Skocz do zawartości
Slizer

Ps3 Super Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, trochę zaskoczony jestem, że pojawi się nowy model PS3. Raczej wszyscy spodziewaliśmy się PS4. Szczerze mówiąc to teraz mój stary PS3 Fat 80GB przy tym najnowszym modelu wygląda jak ze średniowiecza. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze i tak jest to:

Z okazji premiery PlayStation Store dla systemu PS3 od października 2012 roku będzie miał nowy wygląd, dzięki czemu jeszcze łatwiej odszukasz i pobierzesz materiały, które uwielbiasz, nie ruszając się z kanapy.

pl.playstation.com

Ciekawi mnie, jak bardzo nowe PS3 zostało przetrzebione na płycie głównej, w stosunku do 3004...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba każdy model miałem na półce przez ostatnie pięć lat. Niestety także i mój obecny, niespełna roczny egzemplarz szykuje się do przekręcenia, tak więc zapewne wymienię na ten, lub też wówczas gdy będzie mocno 'przetrzebiony', to sam już nie wiem co zrobić wtedy.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na trochę niższą cenę.

Chociaż może nowa wersja znacznie obniży cenę produkcji i Sony za kilka miesięcy zrobi jakąś niespodziankę.

Konsola śliczna, jakby mój Slim się przkekręcił (Boże strzeż :P) to brałbym od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "wow" to na pewno nie sarkazm? :P

Przecież to wygląda strasznie. Gdyby cała góra była gładka jak w wypadku FATa to jeszcze by uszło, ale tak? Ktoś dobrze to określił - bazarowa podróbka, gdyby nie logo Sony i PS3, to szło by pomyśleć że to kolejna odsłona PolyStation. naprawdę nie wiem gdzie Sony podziało swoje designerskie wyczucie ostatnimi czasy.

Żeby nie było - na powyższych zdjęciach wygląda to całkiem okej, ale na normalnych fotografiach zrobionych "na żywo" jest o wiele gorzej. Poza tym wygląd wyglądem, ale do regresu w postaci "nowego i rewolucyjnego" systemu aplikacji BD to nawet nie wiem jak się odnieść. Sołri, ale jestem na nie.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że zdjęć na żywo nie widziałem więc odnoszę się tylko do tych powyżej. Rozwiązanie z napędem moim zdaniem jest jednak lepsze, gdyż płyta o nic nie ociera przy wsuwaniu, zapobiegając powstawaniu mikrorys na jej powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wczoraj kupiłem konsole a dziś dowiaduje sie że wychodzi nowa wersja :pinch: . No cóz trudno ale wygląda bardzo ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wczoraj kupiłem konsole a dziś dowiaduje sie że wychodzi nowa wersja :pinch: . No cóz trudno ale wygląda bardzo ładnie

Masz 10 dni na odstąpienie od umowy, nie widzę tutaj żadnego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę jedną zaletę, która może i być również wadą. Chodzi mi o soczewki lasera na wierzchu, zawsze będzie można samemu spróbować oczyścić ale w razie draki i łatwo uszkzodzić czy zabrudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wczoraj kupiłem konsole a dziś dowiaduje sie że wychodzi nowa wersja :pinch: . No cóz trudno ale wygląda bardzo ładnie

A ja półtora tygodnia temu :biggrin: . Ale nie ma specjalnie czego żałować , chyba że z wyglądu ci się bardziej podoba .

Masz 10 dni na odstąpienie od umowy, nie widzę tutaj żadnego problemu...

A jak odpakował i pograł ( a zrobił to na bank ) , to jak ma odstąpić od umowy i ją zwrócić , mądralo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy CECH-40.. ma CELL/RSX w technologii 32nm/28nm co skutkuje mniejszym poborem mocy. No i WiFi chodzi w n. http://www.edepot.co...del_Differences

Chodziło mi bardziej o jakość użytych podzespołów / części elektronicznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak odpakował i pograł (a zrobił to na bank), to jak ma odstąpić od umowy i ją zwrócić, mądralo?

Tak:

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000r. nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 10 dni od daty wydania mu towaru bez podania przyczyny. Zwracany w związku z odstąpieniem od umowy towar musi być kompletny (wraz z pełnym wyposażeniem i akcesoriami, stanowiącymi jego integralną część), nie może nosić śladów użytkowania wykraczających poza zwykły zarząd rzeczą.

