Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrzyłem że już wiele Javi Martinez'ów TOTS siedzi na aukcji i mnie pokusiło żeby otworzyć paczki.Kupiłem 8 paczek i najlepszy zawodnik jakiego trafiłem to Honda wartość około 950 coins,świetny biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma na oddanie tego Moraes'a i Mangale TOTS to chętnie przyjmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

po rozegraniu 120 meczy borussia,postanowiłem ich sprzedać dla odamiany,chciałem czegoś nowego.Złożyłem skład http://www.futhead.c...quads/10185021/

i...się rozczarowałem,obrona działała dobrze ale w ataku lipa tak samo znajomemu,wolni nieudolni albo to mój styl gry albo wina zawodników,szczególnie w pomocy prakowało pace;/ Wszyscy już wylądowali na aukcji żeby nie rozwalić pada :biggrin: .Jaki skład sobie teraz złożyć co polecacie? angila?a może powrót do bundesligi ogólny budżet to ok 150-200

Edytowane przez mckaczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po rozegraniu 120 meczy borussia,postanowiłem ich sprzedać dla odamiany,chciałem czegoś nowego.Złożyłem skład http://www.futhead.c...quads/10185021/

i...się rozczarowałem,obrona działała dobrze ale w ataku lipa tak samo znajomemu,wolni nieudolni albo to mój styl gry albo wina zawodników,szczególnie w pomocy prakowało pace;/ Wszyscy już wylądowali na aukcji żeby nie rozwalić pada :biggrin: .Jaki skład sobie teraz złożyć co polecacie? angila?a może powrót do bundesligi ogólny budżet to ok 150-200

Mi też la liga nie podeszła, ale grałem o wiele gorszym składem. Mam BPL 4-1-2-1-2 i jestem zadowolony, jak najbardziej dla mnie dobra drużyna. Może serie A spróbuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.futhead.c...uads/10299875/# a ja gram tym składem,zbudowany na szybko,a gra mi się nim zaskakująco dobrze.

Nawiasem mówiąc dla mnie Hulk mistrz,silny,szybki,petarda w nodze i do tego tani.Gdy biegnie nim lewą stroną,złamuje akcję do środka i strzelam z lewej nogi zza pola karnego to prawie zawsze jest gol.

Wczoraj 7 meczy pod rząd wygranych i mistrzostwo 1 ligi tym składem :P Dziś już nie jest tak kolorowo,2 mecze wygrane i 2 remisy.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

po rozegraniu 120 meczy borussia,postanowiłem ich sprzedać dla odamiany,chciałem czegoś nowego.Złożyłem skład http://www.futhead.c...quads/10185021/

i...się rozczarowałem,obrona działała dobrze ale w ataku lipa tak samo znajomemu,wolni nieudolni albo to mój styl gry albo wina zawodników,szczególnie w pomocy prakowało pace;/ Wszyscy już wylądowali na aukcji żeby nie rozwalić pada :biggrin: .Jaki skład sobie teraz złożyć co polecacie? angila?a może powrót do bundesligi ogólny budżet to ok 150-200

Nie wiem jak grałeś,że ty takim składem gubiłeś piłkę O_o? Wolni nieudolni? Nie oczekuj od Fabregasa,Alonso od Thiago pace'u kiedy to z 40 metrów potrafią zdrowo pierdo&%$&. Pepe łapie kartki ale jest bardzo dobry. Zarzutów również nie mam do Mascherano który nie raz mi ratował tyłek. Co do ataku. Jeśli Ville uważasz,że jest lipny to już lepiej graj tymi swoimi pace-whore. Skrzydłowy Barcelony ma podobną sytuację m.in do Fabregasa. Tempo niskie za to jeb^^^^^ bajeczne. Strzały wykonane przez niego to po prostu majstersztyk. Pewnie ci się Navas tylko spodobał bo miał pace 90+ prawda? :)

PS: Nie chce Ci nic zarzucać ale twoje "Złożyłem skład" jest nie na miejscu. Chyba wiesz o co chodzi?

