Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że z tym drętwieniem rąk coś jest na rzeczy. My mamy na ogół większe dłonie niż Japońce i być może stąd biorą się te problemy. A dam sobie rękę uciąć, że wielkość, kształt i ogólna ergonomia Vity, zostały zaprojektowane pod kątem Japończyków. U mnie było tak, że przez pierwsze tygodnie, po tych 30 minutach grania w pozycji leżącej, traciłem czucie w lewej dłoni i przedramieniu. Musiałem sobie podkładać poduszki pod łokcie, żeby nie drętwiało. :P Teraz jest już inaczej i chyba nauczyłem się optymalnie trzymać Vitę, aby nie sprawiała problemu. Albo to po prostu przyzwyczajenie. ;) Zgodzę się jednak, że można ten problem obejść i po prostu zaopatrzyć się w gripa, co jest najprostszym sposobem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam damskie dłonie i też mi ręce drętwieją od dłuższego trzymania Vity podczas grania :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę dziś porównywaliśmy wraz z PiPoL: vita vs vita slim.

Ergonomia-duży plus dla slimki. Jest o wiele wygodniejsza i lżejsza. Wydaje mi się nawet lepiej zrobiona od starej.

Ekran- plus dla starej. Jednak oled jest sporo lepszy. Kolory żywsze,czerń głębsza i obraz jest ostrzejszy. Slimka tak jakby wyświetlała lekko zza mgłą.

Ogólnie oby dwie wersje konsolki są bardzo dobrym sprzętem do grania. Jakbym miał kasę na nową to śmiało brałbym slimke. Ale akurat nadażyła mi się okazja to kupiłem fata. Zdjęć niestety nie wstawię bo nie było warunków do zrobienia dobrych zdjęć.

Jest to tylko i wyłącznie moja opinia i nikt nie musi się ze mna zgadzać. Pozdro ;)

Edytowane przez creatinfreak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu godzinach z Vitą w końcu mogę napisać co nie co o samej konsoli. Na Vitę polowałem bardzo długo. Szukałem okazji bo nie chciałem wydawać blisko 900 zł za nową konsolę. W końcu trafiłem używkę w idealnym stanie, z dwoma kartami 4 i 16 GB + twarde etui za 500 zł. Decyzję podjąłem niemal natychmiast, szybki telefon i odbiór po 30 minutach jako że oferta była z mojego miasta.

Sam sprzęt oceniam bardzo pozytywnie. Od kiedy kupiłem Vitę ( blisko 3 tyg temu ) nie odpaliłem jeszcze PS3. Ukończyłem do tej pory jedynie Uncharted i Lego Harry Potter które było w PS+.

Na plus genialny ekran. Zarówno jakość wyświetlanego obrazu jak i reakcje na dotyk. Dwa analogi które mimo że malutkie i z małymi kątami wychylenia, w grach spisują się znakomicie. To co mnie zaskoczyło jednak najbardziej to szybkość działania konsoli. Płynne przechodzenie pomiędzy ekranami trofeów, znajomych czy ekranem gry to coś czego na Ps3 nie uświadczymy. Na minus moim zdaniem przyciski start, select i PS które do najwygodniejszych nie należą. Tak czy tak jestem bardzo zadowolony z Vity i gdybym miał podjąć decyzję drugi raz znów bym się na nią zdecydował bez wahania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozyczylem ziomkowi swoja vite , wiadomo poszedl format karty i deaktywacja konsoli aby mogl normalnie pograc na swoim koncie

Vita wrocila juz do mnie wykonalem wszystko jak w poradniku http://www.pssite.com/poradniki-606-poradnik__jak_korzystac_z_roznych_kont_na_playstation_vita_.html

i mam maly problem bo nie widac moich trofikow zdobytych na vicie , zeby pojawily sie w zakladce system ps vita trofiki z gier w ktore gralem musialbym odpalac kazda gre jednorazowo , chyba nie da sie juz nic z tym zrobic? w psn normalnie mi wyswietla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu w trofea spróbuj przełączyć z vitowych na PSNowskie (lewy górny róg ekranu), zrób synchro i spowrotem przełącz na vitowskie. Nie wiem czy to pomoże, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.

To jest właśnie ta zasrana wada Vity, że nie można używać kilku kont jednocześnie, jak na PS3. Utrudniają tylko życie graczom takimi durnymi praktykami, jakby to miało zabezpieczyć Sony przed falą piractwa. Bezsens.

