Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego zwracam się do Was - czy teraz kupilibyście Vitę?

jak Ci nie zależy na czasie to czekałbym na planowaną obniżkę ewentualnie kupiłbym dopiero w listopadzie jak będzie wiadome co Sony daje w ramach ps+.

Osobiście też myślę nad bitą i wiem jedno: nie ma co się spieszyć bo na ps3 jest w co grać a na vicie kolekcja musi dopiero urosnąć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio i już jestem zadowlony, wczoraj stałem 3 godziny do wymiany opon, i zajechałem baterię na GoW Duch Sparty. Kupiłem bo od dawna się czaiłem, wyrwałem niezła ofertę, a dla samego Wipeouta warto tą konsolke kupić. No i oczywiście U:GA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że w ogóle urośnie...

Nie ma co się czarować ale u nas może nie bedzie tak "wyrośnięta" jak w japonii...tam to dopiero mają z czego wybierać jak chodzi o gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam już od jakiegoś czasu... za soba mam już m.in. Rayman'a, Uncharted, Ressistance, Fifę, MGS Collection i muszę przyznać że Vita spełnia swoje zadanie... nie ma co porównywac smartfonów z Vitą bo na smartfonach się nie gra!! a jak już pograsz to się okazuje że bateria ci siada i zostajesz bez komórki... Vita nawet dla samej Fify jest świetna - zawsze dostępna... Polecam tez Metal Gear Solid bo trzymanie takiej gry w takim małym urządzeniu gdziekolwiek byśmy nie byli jest na prawdę przyjemnym uczuciem:)

miałem psp, najnowsze smartfony i jedno wiem - do gier najlepsza jest vita (chyba że jestes maniakiem gier i płaczesz z rozpaczy jak sie okaze ze tytuł na który czekasz wyjdzie np. nie za 1 m-c ale za 2...)... teraz na rynku juz jest parę ciekawych gier na ten system wiec nie ma się co zastanawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PSP i PS3 . Wydanie kasy na PSP to był wielki błąd, leży w kącie i się kurzy . Ps Vita? Po co to komu ? W tej samej cenie mamy PS3 (najnowszy model), więc moje zdanie jest takie , że PS Vita jest nikomu nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy nikomu nie potrzebna...może u Ciebie okazał się to zakup bezsensu i dlatego leży i się kurzy ale jest masę ludzi którzy grają na tej konsolce i świetnie się bawią...poza tym nowa wersja ps3 to badziew wg. mnie i chyba lepiej jednak kupic slimke zamiast SS...

A tak i nie patrz na ceny psv w empikach i innych sklepach typu "zjemy ci kase z portfela" ponieważ wtedy na serio wychodzi że PSV kosztuje 1100zł...normalnie nówke możesz sobie kupić już za 700zł...a ja za używke dałem 400zł więc wiesz...

Anywhoo wiecie czy w naszym kraju będzie można kupić podstawkę umożliwiającą granie w gry z psp bez kupowania ich z pss ?

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anywhoo wiecie czy w naszym kraju będzie można kupić podstawkę umożliwiającą granie w gry z psp bez kupowania ich z pss ?

Pierwszy raz słyszę o czymś takim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KKW do psv zapowiedzieli przystawkę dzięki której będzie można odpalać gry z psp na dyskach UMD...dlatego ciekawi mnie czy u nas też takie coś będzie w sprzedaży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie w USA i w EU zachodniej to i u nas będzie. Jeśli w USA i w EU nie będzie to i u nas nie kupisz w oficjalnej dystrybucji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i PS + startuje na Vite. Na dzień dobry ma być Uncharted Złota Odchłań, Gravity Rush i coś tam jeszcze. Jest to ten sam abonament co na PS 3 więc nie ma lipy ( na Vicie i PS 3 gram na tym samym koncie ). Już się bałem że zdziercy z Sony zrobią osobny abonament ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GR już mam ale moja dziewoja cieszy się z nowego "drejka"....ja niestety jeszcze muszę u3 przejść ponieważ w połowie stanałem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, chcę kupić ps vite tylko nie wiem którą wersje.

Warto dopłacać do wersji 3G?

Co tak naprawdę daje moduł 3G?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, nic wartego różnicy w cenie.

W saturnie jest np teraz model wifi za 799 z grą fifa13 i 4GB kartą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł 3G daje Ci podobnie jak w telefonie - dostęp do internetu nie będąc w zasięgu domowej sieci. Niestety w przypadku Vity odnosi się to tylko do przeglądarki internetowej. Nie pograsz sobie w Multi z kolegami poprzez 3G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł 3G daje Ci podobnie jak w telefonie - dostęp do internetu nie będąc w zasięgu domowej sieci. Niestety w przypadku Vity odnosi się to tylko do przeglądarki internetowej. Nie pograsz sobie w Multi z kolegami poprzez 3G.

nie do końca daje- trzeba sobie wykupić u któregoś z operatórów tel w PL dostęp do mobilnego internetu i włożyć kartę sim do modułu 3G w vicie :)

IMO nie warto bo szkoda baterii na 3G- a jak masz telefon z tetheringiem (np android 2.2 wzwyż czy symbiany po wgraniu dodatkowej aplikacji) to już w ogóle nie ma sensu brać wersji 3G- internet możesz sobie zapodać z telefonu (tworzysz hotspot).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos wersji 3G, czy po wsadzeniu simkarty konsola w jakiś sposób się wiąże z nią? W sensie czy jak zaktywuje połączenie 3g to jestem skazany na używanie tej karty? I czy to coś ma w ogóle simlocka? Czy może byc dowolna karta sim z wykupionym pakietem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie jaka. Ja mam konsolke z pleya i działa mi karta z t-mobila

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy coś się przyblokuje jeśli np. wyjmiesz sima? lub nie bedzie na nim aktywnego pakietu danych? Czy po prostu w ramach potrzeby mozna wsadzic sima a potem go zdemontowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jak wyjmoesz sima, to robi reseta i działa bez sim. Nie wiem jak jest gdy pakiet się kończy zapewne nie połączy z netem. No i sms dostajesz, ale pisać nie możesz

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za info. W sumie nie planuję na razie korzystać bardziej, ale trafiłem 3g w cenie niższej niż wifi, to wziąłem. A GPS do czegoś innego niż mapy się przydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do funkcji near :-) znajduje ludzi z okolicy, i do szukania nowych rzeczy do gier. W jednej miałem że musze przejść 500 m i odblokowało mi stworka ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ogarniętych w PS plus otórz: Z tego co wiem mając plusa na ps3 trzeba być ciagle podłaczonym do sieci aby system widział że mamy wykupiona subskrypcję i można było grac w gry darmowe udostępnione przez Sony(chyba że tak niema to mnie poprawcie). Natomiast czy ktos może mi wyjasnić jak to będzie wyglądać na Vicie? bo logicznie rzecz biorąc to tez trza by być podłączony do sieci aby pograć w te darmowe gierki. Chodzi mi o to czy mogę np majac plusa na vicie sciągnac gierkę darmową udostępniona przez Sony i zabrac ze soba np do pracy Vitę i tam grac w dany tytuł nie posiadająć dostępu do internetu. Bo jeśli tak niema to w zasadzie bez sęsu Vita przenośna konsola a nie mógłbym grac sobie tam gdzie chce bez dostępu do neta. Prosiłbym o ogarniętą osobe aby udzieliła odpowiedzi??

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×