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pewno w składzie znajdzie się jeden zawodnik z tego TOTS Castro, N'Koulou, Mangala lub Wolakiewiczk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po rozegraniu 120 meczy borussia,postanowiłem ich sprzedać dla odamiany,chciałem czegoś nowego.Złożyłem skład http://www.futhead.c...quads/10185021/

i...się rozczarowałem,obrona działała dobrze ale w ataku lipa tak samo znajomemu,wolni nieudolni albo to mój styl gry albo wina zawodników,szczególnie w pomocy prakowało pace;/ Wszyscy już wylądowali na aukcji żeby nie rozwalić pada :biggrin: .Jaki skład sobie teraz złożyć co polecacie? angila?a może powrót do bundesligi ogólny budżet to ok 150-200

Jak juz kolega Michalx2204 wyzej wspomnial, chyba cos z Toba jest nie tak...

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iV1RQdr4nJwH4:ps3

Moj sklad i tymi praktycznie samymi(ciut gorszymi) zawodnikami wygrywam bez problemu mecze w Div1 online. Villa? To jeden z najlepszych napastnikow z niesamowitym uderzeniem. Jak Tobie brakuje pace to ja nie wiem... Kup Di Marie, Ronaldo i Martinsa na atak a do pomocy daj De Marcosa i dwoch innych z pace...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co taki slaby team pamiętam ze zawsze miałeś z 5 IF innych zajebistych zawodników co się stało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co taki slaby team pamiętam ze zawsze miałeś z 5 IF innych zajebistych zawodników co się stało ?

A nic sie nie stalo ;) sprzedalem go okolo miesiac(?) temu, zeby jeszcze jako tako na nim zarobic. Pewnie chodzilo Ci o ten sklad:

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#eRUs83tHnJiS5:ps3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem jak grałeś,że ty takim składem gubiłeś piłkę O_o? Wolni nieudolni? Nie oczekuj od Fabregasa,Alonso od Thiago pace'u kiedy to z 40 metrów potrafią zdrowo pierdo&%$&. Pepe łapie kartki ale jest bardzo dobry. Zarzutów również nie mam do Mascherano który nie raz mi ratował tyłek. Co do ataku. Jeśli Ville uważasz,że jest lipny to już lepiej graj tymi swoimi pace-whore. Skrzydłowy Barcelony ma podobną sytuację m.in do Fabregasa. Tempo niskie za to jeb^^^^^ bajeczne. Strzały wykonane przez niego to po prostu majstersztyk. Pewnie ci się Navas tylko spodobał bo miał pace 90+ prawda? :)

PS: Nie chce Ci nic zarzucać ale twoje "Złożyłem skład" jest nie na miejscu. Chyba wiesz o co chodzi?

internetowej napinki nie ma końca ;)

chłopie, to jest gra komputerowa. Jak chce, to i na bramke moze sobie postawić gościa z pace 90++ o ile pomoze mu to w zwyciestwie.

Mi takze hiszpanami grało sie beznadziejnie. Poza tym, FUT to dość arkadowy tryb, w którym pace odgrywa główną rolę. Taka smutna prawda Oby w 14tce to się zmieniło.

Imo taki Emenike, który w normalnej piłce, można powiedzieć że nie istnieje, jest 10 x lepszy od zawodników typu Llorente, RVP, Higuain i każdego innego, który cyferki przy PACE ma poniżej 78 pkt. Każdy ma swój styl gry i jedni potrafia grać ślamazarnymi ludźmi, inni nie. Każdy styl należy zaakceptować, bo gra się tak, jak gra pozwola. Niektórzy mimo wszystko wolą zgrywać prosa na forum i twierdzić, że sa o niebo lepsi, bo grają kim innym (lol). Kup sobie jeszcze mertersackera i van buytena i opisz to na forum :)

edit: i jeszcze jedno do napiętego kolegi - jak ci tak te pace whore przeszkadzają, graj sobie w sezony. Tam jest normalnie.