Gdy moja kobieta chce sobie w coś pyknąć na Vicie, to musi grać na moim koncie i moich sejwach. Głupota totalna. Tak samo kumpel ostatnio poprosił mnie, żebym ustawił mu czarną ramkę na jego profilu, bo tylko na Vicie tak się da, a on jej nie posiada. Ale jak przypomniałem sobie ile to zabawy z zamianą kont, musiałem mu odmówić.

Ogólnie ubóstwiam Vitę, bo jest zajebistą konsolką, ale ta jedna wada mnie cholernie wkurza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jest właśnie ta zasrana wada Vity, że nie można używać kilku kont jednocześnie, jak na PS3. Utrudniają tylko życie graczom takimi durnymi praktykami, jakby to miało zabezpieczyć Sony przed falą piractwa. Bezsens.

 

 

Nie przed piractwem, a cebulactwem i dzieleniu sie slotami na vicie. Osobiscie uwazam, ze powinni tak zrobic w ps3 i ps4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście, skoro Sony nie ogarnia tematu cebulactwa to niech utrudni życie wszystkim uczciwym graczom. Poczekam aż dorobisz się rodziny, dzieci które będą podzielały hobby Taty i wtedy może wrócimy do tematu :wallbash:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, zycie nie jest bajka, a gra nie jest pierwsza potrzeba do zaspokojenia. Rodzina czy zycie samemu nie stanowi tutaj argumentu, bo z tym czy bez tego trzeba w pierwszej kolejnosci zaspokoic podstawowe potrzeby i oplacic rachunki. Dlatego nie wyskakuj mi z argumentem rodzinnym, bo to troche tak jakby zulus wyskoczyl na koloniste z dzida. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dopatrzyłeś się sensu w moim poście i pieprzysz bzdury ... jakie rachunki? Perwsze potrzeby? Mistrzu! Fajnie że masz swoje zabawki na wyłączność, celebruj to. Niektórzy z radością jednak dzielą się swoim sprzętem z innymi domownikami czy znajomymi. No i tu ZONK, na PsVita muszą masterować twoje save'y bo tak i ch00j. Nigdy slota nie kupiłem a mimo to mnie to wkurza, w weekendy Brata dzieci ciorają na moim PsV i często coś mi w grach przechodzą bez mojej wiedzy nawet. Zajebiście ... wkurza mnie cebulactwo i wszelkie składki ale gadanie o tym że ograniczenie opcji wszystkim jest Ok dla mnie jest opinią jednostronną, na dodatek głoszoną przez Gościa z klapami na oczach. Tyle w temacie ...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przed piractwem, a cebulactwem i dzieleniu sie slotami na vicie. Osobiscie uwazam, ze powinni tak zrobic w ps3 i ps4. :)

 

Na szczęście nie jesteś na tyle kompetentny, żeby piastować decyzyjne stanowisko w Sony, więc bzdura którą wygłosiłeś pozostanie w sferze Twoich dziwnych życzeń.

 

Tomo, zycie nie jest bajka, a gra nie jest pierwsza potrzeba do zaspokojenia. Rodzina czy zycie samemu nie stanowi tutaj argumentu, bo z tym czy bez tego trzeba w pierwszej kolejnosci zaspokoic podstawowe potrzeby i oplacic rachunki. Dlatego nie wyskakuj mi z argumentem rodzinnym, bo to troche tak jakby zulus wyskoczyl na koloniste z dzida. :)

 

Naucz się dobierać argumenty z sensem, to chętnie wejdę z Tobą w głębszą dyskusję na ten temat. Jeżeli bez problemu zaspokajam swoje podstawowe potrzeby i opłacam rachunki, a konsolę kupuję sobie dodatkowo, bo mnie na to stać i chcę sobie uprzyjemnić życie, to mam z uśmiechem przyjmować fakt, że mogę mieć tylko jedno konto na PS VITA? Co ma piernik do wiatraka?

