Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Diego Alves wymiata polecam go :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wszelka cene bym wymienil bramkarza. Zamiast Dede - Naldo i jakis GK z bundesligi. ''Zmienilbym bramkarza bo pluje pilkami i nie potrafi zlapac doslownie nic. Moze i obroni jakas sytuacje nie do wyciagniecia przez innego bramkarza, ale w nastepnej sytuacji wypluje pilke przed siebie. Ja k to w fifie bywa prosto na glowe czy pod nogi przeciwnika.''

Ty chyba nie widziałeś gościu Alves'a w akcji. Wracaj do Wiese'a albo Weidenfellera. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie widziałeś gościu Alves'a w akcji. Wracaj do Wiese'a albo Weidenfellera.

taak moge o kazdym bramkarzu tak pisac, harcie llorisie i wielu innych, nawet brazowy pajac z 60 overala moze zagrac dobry mecz.... a mocarny lloris z 86 ovr puszczac szmaty

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak moge o kazdym bramkarzu tak pisac, harcie llorisie i wielu innych, nawet brazowy pajac z 60 overala moze zagrac dobry mecz.... a mocarny lloris z 86 ovr puszczac szmaty

Jeśli Cię dobrze zrozumiałem sądzisz,że chwalę Alvesa za to,że mi obronił w JEDNYM meczu dużo strzałów? Mylisz się. Alvesa miałem przez całą moją grę brazylijskim składem ( A było to w miarę długo). Wyczyniał mi takie cuda na bramce i parady,że szok. I to nie na jednym meczu! Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś w budowie składu? Ma być dobry, szybki i tani (do 40k) :biggrin: Podawajcie propozycje. Najlepiej BPL :)

ponawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam :)

http://www.futhead.c....c.../4422752/# Miałem bardzo podobny skład,ale parę zmian wprowadziłem i mi się fajnie nim gra.

EDIT: Mój obecny skład http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#ffADyrmZnIPX6:ps3

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w Fife Ultimate team gram z komputerem ?

Ogólnie FUT'a nie odpalisz bez połączenia z internetem... Jednak w grze da się grać tzw. ''Sezony offline'', które przez wielu uważane są za lepsze od ''Sezonów Online''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki brązowy skład do 'odbudowy' fitnessu za max 6k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolał bym coś bardziej znanego może całą Borussie lepiej skompletować zgranie na max i skład tez daje rade. i polaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiszą wam?

Og4r

zgranie obrony z pomocą wiele do życzenia gk tez są lepsi a Ashley Young nie lepiej?

4 skrzydłowych powodzenia :/

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiszą wiszą niestety. Oby nie za długo :)

BTW grał ktoś Rafaelem IF i się wypowie? :)

Edytowane przez ahorsides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafael LB ci chodzi szczerze to za tą cenę to ja nie polecam :/ cole wolniejszy ale fajniej mi się gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie FUT'a nie odpalisz bez połączenia z internetem... Jednak w grze da się grać tzw. ''Sezony offline'', które przez wielu uważane są za lepsze od ''Sezonów Online''.

ale ja mam internet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglyby sie zmieniac druzyny w sezonach offline. Ten najlepszy sezon to znam na pamiec kto, kiedy, jaki poziom..Idzie zagrac te inne sezony ale jest mniejsza kasa i w paczkach niema 3 a 1 wyjatkowa karta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafael LB ci chodzi szczerze to za tą cenę to ja nie polecam :/ cole wolniejszy ale fajniej mi się gra

Rafael to RB, a jego brat Fabio z QPR to LB ;) Bardziej chodziło mi pod Bazylię niż pod BPL, bo BPL nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcic myślisz w moich myślach już kupiłem wczoraj jednego tylko oby podskoczył bo sporo kasy można stracić

Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×