Skocz do zawartości
Slizer

Ps3 Super Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sądzę,że problem polega na czym innym,mianowicie na tym,jaki jest odsetek lipnych egzemplarzy.Nie ulega wąpliwości,że koszty produkcji super slim są cięte na maksa,co za tym idzie wiele łatwiej trafić na niedoróbkę niż poprzednio.Zapewne można kupić super slima i być zadowolonym,ale pewnie statystycznie łatwiej trafić na bubel niż w przypadku slima - bo nie oszukujmy się,że slimy są bezawaryjne.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porządku, poczytałem te artykuły/posty od Ponuraka i szczerze trochę mnie to zraziło. Więc ujmując to w jednym zdaniu "get the fuck out with this shit". Zapewne zawita slim w moim mieszkaniu. Jaka jest średnia żywotność slima? Zależy mi żeby pograć trochę, tak z 2-3 lata wzwyż jak ceny trochę spadną po wyjściu PS4. Z czego co przeczytałem z linków od Ponuraka, był i przypadek, że konsola dopiero co wywieziona ze sklepu, po chwili do niego wróciła... Nie za bardzo to zachęca, dlatego się pytam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguly, nie wiesz co masz w pudelku. Moze sie okazac ze nawet najmniej zawodny Slim trafi do sklepu zaraz po jego zakupie, a moze dzialac 10 lat bez zadnej zawieszki. Duzo zalezy od czynnikow zewnetrznych, kurzu, przeplywu powietrza przez konsole, intensywnosci uzytkowania, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguly, nie wiesz co masz w pudelku. Moze sie okazac ze nawet najmniej zawodny Slim trafi do sklepu zaraz po jego zakupie, a moze dzialac 10 lat bez zadnej zawieszki. Duzo zalezy od czynnikow zewnetrznych, kurzu, przeplywu powietrza przez konsole, intensywnosci uzytkowania, itd.

Widzisz, ja nie będę grał na telewizorze, tylko na monitorze 22 cale. W biurku mam wnękę o wymiarach 41 cm wgłąb półki, 37 cm szerokości i 16,5 cm wysokości. Pytanie czy taka przestrzeń jest odpowiednia czy przy mała, oczywiście wiem, że najlepiej by było gdyby stała na biurku, lecz nie mam na nią tyle miejsca... Od kurzu bym ją chronił, dodam, że to półka otwarta z obu stron, więc za biurkiem szły by kable, a i powietrze miałoby gdzie uciekać. Co o tym sądzicie?

Edytowane przez Azureus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie nowego Ps3 z 12 GB dyskiem. Kolega powiedział mi dziż że nawet jak założę sobie dodatkowy dysk to będe miał problemy z aktualizcjami do gier po będą mi się pobierać tylko na ten 12 GB dysk i kicha?? Prawda to czy nie. Czy lepiej brać 320

jak dołożysz dysk to będą się wgrywać na ten dołożuony ale i tak odradzam ten model, bierz 320GB czyli zwykły slim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Super Slima , tyle że 12 GB :) Czy jeżeli kupię i samemu wymienię dysk na 500 GB , to czy stracę gwarancje ? Jeżeli nie to jaki mogę kupić dysk do mojej konsolki :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standardowo

2,5 SATA 5400 (tylko trzeba tam jakieś ustrojstwo dokupić, bo inaczej dysk będzie luźno latał w konsoli)

montując nowy dysk nie tracisz gwarancji, gdyż nie musisz rozkręcać konsoli by go zamontować :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stracisz gwarancji! Dysk 2,5" SATA, SATA II (laptopowy), 5400 RPM, pojemnosc zalezy od Ciebie ale polecam kupic jakis wiekszy zeby pozniej nie zalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy dysk o wysokości 9,5 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Super Slima , tyle że 12 GB :) Czy jeżeli kupię i samemu wymienię dysk na 500 GB , to czy stracę gwarancje ? Jeżeli nie to jaki mogę kupić dysk do mojej konsolki :) ?

nie stracisz.