 

Nie dopatrzyłeś się sensu w moim poście i pieprzysz bzdury ... jakie rachunki? Perwsze potrzeby? Mistrzu! Fajnie że masz swoje zabawki na wyłączność, celebruj to. Niektórzy z radością jednak dzielą się swoim sprzętem z innymi domownikami czy znajomymi. No i tu ZONK, na PsVita muszą masterować twoje save'y bo tak i ch00j. Nigdy slota nie kupiłem a mimo to mnie to wkurza, w weekendy Brata dzieci ciorają na moim PsV i często coś mi w grach przechodzą bez mojej wiedzy nawet. Zajebiście ... wkurza mnie cebulactwo i wszelkie składki ale gadanie o tym że ograniczenie opcji wszystkim jest Ok dla mnie jest opinią jednostronną, na dodatek głoszoną przez Gościa z klapami na oczach. Tyle w temacie ...

 

Podpisuję się pod tym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się dobierać argumenty z sensem, to chętnie wejdę z Tobą w głębszą dyskusję na ten temat. Jeżeli bez problemu zaspokajam swoje podstawowe potrzeby i opłacam rachunki, a konsolę kupuję sobie dodatkowo, bo mnie na to stać i chcę sobie uprzyjemnić życie, to mam z uśmiechem przyjmować fakt, że mogę mieć tylko jedno konto na PS VITA? Co ma piernik do wiatraka?

 

 Nie wiem, moze masz lekkie problemy z odbiorem informacji, ale trzeba troche ruszyc glowa i pomyslec: Moze on pisal w kontekscie cebulactwa i dzielenia slotow?  Wiesz, co Matheo nie chce mi sie z Toba pisac, bo szczerze odrzuca mnie Twoj ton wypowiedzi i zeby nie robic zbednej pyskowki, to o cos innego sie innych zapytam.  :) Przegrzala sie komus kiedys vita?

 

 

Tomo pisalem o swoim poscie.

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Może on pisal w kontekscie cebulactwa i dzielenia slotow? ...

On czyli kto? Matheo do którego postu się odnosileś czy Flahu który wyraźnie pisał ze użyczył PsV i ma problem z odtworzeniem w pełni swojego konta?

Le confused :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem, moze masz lekkie problemy z odbiorem informacji, ale trzeba troche ruszyc glowa i pomyslec: Moze on pisal w kontekscie cebulactwa i dzielenia slotow?  Wiesz, co Matheo nie chce mi sie z Toba pisac, bo szczerze odrzuca mnie Twoj ton wypowiedzi i zeby nie robic zbednej pyskowki, to o cos innego sie innych zapytam.  :) Przegrzala sie komus kiedys vita?

 

 

Tomo pisalem o swoim poscie.

 

Twierdzisz, że mam lekkie problemy z odbiorem informacji.

No to podsumujmy:

1. Flahu napisał, że ma problem z odczytem trofeów bo pożyczył konsolę kumplowi. Znaczy to, że mam z góry podejrzewać go o cebulactwo i że na pewno chciał się dzielić slotem? Dla mnie informacja jest jasna, dla Ciebie - podejrzenie o cebulactwo. Rządzisz zrozumieniem pisanego tekstu.

2. Twierdzisz, że gry nie są potrzebą pierwszego rzędu. Tu masz rację. Ale nijak to się ma do problemu z brakiem możliwości używania kilku kont jednocześnie na Vicie. Zupełnie nietrafiony argument, który z przyjemnością Ci wypunktowałem. Tomo zresztą też to zrobił. Tutaj rządzisz po raz drugi.

3. Na koniec (po pytaniu Tomo) twierdzisz, że pisałeś o swoim poście, czyli de facto o samym sobie w kontekście cebulactwa. Nie wiem już nawet jak się do tego odnieść, bo nie chciałbym Cię w żaden sposób urazić. Tutaj to już nawet nie rządzisz, a wymiatasz. Ewentualnie celowo trollujesz.

 

Żeby było jasne... To nie jest żaden atak na Ciebie i mój wcześniejszy post również nie miał takiego celu. Ale gdy widzę, że ktoś pisze bzdury wyciągnięte z dupy, do tego poparte argumentami nie mającymi nic wspólnego z omawianym problemem, to mam ochotę mu to jasno wytłumaczyć, choćby nawet w mocno bezpośrednim tonie. Mimo wszystko zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że mam lekkie problemy z odbiorem informacji.

No to podsumujmy:

1. Flahu napisał, że ma problem z odczytem trofeów bo pożyczył konsolę kumplowi. Znaczy to, że mam z góry podejrzewać go o cebulactwo i że na pewno chciał się dzielić slotem? Dla mnie informacja jest jasna, dla Ciebie - podejrzenie o cebulactwo. Rządzisz zrozumieniem pisanego tekstu.