Edytowane przez Maty15
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alvesa kup na bramke i proponuje pato na atak zamiast Limy. Poza tym sklad masz swietny imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle przeczytałem opis i w EA store nakupowałem wszystkie dodatkowe monety i pech chciał, że zacząłem od 15x1000. A teraz mam aktywne bodajże 15x200, także co mecz dostaje dodatkowe 200 monet. Czy pozostałe dodatkowe monety mi przepadły? Czy po skończeniu tych 15x200 aktywują się pozostałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe sie później aktywują . Też jak zrobilem przez chęć szybkiego zarobku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolakiewicz i Sadlok zatrzymuja Emenike i Łelinktona ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

internetowej napinki nie ma końca ;)

chłopie, to jest gra komputerowa. Jak chce, to i na bramke moze sobie postawić gościa z pace 90++ o ile pomoze mu to w zwyciestwie.

Mi takze hiszpanami grało sie beznadziejnie. Poza tym, FUT to dość arkadowy tryb, w którym pace odgrywa główną rolę. Taka smutna prawda Oby w 14tce to się zmieniło.

Imo taki Emenike, który w normalnej piłce, można powiedzieć że nie istnieje, jest 10 x lepszy od zawodników typu Llorente, RVP, Higuain i każdego innego, który cyferki przy PACE ma poniżej 78 pkt. Każdy ma swój styl gry i jedni potrafia grać ślamazarnymi ludźmi, inni nie. Każdy styl należy zaakceptować, bo gra się tak, jak gra pozwola. Niektórzy mimo wszystko wolą zgrywać prosa na forum i twierdzić, że sa o niebo lepsi, bo grają kim innym (lol). Kup sobie jeszcze mertersackera i van buytena i opisz to na forum :smile:

edit: i jeszcze jedno do napiętego kolegi - jak ci tak te pace whore przeszkadzają, graj sobie w sezony. Tam jest normalnie.

Super a teraz leć grać swoim Emenike :smile: , Czy ja gdzieś wspomniałem,że jestem bogiem w FIFIE i kosze każdego 10:0? Bo po twoim " wola zgrywać prosa na forum i twierdzić,ze są o niebo lepsi" na to wygląda. Wyraziłem swoją opinię na temat pace'u. Opisałem graczy tak jak ja ich widzę a tobie nic do tego. Pace odgrywa rolę? Nie rozśmieszaj mnie. Nie raz grałem z osobami które miały zawodników z pace'm 70-80 i nie raz mnie "Boga FIFY" ogrywali. Jak wolisz lecieć jednym zawodnikiem 100 metrów i zakończyć akcję "sweaty goal'em" to pozdrawiam.

PS: Lecę dalej napinać w internecie. :smile: (Przed skomentowaniem tego zdania przeczytaj go 50 razy)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PACE odgrywa duza role, tylko jak jestes lamą to i z 99 pace nic nie ugrasz, a jak jestes gosc to zawodnikami po 70 ograsz dream team :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/pl...RW0N0UnJwLt:ps3

Siemka, niedawno zrobiłem nowy skład po przygodzie z Hiszpanami/La liga, co polecacie w nim zmienić na początek?

Na początek? Mi się wydaje że to już koniec. ;) Na siłę to Neymar za Robinho. Dalej to już tylko IF Cesar i IF Ronaldinho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kurde chodzili po blokach i cos z pradem robili. na poczatku meczu "1Ligi Offline" wylaczyli prąd. Za 10 minut wlaczyli. Wchodze, patrze i nie dostalem walkoweru. Wiec gram mecz, wygrywam 4-0 patrze a tu dostalem tylko kolo 200 coinsow :D a zawsze bylo 500-600 :P Chyba mi nie zmniejszyli az tak wspolczynnika za to. Jak mam dostawac tyle za mecze to sie grac w UT nie oplaca ;)

EDIT: oho...wchodzac do 6 meczu przy treningu dajac na start przy wejsciu do meczu Fifa sie zawiesila..to teraz zapewne dostane 100coinsow.

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te monety to poje**ne są. Przegrywam mecz dostaję 500, wygrywam z gościem dostałem 155. :ermm: trafiłem dziś niebieską kartę w paczce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Neuera za Wiese ,bo można go za 65k kupić ale pytanie czy warte tak dużej kwoty;d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×