Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie...czy warto wydać 650zł ma PSV ? czy jej stan ( biblioteka gier ) jakoś się polepszył od jakiegoś czasu ?

No i czy jest pełna kompatybilność z grami z PSP,PSX(PSO) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze to sie oplaca i to bardzo. Sam za swoją tyle dałem. Wszystkie gry z psx i psp dostępne na ps store są kompatybilne i działają na vicie. A co do gier typowo pod tą konsole to jest pare fajnych i narazie wystarczy. Przeciez wszystkich na raz nie kupisz. A zapowiadają sie coraz lepsze tytuły. Pamiętaj jednak o tym że bez karty pamięci nie pograsz. A karty drogie. Ja mam 8gb i jest to jak dla mnie zdecydowanie za malo.

ps. ostatnie posty na forum pisze właśnie na vicie i musze przyznać że przeglądarka działa naprawde super. Jest wygodna w użyciu i całkiem szybka. Dodatkowo masz osobne aplikacje takie jak facebook czy youtube przygotowane pod vite.

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musi to byc specjalna karta pod vite. 16Gb kosztuje w granicach 160zl. Ale i 8gb da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie biorę sobie PSV z kartą 4gb + Gravity Rush...skoro jest za 700zł...na save'y i jakieś gry z psp starczy a za miecha najwyżej kupie sobie lepszą kartę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobra cena. A gravity rush fajna gra na start. W pelni wykorzystuje funkcje vity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym tytułem moim zdaniem jest Uncharted. Oprócz tego w Resistance sie fajnie gra. Na twoim miejscu to bym poczek na Assasins Creeda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca nie jestem fanem AC ale pewnie kupię jak stanieje...a teraz mam jeszcze jedno pytanie...czy PSV obsługuje emulatory ?.

W sensie np: emulator GBA itp itd ? ponieważ mój kumpel na PsP miał coś takiego i nie wiem czy tutaj tez jest i mniej więcej ile trzyma bateria ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O emulatorach sie nie wypowiem bo nic nie wiem na ten temat. A co do baterii to sam nie wiem. Mysle ze ok 4-5godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się jakoś zwiększyć ten czas ? tak do 7-8 h chociaż ? ( większa bateria albo coś ? )

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. PSP tez tyle trzyma. Jak grasz na vicie w gry z PSP to wtedy potrzyma dłużej. Tak czy inaczej ładowarka samochodowa sie przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem że z wypłaty następnej muszę kupić kartę,ładowarkę samochodową i może drugą baterie w razie gdybym pociągiem musiał jechać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterii raczej nie dokupisz. Nie jest ona umieszczona tak jak w PSP ze jest klapka i baterie mozna wymienic. Vita jest cala zabudowana i jak bys chcial zmieniac baterie to musisz ją rozebrac a wtedy tracisz gwarancje. Poza tym jeszcze sie przyda futerał. Polecam te od sony. To sie nazywa travel kit. Tam masz futerał, ladowarke samochodową, pudełeczko na gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie jak mogę w psv stworzyć swój profil ? ponieważ chciałbym wklepać swój a nie grać na czyimś....a nie mogę znaleźć tej opcji tak jak jest to na PS3...

Nie chcę na kolesiu żerować mimo że on tam ma wykupione Rayman Origins, Resistance itp itd...dlatego pytam...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety...na psv możesz mieć tylko jeden profil,czyli albo twoje konto i zbieranie pucharków albo jego gry...(a sam rayman i resistance ze 300 warte ^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś powiedział mi że mogę je spokojnie zassać od niego i grać sobie...mówił też że powinny działać na każdym koncie na tej konsoli i że wystarczy że się przeloguję na swoje i będzie git...

Ja wiem że te gry były sporo warte ale jakoś tak mi głupio było brać bez pozwolenia...jak wrócę do domu to zaraz zobaczę czy po przelogowaniu będę mógł dalej w nie grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ! Szczerze mówiąc nie interesowałem się PS Vita , ale od zeszłego tygodnia zacząłem . Przebywam już od paru miesięcy na terenie Holandii i stęskniłem się za PS3 :( I dlatego myśle nad zakupem PS Vity , Cena PS Vita w NL to 250 Euro lub 300Euro Wi-fi z 3G. Czy karte pamięci bede musiał dokupywać ? Czy może jest ona już w zestawie ? No i mam nadzieje , że bede miał język Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z kartą ale na opakowaniu od PSV jest napisane "..gry mogą wymagać karty pamięci która jest możliwa do dokupienia oddzielnie" czy jakoś tak...a tak to kup lepiej samą PSV + Wifi...nie pakuj się w 3g ponieważ wtedy dojdzie ci jeszcze koszt płacenia za neta co miecha...a przez wifi to w domu podepniesz się pod router i masz neta tak czy siak i to za free...

Kurde wyskoczyło mi że muszę się połączyć z netem za pomocą konta przypisanego do PSV...czyli co nie mogę na moim PSN grać ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj tam zapomniałem o złotej zasadzie że format działa na wszystko xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Jak chcesz grać na swoim koncie to musisz sformatować konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kupi wersje z 3g i będzie liczył na to że po podpięciu internetu mobilnego będzie mógł grać przez neta albo zasysać cokolwiek z pss to sie przeliczy. Kożystając z 3g można tylko odpalić przeglądarke internetową, youtube i jak mu sie poszczęści to może skype zadziała. Czyli wersja 3g jest moim zdaniem całkowicie zbędna.

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×