Dobra wytlumacze Ci, to lopatologicznie...  Zacytowalem Twoj post z piractwem, bo sugerowales, ze jedno konto jest sposobem na piractwo. Z kolei wysunalem inny wniosek, czyli dzielenie sie slotami na vicie, ktory jest bardziej prawdopodobny.   Caly czas wypowiadam sie w kontekscie dzielenia sie slotem, bo brak gry na kilku kontach w vicie jest skutkiem ubocznym walki z dzieleniem sie slotami. Zeby nie uskuteczniac tutaj zbednej pyskowki chcialbym napomknac, ze gra  101 in 1 megamix i King of Pool , umozliwiala przerobienie vity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wytlumacze Ci, to lopatologicznie...  Zacytowalem Twoj post z piractwem, bo sugerowales, ze jedno konto jest sposobem na piractwo. Z kolei wysunalem inny wniosek, czyli dzielenie sie slotami na vicie, ktory jest bardziej prawdopodobny.   Caly czas wypowiadam sie w kontekscie dzielenia sie slotem, bo brak gry na kilku kontach w vicie jest skutkiem ubocznym walki z dzieleniem sie slotami. Zeby nie uskuteczniac tutaj zbednej pyskowki chcialbym napomknac, ze gra  101 in 1 megamix i King of Pool , umozliwiala przerobienie vity :)

 

No no, łopatologicznie. Może teraz zrozumiem. Tylko, że cały czas nie odnosisz się do kwestii, które zostały Ci wyjaśnione wcześniej, a które bezpośrednio dotyczą Twoich stwierdzeń. No ale niczego więcej już nie musisz tłumaczyć. Tyle mi wystarczy. :) Dalsza dyskusja jest zbędna.

 

A, i jeszcze jedno. Gdy ktoś opisuje problem natury technicznej, nie podejrzewaj go od razu o cebulactwo. Paranoję zostaw naszym politykom.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że brak obsługi kilku kont na Vicie wynika z tego, że Sony założyło, że to sprzęt osobisty, którego możesz używać wszędzie i nie ma potrzeby, abyś zakładał sobie konto na innej Vicie, po prostu bierzesz konsolę w dowolne miejsce. Więc to nie tak, że jedziesz do kuzyna, który ma Vitę i na czas pobytu zakładasz sobie konto na jego sprzęcie, żeby nie brać swojej. W przypadku PS3 ma to sens, bo założyli, że ktoś grając w domu, i np. jedzie gdzieś gdzie jest PS3, to nie będzie brał relatywnie dużej konsoli, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył sobie konto na innej i korzystał z zawartości swego konta (właśnie po to została wymyślona dostępność (kiedyś 5), a teraz 2 konsol do zawartości jednego konta PSN, a nie jak niektórzy mylnie zakładają - do kupowania gier na spółkę :) ). Epizodycznie możesz dać komuś zagrać na swoim koncie na Vicie, a ktoś kto chce grać więcej i dłużej kupuje po prostu swoją Vitę, w PL niestety się to średnio sprawdza, bo nadal jesteśmy biednym społeczeństwem, ale tak to wymyślili sobie ich spece od marketingu. Z ich punktu widzenia, każdy chętny może sobie takową konsolę kupić, a że grać może i tak jedna osoba jednocześnie to możliwość używania kilku kont z ich punktu widzenia nie ma sensu, bo przecież taka zmiana w sofcie to byłby pikuś.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie :) Sprzedając konsole moge zostawić na dysku gry z plusa i te kupione a login wywalić ? i komuś kto zaloguje sie na swoim profilu będzie mógł w  nie grać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie :) Sprzedając konsole moge zostawić na dysku gry z plusa i te kupione a login wywalić ? i komuś kto zaloguje sie na swoim profilu będzie mógł w  nie grać ?

 

Szyba odpowiedź! :)

 

Czy Ty w ogóle czytałeś ostanie posty? Tych kilka ostatnich, nie wymagam znajomości całego tematu ;)

 

Gdyby jednak były problemy z szukaniem, tudzież rozumieniem tekstu pisanego:

 

Nie, kupujący nie zagra w nic, co mu na karcie zostawisz. No chyba. że wspaniałomyślnie odstępujesz mu również passy do konta.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się bez bicia :) nie czytałem bo ostatnio nie miałem czasu zaglądać na forum. Dzięki za odpowiedź lecimy dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na forum, dlatego każdemu mówię hej :)

 

Być może podobnych tematów było wiele, ale pragnę abyście się z nim zapoznali.

