Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Obecnie posiadam ps4 i psp i chciałbym zakupić ps vita, i chciałem się zapytać czy jest możliwość grania w gry z psp na ps vita ?

 

pozddrawiam

Edytowane przez lxmario-_-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna latka, ktora nic nie wnosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakiś ruchy ze strony sony w związku z jakimiś konkretnym grami Aaa. Chyba już na psp było więcej ciekawych produkcji. Te indyki juz mi się przejadły. Konsola ma dobre podzespoły, tylko gry robić. Mam nadzieje ze jeszcze nas konsola miło zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest tunein.

A w nim Rydzykadio! Słucham na okrągło :crazy:

jydanema.jpg

A na serio to fajnie to działa i jest w pyte stacji do wyboru. Zacna aplikacja, dla plusowiczów obecnie za free ...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w obniżce wyrwałem Batmana za 53zeta, po tyle samo stoi też RayMan, nie wspominając o Assasynie za jakieś 30 zeta. Jest jeszcze w co pograć ale fakt, za chwile będzie posucha. Obawiam się że nic tu się już nie zmieni :sad: Indorstejszyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ogrywać indyki które wrzucają dla PS4

 

Niesetny ta konsola nie ma  żadnej przyszłości jeżeli chodzi o duże produkcje

 

Pierdułki na klopa i wyżej nie podskoczy, a szkoda bo mocy tyle co PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dezaktywować konto na vicie przez innego użytkownika?

Zrobiłem format vity i przywróciłem system, sprzedałem, teraz dostaje wiadomość abym podał login i hasło do dezaktywacji :) bo kupujący nie może dodać swojego konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często wyłączacie vite? Czy na czuwaniu lecicie? Ciekaw jestem jakie ma to przełożenie na baterie. Ja wyłączam i np po 2h znów włączam i się zastanawiam czy bateria dostaje bardziej po pupie jak na czuwaniu leci 2h czy jak konsola jest po 2h od nowa uruchamiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jej wcale nie wyłączam :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Podobnie czasem jak z autem, lepiej nie gasić jak za 5 min znowu odpalisz, a autko które sobie pierdzi łyka bodajże 0,5 na godzinkę. Nie opłaca się go ciągle gasić i odpalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest inaczej non stop wyłączam i tak od 2 lat :D

A co do Gamescom,to porażka.Na TGS sony się skupi nad PS4,oby Gravity Rush 2 nie był na PS4 :(

Edytowane przez Krieger616

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem vity. Na ps3 jest u mnie lekka stagnacja lub tez zmęczenie materiału wiec nie gram za dużo na stacjonarnej konsoli. Vitka mnie zainteresowała i stąd moje pytanie czy warto? Jedyne co mnie lekko odstrasza to ceny gier.. Ale chciałbym znać wasze opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem vity. Na ps3 jest u mnie lekka stagnacja lub tez zmęczenie materiału wiec nie gram za dużo na stacjonarnej konsoli. Vitka mnie zainteresowała i stąd moje pytanie czy warto? Jedyne co mnie lekko odstrasza to ceny gier.. Ale chciałbym znać wasze opinie :)

warto, cena konsolki nie jest jakaś duża, gier też jest trochę a jeśli posiadasz plusa i dodawałeś gry to masz mnóstwo gier na start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem vity. Na ps3 jest u mnie lekka stagnacja lub tez zmęczenie materiału wiec nie gram za dużo na stacjonarnej konsoli. Vitka mnie zainteresowała i stąd moje pytanie czy warto? Jedyne co mnie lekko odstrasza to ceny gier.. Ale chciałbym znać wasze opinie :)

Pewnie warto,ceny gier są niskie teraz kupisz sporo gier do 70zł wartych uwag.

Jeśli szukasz na start grę to polecam Borderlands 2 gra mega wciąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma kryzys na Ps3 przy dostępnej tam bibliotece gier za cenę dwóch paczek fajek to moim zdaniem niech sobie da spokój z Vitą, realnie patrząc już samo to że nie umie sam podjąć decyzji świadczy o tym że mu ona potrzebna nie jest :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita to sprawa indywidualna.

Wszystko zależy ile czasu spędza się poza domem, czy zbierało się wszystko od samego początku w plusie. 

 

Nie ma jednej odpowiedzi czy warto.

Dla samych gier nie warto, lepszy będzie 3DS który ma wiele perełek 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@milypan, biblioteka gier na Vite jest wąska, do tego gierki jak sam stwierdziłeś trzymają cenę. Skoro na nic konkretnie się nie zapatrujesz to tylko wyrzucisz kasę w błoto. Zwłaszcza że po Twoim poście wnioskuję że nie masz Ps4 a więc z bardzo dobrego remote play też nie skorzystasz. Nie wiem też czy planujesz ciupać poza domem bo niby skąd mamy to wiedzieć a więc argument o zabieraniu Vity w teren nic tutaj nie znaczy. Nabierz odrobinę ogłady i przekop sobie choćby ten temat bo na Twoje pytanie odpowiedziano już kilkanaście razy :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita  to fajna sprawa - ale tak, jak pisał Pablos - jest tym lepsza, im więcej czasu spędzasz poza domem. Ja wziąłem Vitę dla ogrania kilku pozycji dla mnie kultowych, ale moja praca nie pozwala mi na grę na handheldzie, a w domu to mam pełno grania na PS4... Tym sposobem Vita służy do konwersacji ze znajomymi, jak mi syn okupuje pleja i czasem odpalę grę, jak zbyt długo na nim siedzi. Nie powiem - nie raz myślałem, gdzie by tu wyjechać na dłużej, żeby móc docenić zakup :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Z tą ceną gier na Vitę to przesada, w ostatnim czasie na przecenach można było wyrwać sporo tytułów za śmieszne pieniądze. (no chyba, że 30 zł to majątek); a jeśli ktoś zaklepywał sobie gry w ramach "+" to tym bardziej na brak pozycji do ogrania nie będzie narzekał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z facebooka playstation polska kolekcja jednego z graczy

 

10628544_726810207386473_116368641041327

 

A ja nawet nie wiem jak pudełko od Vity wygląda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×