Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Don't Starve wyląduje na PSV za free jeżeli ktoś zaklepał wersję PS4

 

Idealna gra na Vitę 

 

na Vicie pogram :) :) Ale na PS4 to profanacja :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe bajery dla PS4 i Vity!

http://blog.eu.playstation.com/2014/09/01/themes-coming-ps4-ps-vita-live-playstation-app-coming-ps-vita/

Ostatnio gadałem z kumplem na czacie głosowym (on PS4, ja Vita), że przydałaby się jakaś apka na Vitę, żebym mógł obejrzeć sobie jak on gra, czyli coś w stylu Twitcha. A tu bach! Jestę prorokę!  :biggrin:

 

Przy okazji miło będzie zmienić defaultowy theme dla Vity, choć pewnie będą na tym zarabiać jak na XMB Themes dla PS3.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jako że jestem nowy w temacie: Kiedy kończy się ładowanie Vity? Ta pomarańczowa dioda powinna zgasnąć ( mowa o wyłączonej konsoli )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jako że jestem nowy w temacie: Kiedy kończy się ładowanie Vity? Ta pomarańczowa dioda powinna zgasnąć ( mowa o wyłączonej konsoli )?

 

Dokładnie tak. Po naładowaniu pomarańczowa dioda gaśnie. Samo ładowanie (od zera do pełna) powinno zająć około 2,5 godziny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jako że jestem nowy w temacie: Kiedy kończy się ładowanie Vity? Ta pomarańczowa dioda powinna zgasnąć ( mowa o wyłączonej konsoli )?

Dodatkowo w OS jak bateria sie laduje to jest animacja wiazek pradu, moment gdy konczy - bateria jest cala zielona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam takie pytanko: czy są widoki na większą ilość kompatybilnych gier remote play ps3 na vicie?

Edytowane przez Mattinap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chyba że masz PS3 z "witaminką" to wtedy wszystkie są. 

Z drugiej strony czemu Sony tego nie dało to nie wiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam, czy widzialem kiedys oficjalny powod, ale mysle ze na ps3 to byla jedynie proba pokazania ludziom jak to dziala by zachecic ich posrednio do zakupu ps4. Do tego zakladam ze architektura ps3 i psv jest znacznie inna niz ps4 i psv wiec pewnie jest i jakis techniczny powod. Rowniez, przy nowej platformie, raczej spodziewalbym sie coraz mniejszego supportu platformy z poprzedniej generacji. Niemniej jednak sklasyfikowalbym to wszysttko w kategorii #TalesFromMyAss bo sa to tylko domniemania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.

Czy używa ktoś wzmacniacza do WiFi grając  remote na ps4 ???

Mam w spalni słaby zasięg i rozłącza mnie podczas grania.

Pytanie czy taki wzmacniacz nie robi jakiegoś dziwnego opóźnienia.

Pozdroo

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nawet cały zasięg i mam tak, że przez powiedzmy 5 minut jest niemalże idealnie a po chwili seria ogromnych dropów fps a na deser disconnect :)

Po zmianie mojego providera problem dalej ten sam ^^ Pograć mogę w miarę normalnie... z Vitą 2 metry od konsoli ^^

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu sprzedałem vite i później żałowałem. Dziś dorwałem za 250zł :D Do gier z plusa i remote play za takie pieniądze,aż żal było nie przygarnąć tego maleństwa ;) (cebula mode) ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu sprzedałem vite i później żałowałem. Dziś dorwałem za 250zł :biggrin: Do gier z plusa i remote play za takie pieniądze,aż żal było nie przygarnąć tego maleństwa ;) (cebula mode) ;p

250?! Bez ekranu, zajechana czy składana z trzech ? :D A ja myślałem że moja za 500 to była okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie tylko vita i ładowarka.Pierwszej świeżości nie jest,ale na ekranie i panelu folia,tak wiec najważniejsze jest zadbane. Oraz przede wszystkim działa jak należy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie trafiłeś dobrą okazję. W takiej cenie to PSP chodzą. Nic, tylko pogratulować farta! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami uda się trafić okazje wiem to na swoim przykładzie :) Napalony na Vite w lutym przeszukiwałem codziennie oferty na Allegro, aż w końcu trafiłem pod koniec miesiąca nówke za 350 zł z akcesoriami, kartą 8 GB, grą Call of Duty i kilkoma pokrowcami. Pierwszy właściciel przegrał na niej ok 50min. Miałem dużo szczęścia trafiając na tą ofertę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to na vicie jest jakaś magia. W telefonach rozdziałka typu 480/544 mnie osobiscie razi po oczach (mam fhd) ale na vicie destiny w 960x544 jest po prostu piekne. Może to za sprawą oleda (kolory i czerń).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja stałem się posiadaczem Vity. Dłuuuuuuuuuuuugo nad nią myślałem, ale, że Creatinfreak kupił, to nie mogłem być gorszy:D Wyrwałem 2 miesięczna Slim w idealnym stanie + karta 16 gb + etui, pokrowiec i zestaw folii za 600 zł. Zależało mi na slim ze względu na gniazdo ładowania. Jesli chodzi o ekran to nie jest to oled, ale nie ma też większej tragedii. Na pewno jest po stokroć lepiej niż w PSP.

