Skocz do zawartości
erwines

Lightning Returns: Final Fantasy Xlll

Rekomendowane odpowiedzi

W tym samym czasie przechodzić 4 razy to samo a jeden raz to na jedno wychodzi? To tak jakby obejrzeć 4 razy ten sam pół godzinny film a obejrzeć 2h film.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo jesli za 1 razem nie zrobisz wszystkiego przez ramy czasowe to robisz to pozniej za 2 przejsciem tutaj wiec wychodzi prawie na to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dzewczyny  posiadam koda na stroj  Yuny kto 1 pm dostaje koda czas15 min pozniej ide grac :biggrin:
ew.pisac na psn Grumszak

Edytowane przez Grumszak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy narzekają że drogo żeby ograć...na PSS jest w promo za 99zł...można łyknąć na dwie osoby wtedy wyjdzie w tej cenie co tak mówiliście że za 50zł ogracie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy narzekają że drogo żeby ograć...na PSS jest w promo za 99zł...można łyknąć na dwie osoby wtedy wyjdzie w tej cenie co tak mówiliście że za 50zł ogracie.

IMO nadal za drogo. Ostatecznie uznałem, że jest to idealna okazja na mój pierwszy slotowy eksperyment oszukańczo-biznesowy. Square chciało nas tym tanim szajsem wydymać, można zrobić tak samo im. Kupiłem grę i puściłem jako martwe sloty na Allegro. Za grosze, tak aby szybko zeszło. W ciągu jednego dnia poszły wszystkie i zamiast płacić nawet 50 zł, zagram za friko i jeszcze jestem dwie dychy do przodu. O, "tyle" to ja jestem w stanie zaryzykować.

Ale gra i tak daleko z tyłu w kolejce za FFX-2 i Personą 4. Gram sobie w te jRPGi i kiedy porównuję sobie poziom, nie mieści mi się w głowie, jak Square mogło tak nisko upaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam za drogo...raczej taniej już nie będzie chwilowo...ja po ograniu promki na X360 teraz biorę z kumplem na pół...z miłą chęcią wrócę do tej gry za jakiś czas. No a zawsze taniej w porównaniu z retailem który chodzi po 140zł.

 

Poza tym nie porównuj nowych finali do P4...to nie ta liga. Nie ważne jak bardzo lubie serię FF to nowe nie podlatują do tego klasyka z Ps2.

Persona 4 zręcznie łączy motyw normalnego życia z ratowaniem świata na taka trochę mniejszą skalę.

W FF'ach nigdy nie było mniejszej skali co wg. mnie jest błędem tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędem tej serii od dobrych paru lat jest to że nie tworzy jej już Hironobu "ojciec" Sakaguchi. 

 

Dla mnie 99zł jak za tą odsłonę to zdecydowanie za dużo, maksymalna cena to 69zł, ale i tak poczekam jak spadnie do ok 50zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wspomniałem że można śmiało brać na dwie osoby, wtedy wychodzi właśnie po 50zł na łebka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale ja nie toleruje cyfrówek :biggrin:, chyba że to konieczne,w innym wypadku zawsze pudełeczko.

 

Trace jak tam Atelier? Wczoraj widziałem że pykałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobrze...gra trudna w cholerę i ograniczenie czasowe tego nie ułatwia XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudna? Grasz w Totori czy Ayeshę?  

Ayesha była dosyć łatwa, więc może warto się Totori zainteresować jak piszesz że trudno jest, bo we wcześniejszą trylogię na ps3 nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totori...to całe ograniczenie czasowe na wykonywanie questów, mijanie czasu kiedy się crafci, idzie itp itd + jak nie zdobędziesz odpowiedniej rangi w gildii do danego dnia to od razu masz bad ending...ta gra jest wg. mnie trudna o wiele trudniejsza niż FFXIII-3 i utrudnienia czasowe w niej. 3/4 gry można ominąć z racji złego planowania, część bohaterów można nigdy nie spotkać oraz zobaczenie true endingu to jest rzeźnia na całego gdzie często jeden dzień obsuwy w planach grozi zawaleniem całego przejścia...no i przeciwnicy + bossowie którzy bez podejścia taktycznego, kładą nas na praktycznie dwa strzały.

