Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic na razie nie ruszam z paczek. Tylko raz IF mi się trafiło, więc pierw zajmę się zbieraniem na Modrica, Pedro, Albę i Benzemę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super meczyk znowu kurwa... Jeden 5:2, przeciwnik wszystkie gole umieścił główką.

Następny... przegrywam 4:0, moich strzałów 10, celnych 6. Przeciwnik 9, celnych 6... Co to jest za gra ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super meczyk znowu kurwa... Jeden 5:2, przeciwnik wszystkie gole umieścił główką.

Następny... przegrywam 4:0, moich strzałów 10, celnych 6. Przeciwnik 9, celnych 6... Co to jest za gra ?!

To się nazywa ból dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa ból dupy.

Nie, to się nazywa fifa :)

Edytowane przez dyziek17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból dupy? W drugim meczu wg ciebie powinienem przegrać aż 4:0? chyba masz coś z głową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super meczyk znowu kurwa... Jeden 5:2, przeciwnik wszystkie gole umieścił główką.

Następny... przegrywam 4:0, moich strzałów 10, celnych 6. Przeciwnik 9, celnych 6... Co to jest za gra ?!

 

Gdyby sytuacja byla odwrotna to tez stekalbys na forum ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sytuacja jest odwrotna to też to zauważam, że np. nie zasłużyłem sobie na zwycięstwo, no ale to EA wybiera kto wygra ;)

 

I nie, nie płakałbym na forum, bo nie wkurwiłbym się po prostu.

Edytowane przez szczepan123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sytuacja jest odwrotna to też to zauważam, że np. nie zasłużyłem sobie na zwycięstwo, no ale to EA wybiera kto wygra ;)

I nie, nie płakałbym na forum, bo nie wkurwiłbym się po prostu.

To jest tylko gra, raz się wygrywa, raz przegrywa. A, że nie wykorzystujesz sytuacji to już Twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schurrle raczej nie. 2 bramki dałyby mu szansę w wygranym meczu, a tak...

Ale chciałem napisać jeszcze o handlu. Zastanowiłem się na temat rozchwiania rynku, o którym ktoś napisał. To nie jest całkiem nieprawda - rzeczywiście to, na czym dało się zarobić wcześniej nie działa ale pojawiły się nowe szanse. Sam dzisiaj znalazłem 2 metody, które dopracowuję. Problem polega tylko na tym, że muszę się uczyć nowych kart, ale w niektórych przypadkach zarobek 80-100% na karcie. Gram tylko na zawodnikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, też Wam Brazuca nie działa w trybie online tylko zamiast niej jest jakaś piłka Nike?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto testował Jadson? Brak mi cm z Brazylii kogoś polecacie ?

Fernardinho, Ronaldinho,Hernanes,Oscar,Bernard,Paulinho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach Cecha. A kogo piachu mógłbyś polecić na ST zamiast Benteke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach Cecha. A kogo piachu mógłbyś polecić na ST zamiast Benteke?

to zależy od Twojego stylu gry, Benteke jest potworem ale jesli preferujesz graczy z wysokim pace to z tanszych Sturridge - często sie widuje pare Remy Sturridge, jest mega OP i tania, a z droższych Eto`o, jednak ja Eto`o mialem 3x i wg. mnie nie jest wart swojej ceny, nie umialem sie nim odnaleźć - ale to tylko moje odczucie, najlepiej sam spróbuj 2 opcji.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi o to, że (tak było u mnie) Benteke był kompletnie bezproduktywny w Div 1, tak samo jest teraz po spadku do Div 2, za dużo jest tam grania L1+ :triangle:. Jako że Remy dużo lepiej nadaje się do takiej gry oraz więcej strzela to szukam dobrej cenowo opcji zastępczej dla Belga.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi o to, że (tak było u mnie) Benteke był kompletnie bezproduktywny w Div 1, tak samo jest teraz po spadku do Div 2. Remy dużo więcej strzela, dlatego szukam dobrej cenowo opcji zastępczej dla Belga.

Sturridge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.futhead.com/14/squads/3539078/  Co zmienić (przy bardzo ograniczonym budżecie)?

Zachwyty nad DeBruyne`m są od gości, którzy są megakozakami w Fifie. Jeśli chcesz, aby trochę skład Ci "sam" grał zainwestuj w CAM - Nasri. - miazga - jest 4 razy tańszy od Silvy i gra lepiej od niego - oczywiście IMHO. Poza tym polecam na bramkę Llorisa - dla mnie lepszy od Cecha - bardzo overrated w Fifie.

Teraz ciekawostka - dzisiaj przedłużyłem Season Ticket - co poniedziałek dostaję złotą paczkę - zawsze ze szrotem - dzisiaj - Rooney:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat De Bruyne muszę ocenić bardzo wysoko, bo takiego gracza za 800 monet dorwać to okazja. Nad Silvą nigdy nie myślałem, bardziej nad kimś z czwórki: Eriksen, Cazorla, Nasri lub Rooney.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De Bruyne to najlepszy CAM jakim gralem w UT ;) Benteke to strzaly ma niesamowite, a przepchac go jest naprawde ciezko. Negredo się swietnie ustawia w polu karnym ma ten instynkt. Mirallas tez jest godny uwagi. Walker swietny na prawą obrone. No i Ramires jako def. pomocnik :) Moglby byc troche wiekszy i silniejszy no ale to musialbym wylozyc na Yaya Toure. Jak tworzylem sklad BPL to sugerowalem sie opiniami z forum i wiele sie sprawdza.

Nie gralem nigdy BPL ale naprawde sklad oparty na tej lidze ma niesamowitego handicapa. Jeszcze fajnie sie gra SerieA. Ale Premiership ma najlepszych graczy do UT.

 

A wlasnie Hart to tylko u mnie taka pipa czy naprawde jest taki slaby w tej grze? Lloris jest swietny, ale Joe jakby mial rekawice masłem wysmarowane.

No a Schurrle jak dla mnie przereklamowany ;)

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stało z UT? Włączyłem wczoraj pierwszy raz od jakiegoś czasu i mam wrażenie jakbym grał w inna grę. Zupełnie inna mechanika gry, piłkarze inaczej sie poruszają , ogólnie jakiś większy chaos na boisku. Czy ma to jakiś związek z premierą Fify na ps4? W ogóle czy ktoś to zauważył, czy to ja nie grałem tydzień i zapomniałem jak wygląda UT  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A wlasnie Hart to tylko u mnie taka pipa czy naprawde jest taki slaby w tej grze? Lloris jest swietny, ale Joe jakby mial rekawice masłem wysmarowane.

No a Schurrle jak dla mnie przereklamowany ;)

 

Hart jest kozakiem w Fucie. Miałem Cecha i był totalnym lamusem. Wpuszczał mi wszystkie główki. A Shurrlie nie jest przereklamowany, tylko trzeba wiedzieć jak nim zagrać. Ma kozacki strzały z dystansu.

 

Zmieniając temat. Kogo polecicie mi na ŚO z BundesLigi??

 

P.S. Mandziukić PRZEKOT.

 

Edytowane przez Pentiumex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×