Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Bf4 kosztowal 189 zl, wiec skoncz juz swoja krucjate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, że Pakiet Precyzji jest dostępny :):

Premia przy zamówieniu wstępnym
Już teraz złóż zamówienie wstępne na Gran Turismo® 6 Special Edition i poszerz swoją kolekcję aut w garażu o pięć następujących supersamochodów z Pakietu Precyzji:

 

 

Wersja cyfrowa różni się od pudełkowej Anniversary Edition (oprócz steelbooka i płyty :P) jedynie brakiem 1 mln Cr, a cena na tę chwilę jest praktycznie taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja cyfrowa zaczyna mi wydawać się ciekawą opcją. Patrząc na setki godzin przejechanych w GT5, możliwość oszczędzenia lasera oraz wygody, jaką daje digital sprawia, że zacząłem się zastanawiać :) Tylko jak sobie poradzę z brakiem pudełka z GT6 na półce? Może dokupię sobie po jakimś czasie w wersji Academy lub coś takiego ;)

 

Ogólnie, to już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-order canceled ;P Jednak wole wersje cyfrowa, patrzac po loadingach w GT5 to kazda sekunda zyskana dzieki wersji cyfrowej jest na wage zlota, na pudelku mi nie zalezy, a kredyty bedzie mozna kupic w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwość oszczędzenia lasera

 

patrzac po loadingach w GT5

Ja Gran Turismo 5 zainstalowałem na dysku, a loading zajmuje sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Gran Turismo 5 zainstalowałem na dysku, a loading zajmuje sekundy.

Jasne. Szczególnie loading nazwisk kierowców przed wyścigiem. Jakieś 60 sekund... >_>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Szczególnie loading nazwisk kierowców przed wyścigiem. Jakieś 60 sekund... >_>

Chyba 15 sekund.

Chociaż, nie wiem jaki macie dysk, ja mam orginalny 320GB, nie zmieniałem dysku w konsoli.

Dobra, zmierzyłem czas wczytywania. Od momentu wciśnięcia logo z trasą w zawodach sezonowych, czyli wczytanie się trasy, plus wczytanie się aut wszystkich przeciwników zajęło ok. 37 sekund.

Łojezusie, ale długi ten loading. :laugh:

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli auta można kupić za gotówkę w grze, a pieniądze z mikrotransakcji tylko przyspieszą czas w jakim zdobywamy auta, to OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za, po katowaniu kilkuset (tysiecy?) rund po owalu w GT5 wszelkiemu grindingowi mowie serdecznie wyp.... Chociaz najlepszym rozwiazaniem i tak byloby zrobienie kariery na wzor tej z GT3, czyli za pozniejsze, bardziej zaawansowane wyscigi dostawalo sie kilkaset tys. kredytow plus jeden z 3-4 aut, ktore mozna bylo sprzedac za kolejne kilkaset tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeszcze mamy B-Spec, uruchomimy sobie wyścig a w tym czasie można zająć się czymś innym, a kasa sama leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B-SPEC ma być ale w odmienionej wersji ponoć dużo ciekawszej i nie będzie tego trybu na start

wywiad z Japończykiem

edit: GTP: What about B-Spec mode? Will B-Spec racing return to Gran Turismo 6? If so, how do you see its features evolving in the future?

“In GT6, we’re planning to make it so that you can just switch within the same race to make it either A-Spec or B-Spec. There won’t be separate modes for A-Spec or B-Spec racing any more, the player can just choose to have it be an A-Spec or B-Spec race. So, people who really like to drive can just keep it in A-Spec.

“Among all the users of Gran Turismo, there are some guys who really have a hard time driving themselves, but really like cars, and B-Spec will be a big part of the game for them.”

Edytowane przez Dejf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak czytałem na jakimś forum (chyba GTPlanet) wypowiedź niepełnosprawnego kolesia, który właśnie opowiadał o B-Spec.

Mówił, że dla niego jest to jedna z niewielu szans żeby pograć w gry i ubolewał tylko że ten ryb jest taki ubogi, może teraz się to zmieni.

Druga sprawa to w endurance mam nadzieję, że będzie można jeździć na zmianę z kierowcami B-Spec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zgorszenie tak słabe że nawet nie wiadomo co się znajduje na tych zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co oceniać standardów po screenach robionych z filmów nagrywanych kamerą a nie pochodzących prosto z gry. Ja jestem spokojny ;) jeszcze 14 dni i wszystko będzie jasne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gameplaye, tym razem VW Scirocco GT24 na torze Ascari Race Resort:

 

 

 

Jakość nie jest najwyższa, ale jak dla mnie gra wygląda bardzo dobrze. 

Ponadto pod koniec drugiego filmu ewidentnie widać, że PD musiało coś popracować nad AI, przeciwnik ostro walczy aż do samego końca i jest po prostu szybki :)

Wcześniej FTO prowadzony przez konsolę również porządnie się zachowuje na torze.

 

Czyżby PD wprowadziło jakiś "car damage"? hmmm

 

10955000164_48072d7485_h.jpg

 

10955052513_eb254681cf_h.jpg

 

Do 6 grudnia coraz bliżej :)

Edytowane przez sunnyluk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej można było uszkodzić wóz, teraz to może tylko więcej rys wprowadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenia będą polegały na drobnym gięciu się nadwozia i być może będą z czasem w jakimś stopniu wpływały na osiągi auta.

 

GT6-Menu-gtauto_pit01-640x360.jpg

 

 

Przeciwnik w FTO jest szybki, bo jego auto ma jakieś 100 koni więcej i 100 kilo mniej. Nie zmienia to faktu, że AI jest znacznie poprawione, walczy i nie jedzie po sznurku.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

279zl za limitke to jest "LOL"? Gdzie taki np BF4 tyle kosztuje w wersji podstawowej, do tego jest niedokonczony i ma wyciety content za ktory trzeba dodatkowo placic, a miliony i tak to kupuja, to jest dopiero "LOL"

 

 

@OT:

Lipa troche ze cyfrowa limitka bez Pakietu Precyzji, gdyby nie to to anulowalbym pre-order i zamowil cyfraka. Fajna sprawa natomiast z kredytami mozliwymi do kupienia w PSS, w koncu skonczy sie zludne grindowanie na owalach, 7MLN biore na start.

Najzwyczajniej w Śwecie kłamiesz i wypisujesz bzdury.

BF4 na premierze kosztował 189zł - kłamstwo z twojej strony. 

Dwa - Gran Turismo 5 stało się bardzo dobrą grą jakiś rok po premierze, po wyjściu kilku GB patchy. Właśnie GT5 było pierwszą grą wypuszczoną zbyt wcześnie w której ten fakt aż kłuł w oczy. To był dopiero LOL, albo raczej żal patrząc na czas developingu. 

 

Jakby Platynę sprzedawali to też byś kupił ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT5 w samochodach premium można było jeździć ze zwisającym lekko zderzakiem czy wygiętą maską, raczej wpływa to na aerodynamikę auta, zaś w samochodzie WRC można nawet stracić drzwi, co znacznie może zredukować prędkość maksymalną biorąc pod uwagę poprawioną aerodynamikę jaką się chwalili we wczesnych trailerach GT6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×