Skocz do zawartości
Slizer

Ps3 Super Slim

Rekomendowane odpowiedzi

też tak myślę. choć obecnie gram na slimie to ten połysk fata mi najbardziej odpowiadał ...puki nie padł ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba będę pierwszy, który napisze, że ta wersja podoba mi się najbardziej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobały się wersje robione pod jakiś gry albo filmy...ahhh wersja z FFVII:AC była boska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie kolejna, powiedzmy Ultra Slim.

Raczej mało to prawdopodobne, gdyż wszystko zostało już ścięte dosłownie do granic możliwości. Z pierwszego a zarazem drogiego modelu, o który każdy zabiegał (nie w sensie jak samiec o samicę) zrobili tanią, chińską zabawkę dla mas. Profanacja, aż do tego stopnia zdegradować sprzęt...

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem SS nie należy do udanych. Wykonanie śmierdzi lekką tandeta (ostatni rzut żeby jeszcze zarobić trochę kasy przed PS4?), mechanizm odsuwania napędu - zgroza, plastik jak dla mnie za miękki, całość nie sprawia wrażenie dobrego wykonania. Osobiście bardziej polecam SLIMA! Mały, ładny i śmiga zacnie;) PS. Czy w SS też jest możliwość uruchomienia "dmuchawki" ? :>

Edytowane przez _dsadfga_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PolyStation na "dyskietki" z PEGASUSA pełną gębą. Zobaczycie jak zaraz chinole podłapią ten design. Dla mnie to wygląda mega tandetnie. Może gdyby jeszcze płytkę wkładało się tak jak obecnie ale ten pomysł z odsuwanę klapkę eh... :yucky: SONY chce się jeszcze nachapać przed wydaniem PS4. Takie same zabiegi odmładzające przechodziły też jedynka i dwójka 'aka' PS one i PS2 Slim nim kończyły żywota.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przednia cześć obudowy z niebieskim elemente bardzo pozytywnie przyjołem, lecz górna pokrywa tandetna plastik w ,,paski" i ten mechanizm otwierania katastrofa,

moim zdanie bym polecał PS3 slim może troche wieksza ale co tam ładna i płytki fajnie sie wysówają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem nowego slima w RTV AGD i zawiodlem sie. Design fajny, ale wykonanie do dupy. Tani plastik, przyciski otwierania i wlaczania jakies takie wsadzone na sile. Wszystko wydaje sie w reku jakby mialo sie zaraz rozleciec. Klapka od plyt - katastrofalny pomysl. Wykonanie srednie. Lekki nacisk wystarczy by otworzyc ta klapke. Ogolnie sie zawiodlem, bo z poczatku bylem podjarany wygladem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać są plusy i minusy :) miałem okazje przyjrzeć się dokładnie ps3 fat, a od niedzieli jestem posiadaczem ps3 ss :D z wyglądu mi się bardzo podoba ^^. Pomysł z rozsuwaną klapką dla mnie jest bardzo dobry. Co do kurzu-kurz jak kurz, zawsze osiądzie, a sprzątać widzę nie ma komu. Wygląda na tandete? jak widać na teście nie było duży uszkodzeń, tylko pare rysek, ale to jest oczywiste i nieuniknione. Wiadomo im mniejsze, tym bardziej pakują=większa możliwość zgrzania, ale są podstawki, które zawsze coś dadzą. Pewnie większość z was myśli, że "plastik" z ogóły jest tandetny, otóż nie, "plastik" jest wytrzymały! No, ale to już musicie poczytać o różnych rodzajach. GRRR tworzywo sztuczne* mamy swój język :D Dla mnie minusy to: brak kabla HDMI w zestawie. Po co komu więcej portów USB..? mi dwa w zupełności wystarczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up nie chodzi o więcej tylko chodzi o idiotyzm rozmieszczenia usb tylko na przodzie- z tyłu usb by się bardzo przydało, choćby pod kamerkę żeby jej kabel nie wisiał na przodzie konsoli psując widok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt :) nie brałem tego pod uwagę. Noo cóż, mi konsola odpowiada, a jeszcze nie zrobili takiej rzeczy, która by każdemu przypadła do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chec posiadania czegos nowego kusi, ale czy bym sie porwal na ten model?Pewno jak by mi wysiadl slim to tak, ale faktem jest ze chca sie nachapac jeszcze na obecnej generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakbym miał kupować dzisiaj nową ps3 kierując się designem to bym szukał gdzieś magazynowego leżaka fat'a, rozumiem odchudzanie i zmniejszenie zużycia prądu jest ok, ale mogliby zrobić po prostu małego fat'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę kupował ps3 i zamierzam kupić ss gdyż lepiej mieć lżejszą konsolę niż ciężkiego "kloca". ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dopiero zalogowałem się na forum ponieważ jestem zainteresowany kupnem konsoli. Dodam iż nie miałem wcześniej do czynienia z konsolami i moja przygoda z nimi ogranicza się do dosłownie kilku okazji kilkuminutowej gry ;p

