Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

ja gram 4-1-2-1-2 od fify 09, wiec nie sadze, żeby samo ustawienie mialo znaczenie. Raczej przyzwyczajenie i ogarniecie gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po sobie widzę, że formacja ma bardzo duże znaczenie. Jak zacząłem zmieniać to tylko na gorsze mi wyszło. W 442, 41212 czy 352 to miałem problem z oddaniem strzału na bramkę. W 4231 czy 4321 oddaję średnio 20 strzałów jak nie lepiej, a gram tak samo :)

@F3niX Dzięki za radę :) Wróciłem jednak do 4321 i od razu mistrzostwo 1 Ligi z bilansem 7-0-1 nowo zrobionym składem Ligue 1 :) I w sumie taniej mi wyszło, bo na Ligue 1 wydałem niecałe 500k, a na nieszczęsną Bundesligę w 442 wydałem 750k :P

Edytowane przez ahorsides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcic jak tam TIF Bale? :P nic nie pisales o nim odkad go kupiles.

@F3niX Dzięki za radę :) Wróciłem jednak do 4321 i od razu mistrzostwo 1 Ligi z bilansem 7-0-1 nowo zrobionym składem Ligue 1 :) I w sumie taniej mi wyszło, bo na Ligue 1 wydałem niecałe 500k, a na nieszczęsną Bundesligę w 442 wydałem 750k :P

spoko, nie ma sprawy ;d az 500k wydales? :o to kogo Ty zes kupil, ze az tyle wyszlo? Silve na obrone? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co wszystko broni, wybronił kilka setek, nie wpuścił żadnej szmaty :) A byłem mocno sceptycznie do niego nastawiony, bo jak zawsze grałem przeciwko jego NIF to wpuszczał wszystko :) Z dotychczasowych GK którymi grałem, to jedynie Julio Cesar IF jakoś nie odstawał od Sirigu IF, chociaż zdecydowanie na plus Sirigu przemawia to, że jest wyższy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do formacji to ja zaczynalem od 4-3-3 pozniej 3-5-2 teraz 4-1-2-1-2 i chyba ta ostatnią gra mi sie najlepiej ale chyba cos stworze pod ta 4-3-2-1 jak ja tak chwalicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.Przedstawię mój skład, który buduje już przez jakiś czas. Jakieś uwagi ?

http://www.ea.com/uk...K30H1CnJeNw:ps3A

, i chciałbym kogoś poprosić co wie, jak zarabiać,by się opłacało. Kombinowałem,ale skończyło się stratą niż zyskiem.Biznesmenem nie jestem, więc handlować nie potrafie. ;P

Edytowane przez Zeus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemanko.Przedstawię mój skład, który buduje już przez jakiś czas. Jakieś uwagi ? http://www.ea.com/uk...K30H1CnJeNw:ps3A , i chciałbym kogoś poprosić co wie, jak zarabiać,by się opłacało. Kombinowałem,ale skończyło się stratą niż zyskiem.Biznesmenem nie jestem, więc handlować nie potrafie. ;P

Jak cię będzie stać to kupuj Chielliniego. Mogę też ci polecić Marchisio, ale De Rossi i Montolivo też OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrze na ten Puchar Św. Patryka i nie mogę uwierzyć - dlaczego za wygranie go w p. jednego gracza dostajemy aż 10k? :o (dodam, ze ten puchar jest rozgrywany na zawodowcu)

Edytowane przez DDSSTINY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to az sobie wlacze fife i wygram ten turniej bo mi kasy brakuje :PPss musze kupic 18 irlandczykow? :biggrin: Szkoda moich drobniakow, tymbardziej widzac ich kosmiczne ceny.

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten turniej to będzie można wygrać parę razy, a nagroda wciąż będzie taka sama (10k)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten turniej to będzie można wygrać parę razy, a nagroda wciąż będzie taka sama (10k)?

Online - 1st win: 15K coins & 1 Prem Gold Pack. 2nd win: 10K, future wins: 5K.

Offline - 1st win: 10K coins & 1 Gold Pack, 2nd win: 5K, future wins: 2K.

Teraz już późno na kompletowanie składu. Ceny kart skoczyły do góry i wg mnie nie za bardzo się opłaca w to bawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#cvSsh23vnJeRv:ps3 Jak myślicie panowie, opłaca się wstawiać zamiast Aggera (na lewego CB) Clichy'ego? Miałem go raz, grało mi się nim świetnie, ale nie wiem jak by się tutaj sprawdził...

Raczej tak zostaw. Grałem z typkiem, który miał jako 3 CB Armero, Ogbonnę i Abate, ale słabo to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bo dla nich co za różnica czy to RB czy LB, jak ma duży pace to niech gra na CB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu mam dość tego trybu :D Starałem się teraz rozgrywać ale co z tego że mam posiadanie 60% jak przeciwnik wychodzi z ultradef i qt na kontry.

Sprzedaję wszystko w pizdu i będe tylko handlował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, strzelają jedną bramkę z dupy np. rożny czy coś takiego, a potem ultra defensywa. Przecież to żadna radość z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ciezko sie odrabia straty, ale nie jest to nie mozliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że koleś zaczyna podawać między bramkarzem i obrońcami. Takich poje*ów coraz więcej spotykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×