Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, spoko :) Tylko nie narzekaj potem że jestem pacewhore :biggrin:

cos Ty, toz wiem na co stac ten skład, nie jestem jakims dzieciakiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcic ile wydales na ten sklad? Najlepiej drogie sklady robic wtedy jak sa Happy Hours

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcic ile wydales na ten sklad? Najlepiej drogie sklady robic wtedy jak sa Happy Hours

wejdziesz w kazdego zawodnika to masz za ile $ go kupil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem na tele i nie moglem sprawdzic ;) a wiem ze tak moge zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszymy sie ale czy na prawde musisz miec w sygnaturze link do youtube na pol strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry piachu ale musiałem pożyczyć konsolę :P Jutro dokończymy jak coś :)

spoko ;p dobre mecze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki znacie moze jakis dobry sposob na zwiekszenie szans na wylosowanie jakiegos gracza IF? Zdobylem trofeum z wartoscia klubu i chcialbym ejszcze zebrac trofeum za gracza IF. Otworzylem juz ponad 250 zlotych paczek i nic, a chce jak najszybciej skonczyc z tym trybem i rpzeniesc sie na sezony na manualu, ale najpierw chce zdobyc ten trofik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak próbuje wpisać się do PSN to jest ciągle napis Trwają konserwacje w PSN czy jakos tak.

Też tak macie?

http://www.ea.com/pl...JOmFdZnILL7:ps3 Mam taki squad i 100k.

Chcialem sobie pograc bo jeszcze ta 11 nie gralem. Co moge zmienic?

Zainwestuj lepiej w dobrego ST

PS: Ja tam od wczoraj się mogę połączyć z PSN. Jak włączy się fife to tylko EAS FC jest wyłączone,a serwery EA działają. Gorzej z innymi grami (RDR,Max Payne 3,Assassin's Creed III)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żal... zacząłem ostatnio olewać paczki by kupić Chielliniego a tu w tydzień o ponad 12k podrożał... są różnice po tych ciągłych Happy hour i TOTY w porównaniu do tego co teraz zaserwowali w TOTW....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maty tak wlasnie musze. Ja na jednym koncie tak mam a na drugim normalnie moge wejsc

Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dopytam się o karty IF, bo nie gram długo w FUT i nie wiem jak bardzo zmienia się rynek jeśli chodzi o ceny. Czy karty z danego TOTW lepiej kupować od razu czy jakiś czas odczekać. Ceny od wyjścia TOTW rosną, maleją czy utrzymują się na podobnym poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde Remy z QPR kosztuje kolo 70 koła - o co tu chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dopytam się o karty IF, bo nie gram długo w FUT i nie wiem jak bardzo zmienia się rynek jeśli chodzi o ceny. Czy karty z danego TOTW lepiej kupować od razu czy jakiś czas odczekać. Ceny od wyjścia TOTW rosną, maleją czy utrzymują się na podobnym poziomie?

Karty IF najlepiej jest kupowac w tym tygodniu, kiedy sa w paczkach. Poniedzialek-sroda jest najtaniej. Pozniej, gdy juz ich nie bedzie w paczkach cena rosnie, w zaleznosci od "wagi" karty zawodnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wkoncu wskoczyl zawodnik IF :) Rafael 4-3-3 :D Czas pozegnac sie z FUT ( poki co :D). Jakby ktos chcial pograc sparing w meczach towarzyskich na manualu, to prosze mnie dodawac bo przydaloby sie zagrac pare meczow przed sezonami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Some of you may have noticed that you anonymously received coins in your FUT account. This is because we're currently validating records of a small percentage of users that have experienced missing items in FUT, and reimbursing those people accordingly.

We're sure you're not exactly panicking at the sight of free coins, but don't be afraid to use them! :D

To już wiem skąd ten bonusik się wziął na koncie :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy gracie w tego FUTA?

Ja nie moge sie do PSN zalogować a zeby moc

zagrac w Futa trzeba wlasnie to zrobic.

Ciagle jakas konserwacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz się zakończyła konserwacja, zresztą ja grałem cały czas podczas konserwacji i wczoraj i dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wkoncu wskoczyl zawodnik IF :) Rafael 4-3-3 :D Czas pozegnac sie z FUT ( poki co :D). Jakby ktos chcial pograc sparing w meczach towarzyskich na manualu, to prosze mnie dodawac bo przydaloby sie zagrac pare meczow przed sezonami :).

Sprzedajesz tego Rafaela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×