Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

aj Ramos to sentyment wiec nie odpuszcze go :)

Jeżeli chcesz Ramosa, to może coś takiego?

http://www.futhead.com/14/squads/2337256/

 

Alonso jest imo świetnym cm/cdm. A akacje zawsze możesz rozgrywać środkiem/lewą stroną. Ale Alonso walnął kilka fajnych bramek u mnie. Long Shot 82, Shot Power 86. Do tego świetne podania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, nie musze mowic, ze graczy RM sprawdzam bez gadania :P, jeszcze zamiast Alonso moze byc tam Isco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 14 = największe gówno jakie miałem okazje ograć... na prawdę, ta gra to cholerna kpina, idiotyczne faule dające karne całkowicie wyjęte z dupy, skład za 100k (mam w nim m.in Hulka, Marcelo, Fernandinho itd.) przeciwko zwykłemu szajsowi z paczek za niecałe 4k dostaje tak solidnie, że aż się płakać chcę. Jak wygrać mecz w nowej FIFIE zapytacie? A no klikajcie ciągle L1+^ i strzelajcie, kurw* 90% strzałów wejdzie na pewno... i weź tu normalnie graj. Gra da ci masę zabawy na pewno, ale przy rozwalaniu losowych rzeczy w pokoju... nowa FIFA to czysty wkur* na całego, i to nie jest tak, że ja jakoś w dupę dostaje cały czas bo ogarniam fife, gram w nią od kliku lat i nigdy mnie tak nie denerwowała jak teraz. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że po całym weekendzie poza domem, gdy wracam to zazwyczaj siadam do FIFy bo cholerny BF4 na piecu wywala cały czas... Tyle ode mnie, wiem że się żale ale taka prawda, a gdy wczoraj mnie wywaliło 2 razy z rzędu po wygranym meczu (oczywiście pkt i monety nie zaliczone...) to nie mogłem wytrzymać z nerwów... bo gdy wcześniej dostawałem w dupe to serwery jakoś działały poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde nie wiem gdzie wy gracie, bo mnie z UT RAZ wywalilo, i mecz byl uznano jako nie odbyty, na sezonach nie dostalem ani jednego disconecta. Ja swietnie sie bawie grajac w nowa fife :) Jak wroce kolo 12 wstawie dla "placzkow" sklad za pare kafli ktory ponoc jest OP (sam go nie uzywałem). Stay tuned

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, fifa potrafi wkurwić. Ja już 14 na ps3 odpuściłem, ale wrócę na ps4, skład z Neymarem już mam. Poniżej 500k więc drogi nie jest. Dodatkowo liga portugalska, gdzie wszyscy są w cenie QS, no chyba, że ktoś ma rzuconą chemistry. Na xo miałem skład powyżej bańki i dostawałem w dupę od schitu poskładanego z przypadku. Przeniosłem się na Ps3, z myślą o Ps4 i szło mi dobrze, no ale nadszedł moment, że przejebałem kilka meczy pod rząd i wyrzuciłem fife z dysku heheh. Imo zamiast płakać nad tym, że wszyscy grają L1+/\ warto podszkolić swoje umiejętności i nauczyć się przed tym bronić. Identyczna sytuacja jest z atakującymi skrzydłami.

 

Swoją drogą oglądał ktoś wczorajszy mecz Barcelony z Betisem? Betis ciśnie, ale nie.. było Momentum i stracili dwie pierwsze bramki w ciągu 2 min. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w 13 i w 14 momentum polega na tym iż:

- jeden gracz ma niesamowita łatwosc do przechodzeniu do ataku i tworzeniu sytuacji strzeleckich, ale jest niesamowicie nieskuteczny(dzien konia bramkarza, lub slupki/poprzeczki albo marnowanie dogodnych okazji strzelajac jak nigdy obok slupka lub nad bramka)

- a drugi gracz w tym czasie nie potrafi nawet wyjsc z polowy i stworzyc dobrą okazje, ale jak juz stworz ta okazje to na 99% ją wykorzysta nawet strzelajac nie tak jak powinien :P

 

Fifa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wszedłem to 4 ligi z mistrzostwem :O

Nie rozumiem tej schematyczności, że jak gdyby nigdy nic raz jesteśmy lepsi, a raz gramy totalny piach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, kogo byście jeszcze polecali dokupić do polskiego składu tak do 7k? http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=guF671QDnKso3:ps3

Dodam tylko, że nie potrafię powiedzieć kogo chciałbym wymienić bo nie mam jeszcze fify :P (czekam na nową generację a skład zlepiłem z daily giftów :D ) dlatego chcę się poradzić kogoś kto wojował polakami, dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię 20k coisów z fut 14, na coinsy do fut 13.  :biggrin: (ja daje do 14)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, kogo byście jeszcze polecali dokupić do polskiego składu tak do 7k? http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=guF671QDnKso3:ps3