Ogólnie widzę, że gier jest do ogrania cala masa, planowałem grać tylko na nockach w pracy, ale teraz widzę, że będzie trzeba i w domu pogrywac aby wszystko pozaliczac. Nigdy nie miałem psx, więc fajną sprawą sa dla mnie gry z niego na vicie. Wiem, że mogę też odpalić na ps3, ale jednak na malym ekranie grafika nie będzie az tak razić po oczach:p

Ogólnie jak ktoś nie mial i myśli nad kupnem to szczerze polecam:)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu, ja przez długie miesiące patrzyłem na Vitowców jak na kosmitów a teraz praktycznie 99% czasu gram tylko na niej :pardon: Co do Vity Slim to rozumiem wybór podyktowany gniazdem USB zamiast nietypowego złącza PSV ale mimo wszystko dla mnie ten plusik byłby zbyt mało istotny aby brać dla niego Slimkę, kabelek można przecież wrzucić do pokrowca i dokarmiać baterię z każdej ładowarki USB, tak czy siak konsolka slim jest równie ładna jak poprzedniczka a może i z tymi czarnymi bokami nawet ładniejsza. Pomijając techniczne różnice dot. ekranu baterii etc. to w sumie patrząc na fotki porównujące obie wersje mam czasem sekundę pauzy aby ogarnąć która jest która :) Po kilku sesjach napisz jakieś wrażenia z samej wygody grania na slimce, jest cieńsza i dla mnie wydaje się to minusem, co prawda nie masz porównania do zwykłej PSV ale mimo wszystko ciekaw jestem co napiszesz ...

 

2427942-dsc00510.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Creatinfreak ciągle marudzi, ze po godzinie grania mu dłonie odmawiają chęci współpracy, ja tak mam na LG G3 jak gram. Na Slimce tego nie ma. Gra się w miarę wygodnie, wiadomo, ze galki i spusty to nie ta jakość co na padzie:)

A co do kabla, mam taką prace, ze nie moge świrować i wyciągać 10 kabli i ładować. Dlatego 1 pasujący do fona i vity musi być :) No i też dłuższa żywotność na baterii byla czynnikiem dlaczego vita slim, bo nie ukrywam, że najlepiej by było jak bym kabla w ogóle nie wyciągał:p

Podoba mi się bardziej slim, jest cała czarna, i nie podświetla loga PS co wygląda jak dla mnie tandetnie. Jedyne co gorsze to ekran:) Ale to szybko się zapomina, bo tv w domu też póki co kazdy ma lcd:p

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie planujemy zrobić z PiPoL'em. Na pewno podzielimy sie z wami wrażeniami i może wrzucimy parę fotek ;)

Dla tego ja musiałem kupić gripa do vitki aby móc pograć.

db39d29bc785a85288bb9620334b1c7d.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi drętwiejącymi "ręcami" to w pewnie częsty przypadek, ja załamany byłem po pierwszych sesjach, 20-30 minut i miałem dość, też zacząłem szukać gripa i teraz mogę ciorać ile chcę. Wczoraj masterowałem Joe Danger i mi pewnie na sesyjce wieczornej z 2-3 godzinki zleciało. Jak ktoś ma podobne problemy to sugeruję zakup uchwytu, najlepiej tego co już ze 100x o nim pisałem ale co tam, 101 nie zaszkodzi, tutaj opisywałem gdzie go zamówić a tutaj moje pierwsze wrażenia, polecam :yes:
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gripy pipy, a mnie reka nie boli od trzymania vity bez tego ustrojstwa :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo tv w domu też póki co kazdy ma lcd:p

 

W pokoju gdzie gram mam akurat plazmę :P

 

Gripy pipy, a mnie reka nie boli od trzymania vity bez tego ustrojstwa :P

 

Gratulujemy! Ociekasz wręcz zajebistością, w nagrodę wygrałeś talon na pralkę Frania do odbioru w najbliższym skupie złomu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×