 

W swej karierze miałem wszystkie konsole 6 i 7 generacji. Gdy poczułem już zmęczenie past genami, spojrzałem na next geny.

Te jednak skutecznie odstraszyły mnie ceną. Płacić 1500 za konsole, na które nie oszukujmy się wielu gier nie ma, w dodatku większość z nich sporo kosztuje niezbyt się mi podoba. Chociaż trafiła się okazja i kupiłem wiiu za około 800zł. Na początku byłem zadowolony, sprzęt zapewniał mi wiele rozrywki.

Marian w 3d okazał się tytułem godnym uwagi. Doskonale się bawiłem, aż grę skończyłem. Starałem się ją zmaksować, lecz ostatnie gwiazdki przyniosły frustrację.

 

W miejsce tej produkcji dostałem pikminy. Niestety gra krótka, starcza na 7 godzin, a wracać się do niej nie chce. Potem nabyłem inną część serii mario, new u, ale łagodnie mówiąc najlepsza nie była. Kupiłem zeldę, lecz i tu spotkało mnie rozczarowanie. Gra nie daje żadnych wskazówek, sam gracz musi wiedzieć gdzie pójść i co zrobić. Mimo wielu pozytywnych recenzji produkcja ta mnie nie przekonała i ostatecznie wymieniłem ją na coś innego.

 

Wymieniać bym mógł inne tytuły, lecz nie ma to większego sensu. Faktem jest, że po najnowszej domowej konsoli n spodziewałem się znacznie więcej.

Na horyzoncie jest kilka interesujących mnie tytułów, ale nie do końca mnie przekonują. Dlatego zastanawiam się, czy nie wymienić tej konsoli na ps vita.

 

Słyszałem, że ta przenośna konsola jest już martwa. Sony ją olewa, nie funduje graczom łakomych kąsków. Jestem jednak innego zdania.

Disgnaea4, Sword online, neptunia są to gry, w które warto zagrać.

 

 

Lubię anime, gry jrpg też. Słyszałem, że na tej konsoli są tytuły o grafice anime. Mogę prosić o listę tytułów?

 

Graliście w doa5 na vicie? Możecie powiedzieć, czy jest wspierana? Po premierze ultimate są dodawane nowe stroje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że brak obsługi kilku kont na Vicie wynika z tego, że Sony założyło, że to sprzęt osobisty, którego możesz używać wszędzie i nie ma potrzeby, abyś zakładał sobie konto na innej Vicie, po prostu bierzesz konsolę w dowolne miejsce. Więc to nie tak, że jedziesz do kuzyna, który ma Vitę i na czas pobytu zakładasz sobie konto na jego sprzęcie, żeby nie brać swojej. W przypadku PS3 ma to sens, bo założyli, że ktoś grając w domu, i np. jedzie gdzieś gdzie jest PS3, to nie będzie brał relatywnie dużej konsoli, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył sobie konto na innej i korzystał z zawartości swego konta (właśnie po to została wymyślona dostępność (kiedyś 5), a teraz 2 konsol do zawartości jednego konta PSN, a nie jak niektórzy mylnie zakładają - do kupowania gier na spółkę :) ). Epizodycznie możesz dać komuś zagrać na swoim koncie na Vicie, a ktoś kto chce grać więcej i dłużej kupuje po prostu swoją Vitę, w PL niestety się to średnio sprawdza, bo nadal jesteśmy biednym społeczeństwem, ale tak to wymyślili sobie ich spece od marketingu. Z ich punktu widzenia, każdy chętny może sobie takową konsolę kupić, a że grać może i tak jedna osoba jednocześnie to możliwość używania kilku kont z ich punktu widzenia nie ma sensu, bo przecież taka zmiana w sofcie to byłby pikuś.

 

Też tak może być. Choć bardziej skłaniałbym się przy chęci ograniczenia kupna gier na spółę, no i przy okazji (o czym również wspomniałeś) do zachęcenia innych domowników do kupna "swojej" Vity. Sony jako korporacja dba głównie o zyski, więc próbują sprzedać jak największą ilość każdego swojego sprzętu, no i stosuje do tego celu różne sposoby. Trafnie również określiłeś, że w krajach rozwiniętych zdecydowaną większość osób stać na kupno dodatkowej Vity dla siebie. My jesteśmy dla nich marginesem sprzedażowym, więc nie będą robić dla nas wyjątku i nie umożliwią używania kilku kont.