Dodam tylko, że nie potrafię powiedzieć kogo chciałbym wymienić bo nie mam jeszcze fify :P (czekam na nową generację a skład zlepiłem z daily giftów :biggrin: ) dlatego chcę się poradzić kogoś kto wojował polakami, dzięki i pozdrawiam :)

Na LP dałbym Rybusa http://www.futhead.com/14/players/5654/maciej-rybus/

Na ŚPD Krychowiaka http://www.futhead.com/14/players/7589/grzegorz-krychowiak/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zamienię 20k coisów z fut 14, na coinsy do fut 13.   :biggrin: (ja daje do 14)

 

Ja bym Ci dał wszystko co mam i nawet cały skład ale nie wiem jak wejść do UT 13 :P

 

Edit:

 

Czy ktoś mi może po skrócie napisać jak bronić się przy rzutach rożnych? NA 10 Wykonanych tracę co najmniej 10 bramek. :/

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci dał wszystko co mam i nawet cały skład ale nie wiem jak wejść do UT 13 :P

 

Edit:

 

Czy ktoś mi może po skrócie napisać jak bronić się przy rzutach rożnych? NA 10 Wykonanych tracę co najmniej 10 bramek. :/

Jak widzisz, że gościu zagrywa na 5-6 metr to wychodzisz bramkarzem. Jak dalej, to wciskasz przycisk wybicia i ja jeszcze trzymam L2. Gram na alternatywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci dał wszystko co mam i nawet cały skład ale nie wiem jak wejść do UT 13 :P

 

Edit:

 

Czy ktoś mi może po skrócie napisać jak bronić się przy rzutach rożnych? NA 10 Wykonanych tracę co najmniej 10 bramek. :/

Na 10 rożnych co najmniej 10 bramek? Czyli przy 10 rożnych potrafisz stracić więcej jak 10? Uff, myślałem, że jestem najgorszy :D

A tak serio to ciężko się bronić, ja jedyne co robię:

jak wrzuca piłkę, to od samego początku dobrze się na nią patrzę i obczajam czy jest grana głęboko czy taka wyrzucająca; jak jest grana głęboko to warto wyjść bramkarzem, a jak odchodząca to rzadko kiedy wpadają bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, jak zagrywana na 5-6 metr to wyjscie bramkarzem. Czasami pomaga rowniez wybor jednego z obroncow i krecenie sie nim przed bramka i najwyzszym z napastnikow/obroncow rywala. Ja malo tracilem bramek z roznych, ale byly takie mecze, ze na 4 dosrodkowania padaly 4 bramki. W sumie jak gralem 433(4) to Neymar(lol) tez potrafil walnac hat tricka z glowki jezeli przeciwnik mial ustawiony ofensywny tryb. Mniej obroncow i wszystko wchodzilo, jak w maslo. Ale skoro z roznych tracisz tyle bramek, to moze wymien cala obrone i bramkarza? Glowki byly najbardziej OP w momencie, gdy gralo sie w 14 na ST, pozniej to poprawili.

 

A na L1 +trojkat to najlatwiej sie bronic poznym pressingiem.

 

Piachu, mam identyczny sklad z ligii portugalskiej hehe. Ale to raczej jako wypoczynkowy. Nie zamierzam nim grac w lidze. Zreszta jak 14 wyjdzie na ps4 i nowy silnik nie bedzie zjebany, tak jak ma to obecnie miejsce, to sobie walne top BPL. Kurde, niech to naprawia... :blaga: ^_^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Warson, dnia 11 List 2013 - 14:45, napisał:

snapback.png

Ja bym Ci dał wszystko co mam i nawet cały skład ale nie wiem jak wejść do UT 13  :P

 

Edit:

 

Czy ktoś mi może po skrócie napisać jak bronić się przy rzutach rożnych? NA 10 Wykonanych tracę co najmniej 10 bramek. :/

Na 10 rożnych co najmniej 10 bramek? Czyli przy 10 rożnych potrafisz stracić więcej jak 10? Uff, myślałem, że jestem najgorszy  :biggrin:

A tak serio to ciężko się bronić, ja jedyne co robię:

jak wrzuca piłkę, to od samego początku dobrze się na nią patrzę i obczajam czy jest grana głęboko czy taka wyrzucająca; jak jest grana głęboko to warto wyjść bramkarzem, a jak odchodząca to rzadko kiedy wpadają bramki.