Zakładam więc 'mądralo', że na nią nie nasrał lub też coś w tym stylu i towar nadal jest w stanie niezmienionym, poza zwykłym rozpakowaniem.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I później tak "wyedukowany" konsument przynosi kupiony towar do sklepu, bo mu się ubzdurało, że może go oddać... ;)

Nie chce mi się pisać - więc pozwolę sobie wkleić odpowiednie regulacje...

Obowiązujące obecnie uregulowania prawne nie dają możliwości zwrotu towaru pełnowartościowego zakupionego w siedzibie przedsiębiorcy (sklepie). Przyjęcie zwrotu nieużywanego towaru lub jego wymiana na inny jest dobrą wolą sprzedawcy. I tak niektórzy sprzedawcy robią informując, że u nich można dokonać zwrotu towaru w terminie 2,3,7 a nawet 30 dni od zakupu pod warunkiem okazania paragonu i dostarczenia towaru nieużywanego a często nierozpakowanego. Zawsze warto robiąc zakupy umówić się ze sprzedawcą czy ewentualnie przyjmie zwrot towaru gdy w domu okaże się, ze zakupiliśmy nieodpowiedni rozmiar, kolor, itd. itd. Tylko trzeba przypilnować by sprzedawca odnotował swoją zgodę na paragonie.

Towar pełnowartościowy można natomiast zwrócić, odstępując od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub przez internet, telefon, sprzedaż wysyłkowa (na odległość). W przypadku gdy konsument zawiera umowę w powyższy sposób, skutkiem której jest nabycie własności rzeczy ruchomej to posiada on uprawnienia do odstąpienia od tak zawartej umowy w terminie 10 dni od jej zawarcia (poza lokalem przedsiębiorstwa), bądź dostarczenia (zakupy na odległość) bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Należy jednak pamiętać o tym, iż konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość wtedy, gdy przedmiotem umowy są nagrania audialne, wizualne, zapisane na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. Podstawą prawną w tym wypadku jest ustawa z 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności wyrządzonej przez produkt niebezpieczny /Dz.U. 00.22.271/

WIIH

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie można zwrócić towaru w zwykłym sklepie stacjonarnym, jednak w umowie zawartej na odległość nie stanowi to żadnego problemu. Zakładam, że każdy konsument jest z tym choć trochę zaznajomiony. Ludzie kupują telewizory przez internet, między innymi po to, by przez te dziesięć dni szukać martwych pikseli. Tak więc kloose, jeśli uwaga skierowana była do mnie, to zupełnie nie potrzebnie.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się, jak bardzo konsumenci są zaznajomieni z przepisami. Jak przychodzi co do czego, to sypią paragrafami i przepisami, jak z rękawa - szkoda, że są one zwykle wyssane, z tylnej części ciała...

Powyższe, powstało z obserwacji przeprowadzanej, podczas przesiadywania u znajomego w POK'u, pewnej sieci handlowej... ;)

Ale kończę off'a - przepraszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem tylko zaznaczyć, że użytkownik powyżej, pod warunkiem iż zakupił swój sprzęt przez internet może go bez problemu zwrócić. Niektórzy jednak uważają że zwykłe rozpakowanie i podłączenie dyskwalifikuje to prawo. To doskonale obrazuje fakt że masz rację, większość konsumentów wie swoje a jednak przeważnie są w błędzie.

Sorry za offtopic również...

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, bardzo mi się podoba nowy projekt.

Ale mam obawy względem odkrytego napędu, może się tam zbierać kurz...

Bo nie wiadomo jak ze szczelnością tego plastiku, który ma zasłaniać napęd.

Jednak póki co mój FAT 40GB z dyskiem 320GB wiernie mi służy i ja jestem mu wierny + dbam o niego jak tylko można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak pisze Patricko, mi tez do tej pory moja 40 wiernie mi sluzy. Najwazniejsze to dbanie o sprzet i co 1 rok lub jak ktos gra mniej to co 1,5 wymiana psty oraz czystrzenie z kurzu a bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×