Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba sie ? Nie uzywaj, czysty zysk. Nie rozumiem o co tyle szumu.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jak zauwazylismy Kojima działa bardzo niestandardowo, we wszystkim co robi.

 

Myślicie że jest w ogole opcja, że z dnią premiery wyskoczy jeszcze na grudzień/listopad tego roku ? to dopiero byłaby niespodzianka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwił. On nie musi reklamować tej marki, a według mnie i tak dużo już pokazał. Choć dla mnie najbardziej prawdopodobnym okresem na premierę tej gry jest początek przyszłego roku.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wydaje mi sie ze tym teasterem pokazal jak czuje spolecznosc graczy i zdaje sobie sprawie ze reklamowanie tradycyjną formą jest bez sensu. Taki wiralowy teaser zrobił niesamowitą robote, wyobrażam sobie jak głośno by było jakby Kojima zrobił prezentacje w pierwszym tygodni grudnia i powiedział że nowy MGS wchodzi odrazu, czy powiedzmy za tydzień? 

 

Też niezapominajmy, że Hideo jest aktualnie wiceprezesem Konami i pokazał, że jednak liczy kasę (ground zeroes), gdyby wydał grę na gwiazdke zarobiłby dużo więcej niz wydając ją na wiosnę - po szale świątecznym i w dużej konkrencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może otrzymaną kasę zainwestował w playable teaser SH? ;)

 

Nie wiadomo czego się można po nim spodziewać. Premiera w tydzień to by już była raczej przesada, ale takie kilka miesięcy... czemu nie.

 

Edit 18.08.:

Link do filmu: http://tvgry.pl/?ID=4745
Rozmowy na temat MGS podczas targów Gamescom.

 

Zastanawiam się nad samą premierą MGSV na PC.

 

Z jednej strony fajnie, że więcej osób w to zagra. Z drugiej natomiast spodziewam się niskiej średniej oceny graczy na metacritic, hehe. :D Pamiętam przypadek MGS2 kiedy wersja PC'owa dostawała baty od graczy lub recenzentów (w końcu trzeba zgnoić wielką markę konsolową). Wtedy było dużo porównań między Splinter Cell, a MGS2. Sami gracze pewnie też nie zrozumieją fabuły i będzie standardowe narzekanie.
 

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja z gamescomu i pokaz trybu sieciowego(od 16min50s):

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta infiltracja MB bez szału. Raczej szybko się znudzi.

 

Mam nadzieję, że na TGS Kojima poda w końcu tę cholerną datę premiery 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się bardzo podoba.

 

Element multika, którego chyba w innej grze nie było. Jeśli zrealizują to odpowiednio dobrze, będzie kupa zabawy. Fajny byłby motyw, gdy podczas pobytu we własnej bazie, warto byłoby wypatrywać intruzów. :D Gameplay tak trochę z drugiej strony barykady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie infiltracja obcej motherbase będzie za każdym razem inna

każdy ma inny sprzęt, inne zabezpieczenia i inną ilośc żółnierzy więc i różnie będa rozłożeni na mapie

 

na i sama przyjemnośc skradania się przed żywym graczem co daje dużą satysfakcję

grając np: w sp:blacklist po multi, kiedy przeciwnik idzie obok ciebie ale cię nie zauważa to czujesz się like a boss :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się bardzo podoba.

 

Element multika, którego chyba w innej grze nie było. Jeśli zrealizują to odpowiednio dobrze, będzie kupa zabawy. Fajny byłby motyw, gdy podczas pobytu we własnej bazie, warto byłoby wypatrywać intruzów. :biggrin: Gameplay tak trochę z drugiej strony barykady.

Dokładnie o tym samym pomyślałem, że fajnie byłoby gdyby można było bronić swojej bazy, patrolować w poszukiwaniu intruzów itp. a po ich znalezieniu, samemu się z nimi rozprawić. Ale obawiam się, że będzie to po prostu oskryptowane w ten sposób, że kiedy intruz zostanie w jakiś sposób wykryty, wówczas pojawi się wstawka z naszym "Snak'iem" (jak na filmiku) i intruz zostanie "wyrzucony" z naszej bazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegiem około 10 minut. :D

 

Jednak jeśli gra (demo jak kto woli) Ci się spodoba, będziesz mógł się przy nim bawić lepiej i dłużej, niż przy niejednej dużej produkcji. Gra jest już trochę na rynku, cena pewnie też spadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut jeśli grasz setny raz. Za pierwszym godzina-poltora potem jest tylko fajnoej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Napisałem to z przymrużeniem oka, bo pamiętam te pierdoły wypisywane na stronach zaraz po premierze gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem to 10min zajęło mi otworzyć pierwsza bramkę do bazy:D

Tez sie wachalem czy kupic ale nie żałuje bo było warto.sam prolog przechodziłem z 7 razy,a to teraz tak zrobie,a to teraz poszukam naszywek i tak w kółko :D

Co do cenny to jestem w szoku bo juz minęło sporo czasu a przynajmniej tutaj gdzie mieszkań cenna bez zmian,cały czas 30€

Edytowane przez Pasiak85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grę zrobiona na 100% uważam ze każda cena jest dobra nawet premierowa 120:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to "Ground Zeroes" w PS Store był ostatnio za niewiele powyżej 50zł. Bez względu na obecną cenę szczerze polecam, kilka godzin dobrej zabawy, zwłaszcza jeśli będzie Ci się chciało zrobić ją na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ma być nowy gameplay z MGS V i chyba Hideo zapowie coś jeszcze ... kotletów ciąg dalszy, prawdopodobnie.

euPNxUZ.jpg

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sneak Peak - bardzo krótki, ale nie wydaje wam się, że Quiet może być grywalną postacią? Nie ma BB i filmik troche sugeruje jakby ona w tym fragmencie była naszym bohaterem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby była grywalną postacią. Może w jakichś dodatkowych misjach. :)

Dla mnie mogliby już nic z tej gry nie pokazywać do premiery... chociaż nie... niech dadzą datę premiery! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×