Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak to jest teraz z tymi promocyjnymi paczkami? Kupywał ktoś? opłaca się?

 

Aha i dlaczego zwykła paczka Gold za 7,500k Kosztuje 150FP a ta paczka, która zajmuje samych zawodników i kosztuje 30,000k o dziwo kosztuje 50FP ? Czemu tak to dziwnie jest? Może wtedy nie opłaca się wydawać FP na te gorsze paczki?

 

Kupiłem dwie paczki po 15k i z lepszych Vidal, Boateng(Schalke) i Pastore.. pełno kontraktów i innych jednorazowych, jestem jakieś 5k na minusie

Jak masz coinsy to otwieraj może bd mial szczęście :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem dwie za 15k najlepszy Pogba,Doumbia i De jong,tak wiec z paczek sie wyleczylem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam głupie pytanie jak podać górą do nogi w alternatywnym sterowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta fifa jest momentami na prawdę grą nerwów i z zupełnie idiotycznym sensem. Rozegrałem przed chwilą mecz w którym byłem wyraźnie lepszy a rywal wygrał tylko dlatego, że w każdej swojej akcji posyłał długie piłki na Benteke. Żal i żenada roku, żeby najważniejsza rolę odgrywała tylko i wyłącznie siła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl poprostu lepszy skoro ogral Cie tania taktyka, uwiez, ze byle kolek mi nie posle za kołnierz pilki - wiec jak ktos juz mnie tak tyra tzn ze ma to opanowane na perfekt i jest lepszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl poprostu lepszy skoro ogral Cie tania taktyka, uwiez, ze byle kolek mi nie posle za kołnierz pilki - wiec jak ktos juz mnie tak tyra tzn ze ma to opanowane na perfekt i jest lepszy :P

 

Aha, taktyka o jakiej ktoś tutaj kiedyś wspominał "używania 2 przycisków i analoga".

 

Co do daily gifta to sam jestem ciekaw, ja na razie nic nie dostałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz stosowac cos takiego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEGREDO! To jest gość! Strzela bramki na zawołanie, jest silny i ma dobre główki :) 30 bramek w 18 meczach mówi samo za siebie, prędko go nie wymienię :P

Co do piłek górą to sobie jakoś radzę, z wszystkim sobie powoli jakoś radzę, tylko nie z.... pieprzonymi główkami! Nie ma meczu w którym bym chyba bramki z główki nie stracił. Poza tym gra mi się ostatnio dobrze, mistrzostwo 6 ligi (wiem, nie którzy na pewno się zaśmieją), i jakoś brak ostatnio gości którzy rażą fartem.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz stosowac cos takiego :).

 

Mi to wygląda trochę na narzekanie, że obrońcy nie grają za nas. AA podaje 2 opcje jakie powinien wykorzystać obrońca; pierwsza biec w miejsce gdzie wyląduje piłka i druga grać na spalony. Ja wykorzystuje opcję nr 1, zwykle bocznym obrońcą i nie narzekam na trójkąty. Granie na spalony też można samemu włączyć w odpowiednim momencie, ktoś testował czy to działa w takich sytuacjach? ;)

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEGREDO! To jest gość! Strzela bramki na zawołanie, jest silny i ma dobre główki :) 30 bramek w 18 meczach mówi samo za siebie, prędko go nie wymienię :P

Co do piłek górą to sobie jakoś radzę, z wszystkim sobie powoli jakoś radzę, tylko nie z.... pieprzonymi główkami! Nie ma meczu w którym bym chyba bramki z główki nie stracił. Poza tym gra mi się ostatnio dobrze, mistrzostwo 6 ligi (wiem, nie którzy na pewno się zaśmieją), i jakoś brak ostatnio gości którzy rażą fartem.. :P

o Negredo jakis miech temu tu pisalem jak nie lepiej %-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/14/squads/2036360/

Co myślicie o takim składzie? Drogba da sobie rade w ataku?

 

PS. Macie jakieś tanie składy do 15-20k? Ja szukam jakiegoś dobrego fitness składu, co sam zrobię to wszystko sprzedaje po sezonie, bo nie idzie grać. Powysyłajcie jakieś dobre składy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/14/squads/2036360/

Co myślicie o takim składzie? Drogba da sobie rade w ataku?

 

PS. Macie jakieś tanie składy do 15-20k? Ja szukam jakiegoś dobrego fitness składu, co sam zrobię to wszystko sprzedaje po sezonie, bo nie idzie grać. Powysyłajcie jakieś dobre składy :)

wrzucaj na Drogbe, zdobywaj gole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^@

dosyć prosta regułka :biggrin:

ogólnie nie przepadam za takim stylem gry, ale zobaczymy... ;)

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakaś szansa żeby teraz zarobić jakieś grosze na tradingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj tak myślę, zbudowałem bardzo tani skład Serie A. Futhead pokazuje, że zrobienie takiego składu kosztuje 16,7k ja zbudowałem go za jakieś parę groszy ponad 12k i chcę go teraz systematycznie udoskonalać. W planach mam atak Balotelli-Tevez, za nimi Vidal, Pirlo bądź Hamsik, w obronie na pewno Chiellini i na bramce Buffon. Co on tym myślicie? słyszałem, że para Vidal-Pirlo nie sprawdza się najlepiej. Kogo kupić/zostawić na skrzydło?

 

Link do mojego składu: http://www.futhead.com/14/squads/2038798/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj tak myślę, zbudowałem bardzo tani skład Serie A. Futhead pokazuje, że zrobienie takiego składu kosztuje 16,7k ja zbudowałem go za jakieś parę groszy ponad 12k i chcę go teraz systematycznie udoskonalać. W planach mam atak Balotelli-Tevez, za nimi Vidal, Pirlo bądź Hamsik, w obronie na pewno Chiellini i na bramce Buffon. Co on tym myślicie? słyszałem, że para Vidal-Pirlo nie sprawdza się najlepiej. Kogo kupić/zostawić na skrzydło?

 

Link do mojego składu: http://www.futhead.com/14/squads/2038798/

vidal-de rossi, tevez - balo na st jest ok ale nie wiem czy nie lepiej by bylo z di natale, ale trzymam teveza bo wymieniam czasem mario-de rossi-biabiany na aguero-cambiasso-zanetti, czasem po takiej wymianie kun stuknie hattrick, jaki macie napad w serie a? biabiany na prawej wymiata u mnie

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Muriela z meczu na meczu coraz lepeiej gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedalem Teveza i Di Natale, lepiej mi sie gra zdecydowanie tanszymi Palacio i Higuainem. Balotelliego oczywiscie mam, do skladu serieA to obowiazek. Murielem tez sie fajnie gralo. Ibarbo jeszcze nie sprawdzilem a slyszalem ze fajnie sie nim gra. Srodek pomocy jakim mi sie najlepiej gralo serieA? Vidal-Guarin. De Rossiego jeszcze nie sprawdzalem z tych ciekawszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 100k na szybko za 49zl

daj na allegro sprzedaż w 5minut za tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakaś szansa żeby teraz zarobić jakieś grosze na tradingu?

20-40k dziennie wpada więc się pewnie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, podziel się jak to robisz :D. Ja dopiero zaczynam w UT i chętnie bym też pohandlował, bo nie ukrywam, że sprawia mi to przyjemność :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×