 

Swoją drogą, to ciekawie wydedukowałeś to zachęcenie do zakupu dodatkowej Vity dla siebie. Logiczny argument, a ze strony Sony - sprytna i nieco chamska zagrywka. Nie pomyślałem o tym wcześniej. ;)

 

To mój pierwszy post na forum, dlatego każdemu mówię hej :)

 

Być może podobnych tematów było wiele, ale pragnę abyście się z nim zapoznali.

 

W swej karierze...

 

...Słyszałem, że ta przenośna konsola jest już martwa. Sony ją olewa, nie funduje graczom łakomych kąsków. Jestem jednak innego zdania.

Disgnaea4, Sword online, neptunia są to gry, w które warto zagrać.

 

 

Lubię anime, gry jrpg też. Słyszałem, że na tej konsoli są tytuły o grafice anime. Mogę prosić o listę tytułów?

 

Graliście w doa5 na vicie? Możecie powiedzieć, czy jest wspierana? Po premierze ultimate są dodawane nowe stroje?

 

Ciekawi mnie, czy ludzie, którzy głoszą te fanaberie o zgonie Vity, w ogóle tę konsolkę posiadają. Przecież co chwilę wychodzi coś nowego na Vitę, a w dotychczas wypuszczonych tytułach można przebierać w nieskończoność. No chyba, że ktoś śpi na pieniądzach i każdą grę na Vitę brał od razu na premierę od pierwszego dnia pojawienia się jej na rynku, to może teraz narzekać na brak dużych produkcji.

 

Nie trawię jRPG, więc nawet nie sprawdzam istniejących gier na Vitę w tym gatunku, ale z tego co się orientuję, jest całkiem sporo dobrych tytułów w tym gatunku. Na pewno ktoś tutaj jest bardziej obeznany w tej tematyce i odpowie Ci prezycyjnie. :)

 

W DoA5 grałem tylko na PS3, ale z tego co widzę, wyszło sporo dodatków do vitowej wersji. O ile nowe ciuszki za kasę można nazwać wspieraniem gry. ;)

Możesz sobie podejrzeć, co już wypuścili: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/dead-or-alive-5-plus/cid=EP4108-PCSB00296_00-DEADORALIVE5PLUS%3AADD-ONS

 

No i witaj! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rozgrzebane obecnie trzy gry na PSV i codziennie prawie w coś gram, ostatnie kilka dni masterowałem Joe Danger, wczoraj Batmana, do tego jestem w połowie Sly'a Coopera, Assasins Creed: Liberation i jeszcze jednej gry z Plusa której nazwy nawet nie pamiętam. Na karcie mam do tego zassane jakieś 20 gier których nawet jeszcze nie odpaliłem. Co ciekawe odkąd kupiłem Vite to zapłaciłem tylko za dwie gry bo były na dużej wyprzedaży (Batman BlackGate, Assasins Creed), wszystkie pozostałem zaklepywałem w Plusie od listopada ubiegłego roku. Nawet jeśli SONY dzisiaj zamknęłoby wszystkie studia wydające gry na handhelda to i tak grania mam na kilka miechów do przodu. Do tego dochodzi jeszcze remote play z Ps4 które do indyków nadaje się idealnie. Konsolę więc polecam każdemu, tym bardziej jeśli ktoś ma opłacony PS+ i zaklepywał sobie gierki, teraz można wszystko za free pobrać sobie z historii zakupów, no a jak ktoś nie skorzystał to cóż rzec; śmierć frajerom ;) Bez odbioru!

bcada54e55c54d6b86bd9cf89b486b18.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100% ja vite mam kilka miesięcy i do tej pory gram tylko w gry z + i chyba raczej tak zostanie bo gier dużo a odkąd mam vite to ps3 baaardzo mało używane  :) dla mnie idealna konsolka jak ktoś zajmuje duży tv to czasem siadam z boku słuchawki  na uszy i do przodu  :) pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania, gier na przenośniaka Sony jest sporo. Chętnie ograłbym sporo tytułów. Powiedzcie, jaką kartę pamięci wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×