Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze - zmień avatar bo ten komunistyczny morderca Guevara łamie 13 art. Konstytucji RP

Po drugie - problemy, które opisujesz znikną po pewnym czasie gdy się przestawisz na inne tempo niż w Fifie 13 - sam miałem wrażenie, że gra jest wolniejsza, teraz widać, że tempo nie jest chyba wolniejsze tylko "inne" - nie umiem tego inaczej nazwać

Po trzecie - statystyki z karty zawodnika to nie wszystko - wejdź w szczegółowe "bio" - zobaczysz, ile statystyk opisuje każdego grajka - zdarza się,że obrońca z overallem 80 jest lepszy od 87 na tej samej pozycji - np Vidic<Kaboul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszych trzech srebrnych CDM/CM/CAM z BPL to... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić Eto'o teraz czy poczekać kilka dni?

 

Wanyama wygląda na dobrego gracza.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ok 2 tygodnie bedzie TOTY wiec bedzie wielki krach, ale nie wiem czy warto czekac az 2 tygodnie ;) moze na swieta beda fajne paczki, HH i turnieje z paczkami wiec moze bedzie mala obnizka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych aukcjach nie rozumie coniektorych gosci. Chodzi grajek za 110k - 120k i wiekszosc po tyle idzie, a tu co jakis czas nagle ktos rzuca 213k lub 215k...Dziwne taktyki maja handlarze. W taki sposob napewno ceny nie dzwigna ;)

To oszusci. Podbija w pewnym momencie z drugiego kontakta o 100-200-1000000 (w zaleznosci od rynkowej wartości gracza) liczac, ze ktoś z licytujacych nie zauważy i kliknie majac wystarczajaco dużo coins, by podbilo cene.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszych trzech srebrnych CDM/CM z BPL to... ?

Jak dla mnie : Medel, Diame i Tettey.

Niestety nie miałem jeszcze okazji zagrać Wanyamą.

Edytowane przez GrzeluKNZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz mieć dwóch takich samych, ale możesz mieć Oscara w kilku składach więc generalnie nie potrzebujesz więcej niż jednego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić Eto'o teraz czy poczekać kilka dni?

 

Wanyama wygląda na dobrego gracza.

 

Cena Eto już i tak spadła z 40k na 30k więc myśle, że nie warto czekać tych dwóch tygodni by kupić jeszcze ze 2k mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL - Nasri na CAM, Schurrle na LM, Jesus Navas na RM, CB - Kompany, Luiz, Kaboul ew., napad - Benteke, Negredo, LB - Clichy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może coś poradzić? Otóż, kupiłem grę w obecnej promocji, w wersji cyfrowej. Wszystko fajnie, pieknie się gra, ale chcąc wejść do FUT w przeglądarce wyświetla się komunikat:

 
BRAK PYTANIA AWARYJNEGO
Aby zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta Ultimate Team, zdefiniuj na konsoli lub komputerze pytanie awaryjne.
 
Czy miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobił tego, a musi. Jakby pytanie było skonfigurowane pytałoby o podanie odpowiedzi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i paczki za 100k są ;) 24 zawodnikow, wszyscy rare. Ja mam 206k coinsow wiec chyba zostawie i pokupuje grajkow bo ceny zapewne troche spadna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIemka ludzie, pisze do was praktycznie zdesperowany :P z głupim pytaniem typu "jak żyć?", ale moje pytanie to: jak grać? I wcale nie żartuje, mam na swoim kącie już kilkaset meczy w każdą z FIF od 10, teraz około 150 w 14 (wiem, że to mało ale gram od czasu do czasu), no i ostatnio jest sporo wolnego czasu to sobie gram, ale takich nerwów to ani razu nie miałem, ciągle dostaje w dupe kilka meczy, a potem z 2 wygram i znowu to samo, ciągle dziwnie trace gole, nie potrafie ani zaatakować ani obronić, z 5 ligi spadłem do 6 i ledwo sie utrzymuje. Gram tymi 2 składami na przemian:  http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=ceIK3CGmnKFGq:ps3

 

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=fe7lX9sYnKFGr:ps3

 

Jak macie jakieś tipy, tricki żeby lepiej sie grało to z góry dzięki, ewentualne zmiane w składach na lepsze też na + bo coinsy mam a zawodnicy mega tani są. Z góry dziękuje! :)

Edytowane przez Babka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podania górą na dojście, to jest tip. Zobacz sobie jak graja znane osoby z YT, Praktycznie każdy ma tyle samo wygranych co remisów i przegranych. Fifa jest grą losową, taką by każdy czy to słabszy, czy lepszy gracz czerpał przyjemność. Niestety...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zrobilem swoj najlepszy deal jak narazie :)

Kupilem Hazarda za 170k, a sprzedalem za 200k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (oraz Panie :) ) Możecie mi polecić jakąś dobrą formację w UT? Zamierzam sprzedać mój obecny bundesligowy skład ( i pewnie później będę tego żałować ) i złożyć skład od początku. Czas skończyć z widmem 6 ligi tzn. parę wygranych pod rząd a później pasmo porażek. Przymierzam się do jakiejś formacji z 4 obrońcami. W UT 13 grałem 3-5-2 i całkowicie gra nie szła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (oraz Panie :) ) Możecie mi polecić jakąś dobrą formację w UT? Zamierzam sprzedać mój obecny bundesligowy skład ( i pewnie później będę tego żałować ) i złożyć skład od początku. Czas skończyć z widmem 6 ligi tzn. parę wygranych pod rząd a później pasmo porażek. Przymierzam się do jakiejś formacji z 4 obrońcami. W UT 13 grałem 3-5-2 i całkowicie gra nie szła. 

Polecam tą formację: 

 

http://forum.ea.com/uk/posts/list/2647469.page

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×