 

Próbowałem tego i nie umiem wyczuć kiedy ta piłka jak leci i wyjście bramkarzem czasami to samobójstwo bo jak bramkarz wychodzi to obrońcy zamiast tez skakać do główki to stoją jak wryci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie na atak: http://www.futhead.com/14/squads/2359337/? Dodam, że miałem Benzeme i w porównaniu do Diego Costy grał tragicznie, marnował 100%, kiepsko strzelał a w 10 meczach zdobył 3 gole, z czego wszystkie do pustej bramki (Diego Costa 8)... Nie chciałbym robić jakiś większych zmian, żeby znaleźć napastnika :P ale myślę że Sancheza można ewentualnie wymienić, jak koniecznie trzeba to inne zmiany też mogę zrobić. Pytam bo z ligi hiszpańskiej sprawdziłem już chyba możliwych cenowo lepszych zawodników a Neymar, Messi i Bale ze względu na cenę odpadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tego i nie umiem wyczuć kiedy ta piłka jak leci i wyjście bramkarzem czasami to samobójstwo bo jak bramkarz wychodzi to obrońcy zamiast tez skakać do główki to stoją jak wryci...

Trzeba się tego nauczyć i widzieć kiedy wychodzić, a kiedy nie... kwestia czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno się zapytam, Jak zmienić w drużynie UT wykonawców rożnych, kapitana, numery na koszulkach itp? Jest w ogóle taka opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tu juz nic nie pisac, ale jako, ze tuz za rogiem PS4, ktore mam nadzieje przyniesie pozytywne zmiany w gameplay'u(nadzieja matka glupich) to dam szanse FUT online jeszcze raz.

A jeszcze jedno się zapytam, Jak zmienić w drużynie UT wykonawców rożnych, kapitana, numery na koszulkach itp? Jest w ogóle taka opcja?

Jest w opcji ustawiania skladu na konsoli wciskasz trojkat i masz: wybierz inny sklad, stworz nowy sklad, edytuj numery zawodnikow itp..

Kogo polecacie na atak: http://www.futhead.com/14/squads/2359337/? Dodam, że miałem Benzeme i w porównaniu do Diego Costy grał tragicznie, marnował 100%, kiepsko strzelał a w 10 meczach zdobył 3 gole, z czego wszystkie do pustej bramki (Diego Costa 8)... Nie chciałbym robić jakiś większych zmian, żeby znaleźć napastnika :P ale myślę że Sancheza można ewentualnie wymienić, jak koniecznie trzeba to inne zmiany też mogę zrobić. Pytam bo z ligi hiszpańskiej sprawdziłem już chyba możliwych cenowo lepszych zawodników a Neymar, Messi i Bale ze względu na cenę odpadają

Niestety BBVA nie ma szalu jezeli chodzi o ST... Neymar jest w tej lidze najlepsza opcja(swoja droga to jeden z najlepszych napastnikow w grze) do 500k. Na RM mozesz dac Pedro/Di Marie. Z wlasnego doswiadczenia bym kierowal sie ku Pedro.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Benzema ? Diego Costa ? Bale ? jest kilku nie tylko Neymar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie na atak: http://www.futhead.com/14/squads/2359337/? Dodam, że miałem Benzeme i w porównaniu do Diego Costy grał tragicznie, marnował 100%, kiepsko strzelał a w 10 meczach zdobył 3 gole, z czego wszystkie do pustej bramki (Diego Costa 8)... Nie chciałbym robić jakiś większych zmian, żeby znaleźć napastnika :P ale myślę że Sancheza można ewentualnie wymienić, jak koniecznie trzeba to inne zmiany też mogę zrobić. Pytam bo z ligi hiszpańskiej sprawdziłem już chyba możliwych cenowo lepszych zawodników a Neymar, Messi i Bale ze względu na cenę odpadają

Mam skład BBVA i powiem ci, że na lewej pomocy w tym ustawieniu mam Ardę Turana. Sprawdzałem też Ville, ale mam go w fitnessie, bo się nie sprawdził.  Na prawej Di Maria, który jest świetny. W ataku Benzema gra u mnie świetnie tak samo jak Costa.

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Benzema ? Diego Costa ? Bale ? jest kilku nie tylko Neymar :)

On szuka kogos do pary z Costa. Bale to ponad 800k(?) chyba nie wiem dokladnie. Skoro Neymar(300k) nie jest na jego mozliwosci to tym bardziej nie jest Bale, ktory de facto nie jest wart tylu monet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam skład BBVA i powiem ci, że na lewej pomocy w tym ustawieniu mam Ardę Turana. Sprawdzałem też Ville, ale mam go w fitnessie, bo się nie sprawdził.  Na prawej Di Maria, który jest świetny. W ataku Benzema gra u mnie świetnie tak samo jak Benzema.

U mnie Benzema grał strasznie słabo aż go sprzedałem i teraz szukam zastępstwa ale ciężko coś znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×