Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię, aby była grywalną postacią. Może w jakichś dodatkowych misjach. :)

Dla mnie mogliby już nic z tej gry nie pokazywać do premiery... chociaż nie... niech dadzą datę premiery! :)

Niech pokażą więcej Quiet ;)

Oby tylko, zamiast daty premiery MGS V, nie podali daty premiery kolejnego kotleta...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kotleta to jeszcze mało wiadomo. :) Z góry sceptycznie nastawiony nie jestem. Jeśli będzie to coś na wzór (prawdopodobnie!) GTAV lub Metro: Redux, to jestem jak najbardziej za.

 

... Stephanie <3 :biggrin:

 

Jak już Kojima zapowiedział trailer MGSV na TGS to pozostaje czekać, bo filmiki to on robi mistrzowskie. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten filmik bardzo delikatnie sugeruje ze quiet jest grywalna, a wiadomo, że kojima lubi takie subtelne wskazówki. Na pewno byłoby to ciekawe

 

Kotlet i nowa kolekcja będzie super o ile nie bedzie to tylko transfer tej kolekcji z ps3/vity tylko remaster starych cześci na FOX Engine - to by było epickie :) 

 

Niech pokażą więcej Quiet ;)

 

Patrząc na strój niewiele jej zostało do pokazania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze niech Cosplay zrobi :)
 


Bp7YnLOCIAAXl-U.jpg

:wub: 

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima znowu leci w kulki pokazał niecałą minutę? miał być gameplay, a nie filmik!!  kiedyś jakiś fan sprzeda mu za to kulkę, i umrze jak Lenon ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być filmik, a nie gameplay!

To tak, aby nie było niedomówień. Ma być trailer, ale to jeszcze nie dziś. Wiadomo, że nie będą pokazywać ponownie misji w Afganistanie. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na TGS nie poda daty premiery to mu usunę Twittera i skończy się wrzucanie fotek z jedzeniem. 

 

A co do panny Q. to niezmiernie intrygujący fragment. Do tej pory myślałem, że błyskawiczny makijaż będzie jej jedyną supermocą, a tu rozpad na atomy. Łołołołoło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsstawiałem, że Quiet bedzie grywalna, a tu taka niespodzianka (chociaz pewnie grywalne misje też będą). W sumie fajnie to jest pokazane, wczesniejsze czesci zawsze były "solo mission" a tutaj BB ma juz swoją armię, drużyne i pomocników. Fajne fajne fajne bardzo mi się to podoba :)

 

Najgorzej że nie ma daty premiery - czyżby dopiero przyszła jesień? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wysyłać konia balonikiem....15/10 ! biere na premiere ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gameplay, a pokazują tyle ciekawych pomysłów. :D Filmik ponownie świetnie zrealizowany jak to u Kojimy.
 

Coś mi się wydaje, że Kojima jest w jeszcze lepszej formie twórczej niż ostatnio. :D P.T. i MGSV ma szanse w moim rankingu gier uplasować się blisko legendarnych, starych części serii. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytabie tylko kiedy premiera serwisy wszystkie piszą ze prawd. Zostanie podana na E3 cxyli gra byłaby dopiero za rok....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ta gre moge czekac tyle ile trzeba, niech Kojima sobie dlubie pomału ale skrupulatnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie pokazali najlepszego czyli potyczek z bosssami ,a te będą EPICKIE.

Edytowane przez Syndicate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech nawet nie próbują. :D To chciałbym odkrywać samemu podczas gry. :)

Cała gra będzie epicka. :D Niech spokojnie pracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake będzie miał swojego pieska! Jak słodko. Gdzie jest teraz Loża Szyderców z CoD Ghost?

Po kartonach i balonach z latającymi kozami, to pies wydaje się całkiem przyziemnym elementem MSG'a :P
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. :biggrin: Chyba, że jego też podepnie się pod balon, to już nie tak bardzo. :biggrin:

Futerko ma super. :)

 

Jeśli ten The Pies padnie, to będę płakał chyba bardziej niż po The Boss. :D :D Kojima! Nie rób tego graczom! :D

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że sami sobie dobieramy pomocników do misji, możemy też grać bez nich. Quiet jest niezłym kozakiem, ciekawe co bedzie umiał pieseł. Mam nadzieje, że nie będize tylko pustym dodatkiem, ale będzie mógł zbierać dobry intel - zaznaczac przeciwnikow na mapie a moze nawet mieć przyczepioną kamerkę do podglądu (tak jak robocik w MGS4), no i wiadomo odwracanie uwagi i mała pomoc z przeciwnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie robił kupę. 
 
Z podanych informacji najbardziej zaintrygowała mnie ta:
 

to że Quiet wydaje się ważną dla scenariusza postacią, wcale nie oznacza że musimy ją spotkać w trakcie fabularnej kampanii. W istocie, zależnie od wyborów w grze, możemy jej nigdy nie spotkać


No i w sumie cicho o tajemniczym Code Talkerze. Ciekawe, czy też będziemy dziada brali na misję  :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten pies, taki typowo japoński jak z Okami .. za duża szyja i kark :D ... ostatnie gameplaye, i filmiki strasznie mnie nakręciły na tą grę. Podali już jakąś przybliżoną datę premiery? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×