 

Mamy tutaj dość wysoki poziom trudności od samego początku i tego nie przeskoczymy...jest mase endingów do odkrycia, mase dodatkowych eventów bez których nie zobaczysz danego endingu i na serio true ending ma takie wymagania że trofik za ten ending to ostatni trofik przed platyną...musisz zrobić wszystko w tej grze żeby mieć true ending.

 

Gra nie pozawala Ci na spokojnie wykonać questów ani lewelować, często musisz wybierać które czynności wykonasz. Zły wybór skutkuje tym że nie będziesz w stanie dalej popchnąć fabuły. 

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla ciebie Trace ale to co napisałeś to dla mnie plusy :P i jak omijałem tą serię tak teraz zastanawiam się nad zakupem tak żeś zachwalił :)

Złota era jrpg nie ma czasu wszystkiego ograć tyle jrpg w kolejce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz śmiało ;D grałem teraz mase godzin i znowu spierdzieliłem ending XD Wiec czeka mnie jeszcze jeden run, może tym razem się uda XD Ta gra jest oldschoolowo trudna ;D

 

A tak...nastaw się na przesłodzony styl jak chcesz w to pograc ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w demo i... nic. To co rzucilo mi sie w oczy na samym wstepie to slabszej jakosci CGI w stosunku do FF XIII. Az celowo wlaczylem oryginalna FF XIII i moje oczy sie nie mylily. Niby nic tak naprawde, ale mi juz daje obraz tego, ze SE po macoszemu podeszlo do produkcji finalu przygod Lightning. Przez cala moja przygode z demem mialem wrazenie, ze brakuje tego czegos, co bylo obecne w FF XIII. Oryginal mogl miec wiele wad, ale jak dla mnie mial ta esencje finali w mniejszym badz wiekszym stopniu. Tutaj ja tego poprostu nie czuje. Gre zapewne kupie za jakis czas jak ogarne w koncu nieszczesna XIII-2, ale z jakas szczegolna namietnoscia tego momentu nie wyczekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal mam na wydanie koda na stroj yuny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak pokonać Ereshkigal'a ? Gnojek jest latający więc niestety spammowanie Artemis Arrow odpada...jedynie daje radę mu z 50% hp ściągnąć i potem juz padam. Jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go pokonałem na hard czego strasznie żałowałem bo męczyłem się z nim chyba z 6 godzin.Najważniejsze abyś spamował go czarami.Poszukaj na youtube.Ja skorzystałem z jednego filmiku który pomógł,reszta jakoś u mnie się nie sprawdzała.

 

Ps.Jak wymaksowałem postać to pokonałem go w ciągu 10 sekund tylko atakami fizycznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies rady na poczatek, czy się nie spinać? Wyrwałem za 50zł więc pora ukonczyć trylogię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero spiny jakiejkolwiek. Rozgrywaj wsio po swojemu z prostej przyczyny...ta gra jest jak Majoras Mask. Kiedy nie uda Ci się uratować świata to cykl zaczyna się od nowa. Wszystko co zdobyłeś zostaje, łącznie z poziomami itp itd. A co za tym idzie możesz na spokojnie farmić sobie postać na bossach, później przegrać i znowu farmić. Jak już poznasz mechaniki i sposoby na przejście wszystkiego to na spokojnie zrobisz wsio w 3 dni i pozostałe 4 dni będziesz miał na dowolną zabawę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Trace, pograłem na razie trochę, ale jak na razie najgorsza odsłona z trylogi, może po dłuższym posiedzeniu z grą zmienię zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś przekona do grania w ten tytuł, za cholerę nie mogę się zmusić, chciałbym ukończyć trylogię i mieć to z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie podołałem i po kilku godzinach odpuściłem. Słabe to i nie warto się męczyć według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po platynce w The Last of Us i po prostu ta gra przy poprzedniczce wydaję się taka biedna że szok, chyba najpierw skończe Left Behind, a potem dam szanse błyskawicy, mimo że to najgorsza postać z całego uniwersum finala jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×