Możesz włożyć nawet 1TB.

Pamiętaj, że w twoim modelu nie dali ramki na HDD- teoretycznie da się włożyć bez ale trzeba trafić w slot i usztywnić czymś albo po prostu kupić sobie ramkę do dysku dla modelu superslim,

W sprzedaży są też oficjalne dyski od Sony z ramkę już w zestawie do modelu SS12GB ale kosztuje ok 299 za 256GB co jest drogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.mam problem.na dysku mam 9GB wolnego miejsca.kiedy chce pobrac gre z playstation store która ma 6,7 GB wyskakuje mi komunikat ze mam za mało miejsca.czy moze mi ktoś pomóc o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby zainstalowac jakakolwiek gre musisz miec 2x wiecej wolnego miejsca niz wazy sama gra. A ztego wzgledu ze najpierw ja pobiera a pozniej instaluje-po instalacji odda Ci 50% wolnego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jest to mój pierwszy post na tym forum.Bedę niebawem przedłużał umowę z play i chcę wziąć ps3 super slim 12GB za parę złotków, ale nurtuje mnie pytanie czy ta wersja ps ma iplę bo na niej mi bardzo zależy,granie zostawiam mojej córce.Jeśłi okaże się że nie ma ipli wówczas wezmę telefon i po sprzedaniu go kupię ps slim 320gb.Proszę o odpowiedz kogoś kto posiada ten model w domu.

Edytowane przez główny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ipla, mozesz smialo brac. Oczywiscie usluga premium dodatkowo platna, na slim tez jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli chcę oglądać seriale na ipla w hd, muszę wykupić pakiet premium.Dziekuję za odpowiedz,milej niedzieli chłopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada z tą iplą, teraz odpaliłem i nie dość, że dodali reklamy to jeszcze pogorszyli jakość dosyć znacznie. I teraz trzeba płacić żeby było po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeżeli kupiłbym super slim 12gb i do tego dysk 1TB, to gdzie mogliby mi go wmontować. Czy mógłbym zrobić to sam i czy w ogóle opłaca się tak majstrować dla 1TB?

Edytowane przez grabka1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oplaca sie? To mniej wiecejtak jakbys zadal pytanie czy oplaca sie majstrowac w Golfie zeby miec w nim silnik od Bugatti Veyron! Sam mozesz to zrobic, poszukaj sobie filmow na youtube. To Ci powie (a nawet pokaze) najlepiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeżeli kupiłbym super slim 12gb i do tego dysk 1TB, to gdzie mogliby mi go wmontować. Czy mógłbym zrobić to sam i czy w ogóle opłaca się tak majstrować dla 1TB?

jak dla mnie kupno SS 12Gb jest strzeleniem sobie gola i lepiej kup slima 320GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeżeli kupiłbym super slim 12gb i do tego dysk 1TB, to gdzie mogliby mi go wmontować. Czy mógłbym zrobić to sam i czy w ogóle opłaca się tak majstrować dla 1TB?

włożenie dysku w ps3 sprowadza się do paru czynności.

Do tego modelu po za dyskiem musisz jeszcze kupić ramkę na dysk: oficjalna jest po ok 30zł.

Nie będę się tu rozpisywał jak włożyć dysk bo w necie znajdziesz masę filmików jak to zrobić, powiem tylko, że to banał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie kupno SS 12Gb jest strzeleniem sobie gola i lepiej kup slima 320GB

Dokładnie;) Też miałem te dwie opcje do wyboru i wybrałem slimke 320gb.

Edytowane przez Beier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
paru czynności.

Do tego modelu po za dyskiem musisz jeszcze kupić ramkę na dysk: oficjalna jest po ok 30zł.

Sanki, ktorych wcale nie musisz kupowac! Mozesz, ale nie musisz! Jezeli konsola stoi w poziomie, nie bedziesz z nia nigdzie biegal to smialo mozesz wlozyc sam dysk, luzno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×