo wyjdzie na rynek razem z Forzą 5 więc już wiesz co kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w GT6 ma być już pełne 1080p bez straty FPS'ów, niby w GT5 było troszkę przed 1080p, ale za to ludzie byli na trybunach, w demie GT6 wiało pustkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upscallowane 1440x1080p tak dokladnie (w GT5 1280x1080p), do tego plynniejsza animacja, brak artefaktow spowodowanych dymem, itd. technicznie jest duzo lepiej niz w GT5.

 

 

"...teraz GT jest chyba najsłabiej wyglądającą ściganką..." - myślę, że powinieneś w końcu wymienić swojego CRTka na coś zdolnego wyświetlać obraz co najmniej w 720p   ;)

 

3/4 wozow jest z PS2, polowa tras rowniez a na pozostalych cale otoczenie to tekstury 2D, sorki ale czegos takiego to nawet najlepszy OLED nie zrekompensuje. Powiem tak:  photomode =/= gameplay.

 

 
 

Jakby dali do GT7 naszego Poloneza, to bez problemu 10 wersji by się znalazło jako oddzielne auto, nie wliczając w to Caro czy Atu. : )

 

Do tego kazdy rocznik oddzielnie, i tak dla kazdego auta, mysle ze 10k wozow jak nic by peklo jak nic  ;)

 

 

EDIT:

Przeglad wszystkich wozow w GT6:

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt z ilością aut japońskich i ich dublowania PD przegina zamiast tego mogli dać więcej samochodów europejskich takich jak np BMW M6 Audi RS5 RS3 już nie wspomnę o klasykach gatunku BMW E30 M3. Ale cóż póki niema konkurencji to i tak kupię żeby miło spędzić czas online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sieniu E30 M3 jest za to w Shifcie. @żywy masz chyba na myśli ostatnie arcadowe NFS, a nie symulatory od EA. W GT AI gorsze jest od wyścigów na 8 bitowych konsolach i komputerach. Inteligencja w GT nie godna jest Shiftom czyścić butów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale konkurencja idzie ogromna

Zarowna dla GT 6 jak i forzy motorsport ( ktora mimo wszystko uwazam za lepsza od Gt)

Bedzie to Project CARS :). To filmikach ktore widzialem w necie wyglada na to ze to bedzie kosmos :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie ale wiesz ile czasu już to trwa ;) kupie ja razem z PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem kolejną fajną rzecz na świeżych filmikach z GT6 :) Dodali wskaźnik martwego pola. Taki trójkącik, który ostrzega, że obok mamy samochód rywala. Widziałem takie coś na filmiku z kariery i nie wiem, czy będzie dostępny online (oby). Bardzo by to pomogło w wyścigach online, gdzie często dochodzi do kontaktu przez ograniczoną widoczność...

 

Jeśli już było o tym w wątku i wszyscy o tym wiedzą, to sorry ;) Mnie dopiero dzisiaj oświeciło.

 

1484293_10152037070474564_2008981430_n.j

1471258_10152037070564564_1502006112_n.j

 

hmmm...? :D  :thumbsup:  :thumbsup:

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PD zapowiadało że poprawi AI, poczekajmy na gameplaye.

A ten filmik z dilerami aut w GT6 to przestałem oglądać na Bugatti, bo nie wiem jak wy ale ja tam widzę dwa dokładnie takie same auta różniące się jedynie światłami. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vser.jpga40k.jpg0pir.jpg2e85.jpg

 

GT5(na torze) vs. GT6

 

Wygładzone błotniki, przednie lampy, kierunki - oby rzeczywiście było widać różnicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch ostatnich obrazków nie rozumiem, w GT5 na tej trasie też można zrobić dachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w GT5 nigdy nie próbowałem wywrócić auta, ale myślałem że jest to niemożliwe. Skoro to żadna nowość no to przepraszam  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie było brązowego pucharka za dachowanie? : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×