Zdaje mi się ze lepszą konsolą tej generacji jest PS3 ale tu pojawia się problem którą wersję wybrać 320 gb Slim czy 500 gb Super Slim. Bardziej podoba mi się wersja Slim która jest chyba lepiej wykonana i kosztuje ok 900 zł natomiast wersja SS z większym dyskiem kosztuje jedynie 100 zł drożej i nie wiem którą wybrać ;/ Proszę o opinie ludzi którzy mieli kontakt z obydwoma modelami Ponieważ nie wiem czy kupować wersję SS skoro jest ona gorzej wykonana i nie wiadomo jaka będzie jej żywotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli podoba Ci się bardziej Slim to opłaca się brać jego. SS jest dobrze wykonana ale z tańszych materiałów (podobno). 320GB jest wystarczające a jeśli nie zawsze możesz sprzedać stary dysk i kupić nowy o większej pojemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś już ma super slima i może powiedzieć jak z jego kulturą pracy ? Zalyży mi na cichej pracy i nie wiem czy brać slima czy super slima ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak w przyszłości będzie z awaryjnością napędu SS. A tak btw w slimce często psuje się napęd? Bo z tego co wiem awaryjność Slimek jest bardzo niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest zbyt ciekawie w sprawie awaryjności Super Slima, użytkownicy od pewnego czasu zgłaszają problemy (występujące nawet po wymianie na nowy egzemplarz):

http://community.eu....s/td-p/17245332

Moje zdanie jest następujące, otóż konsolę powinno się z reguły nabywać w dniu jej premiery. Pierwsze modele PS3, dzisiaj już ekskluzywnie, ponad niemalże doskonałym wykonaniem oferowały także wiele dodatkowych możliwości i prezentowały się nadzwyczaj kunsztownie (szczególnie chromowany przód sześćdziesiątki). Wydając te 2400 PLN miało się pewność, iż kupujemy sprzęt bardzo wysokiej klasy. Niestety obecne Super Slim w porównaniu z pierwszymi modelami, to tylko tania oraz często zawieszająca się zlepka plastiku.

Edytowane przez PonurakPS3
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat pierwsze modele 60-ek były bodaj najbardziej awaryjne więc to słaby interes był zapłacić 2400 zeta za sprzęt który prędzej czy później łapał YLODA i tylko z zewnątrz sprawiał wrażenie sprzętu wysokiej klasy. Na tą chwilę na forum pewnie została garstka ludzi którzy grają na ps3 zakupionej w dniu premiery. Nie mówiąc już o pierwszych modelach klocka które padały jak muchy. W tej generacji kupno pleja na premiere było wyjątkowo nieopłacalne, bo raz, że bardzo wysoka cena dosyć szybko spadła o 1000 zł a dwa- awaryjność. Ja do tej pory mam PSX-a z 1997 roku który działa do dziś. Wole sprzęt który będzie mi służył długie lata niż taki sam w ładniejszej obudowie ale którego będę musiał za jakiś czas wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@drk2 szacunek za działającego PSX-a. Ja co prawda trzymam gdzieś w rupieciach PS2 z czasów średniowiecznych, ale niestety toster ten jest strasznie już grymaśny - niby działa, ale odpala tylko wybrane tytuły i to w dodatku metodą "na chybił, trafił".

Co zaś do Super slima to wybierając ostatnio prezent dla bratanka zdecydowanie wolałem zainwestować w "starego" slima. Nowa PS3 to wyraźnie dziecko księgowych firmy a nie inżynierów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh i pomyśleć, że jak kupowałem szaraczka na starej giełdzie na Grzybowskiej w Wawie to typ mi zaproponował 1300 zł z gwarą lub 1100 bez gwary i wziąłem bez :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×