Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie stało się coś nieprawdopodobnego, wchodzę właśnie na swoje konto w FUT, a tam nie ma żadnego zawodnika w składzie :ohmy: . Jeszcze wczoraj grałem normalnie wieczorem ateraz wchodzę i pusty skład mam, nawet ktoś mi herb zmienił. Ktoś musiał się włamać na moje konto chyba albo EA coś majstrowała. W Trade Feed widzę aukcje, że zostali wystawieni moi zawodnicy na sprzedaż... a coinsów za nich brak. Na dodatek miałem jednego zawodnika z TOT w Trade Pile i też go nie ma.... Ciekawe, że ktoś nie sprzedał złotych kontraktów których miałem z 50. Miał ktoś tak? Co zrobić w takiej sytuacji? Kur** ale jestem zdenerwowany, tyle czasu poświęcić na zbudowanie składu a tu cię ktoś okradnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wygląda na to że padłeś ofiarą hackera. ie korzystałeś czasem z "generatorów" albo jakichś innych narzędzi do robienia monet? Najprawdopodobniej jakiś phising tool udostępnił typowi Twoje dane wraz z hasłem bezpieczeństwa.

 

Jedyna nadzieja to napisać do supportu EA ale czy odzyskasz wszystko tego nie potrafię powiedzieć.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie wbijal na jakies strony z cudownymi metodami zarabiania monet i dostal keyloggera :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny Lampart nadchodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe by było jakby wyszła karta ta specjalna , tak jak z Messim gdy pobił rekord Mullera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam webbapp?? Bo mi albo wyskakuje, że jestem zalogowany na ps3 albo, że nie mam jakiś plików fify...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

siemka, mam takie pytanko. bedzie jakas kontynuacja w koncie fut z 13 tki na 14tke, jak to bylo z pd w fifa 12?

...znaczy jesli natlucze sie dobra sumke albo dobry sklad bedzie cos z tego w 14?

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, mam takie pytanko. bedzie jakas kontynuacja w koncie fut z 13 tki na 14tke, jak to bylo z pd w fifa 12?

...znaczy jesli natlucze sie dobra sumke albo dobry sklad bedzie cos z tego w 14?

Jeżeli chodzi o korzyści z FIFY 13 w FIFIE 14 za pewne dostanie się jakieś dodatkowe paczki, no i PD na pewno się zapisze. Tak było z FIFY 12 na FIFE 13.. teraz nie wiem :>

 

Tak a pro po rekordu Lamparda... 203 Overalla by miał? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli chodzi o korzyści z FIFY 13 w FIFIE 14 za pewne dostanie się jakieś dodatkowe paczki, no i PD na pewno się zapisze. Tak było z FIFY 12 na FIFE 13.. teraz nie wiem :>

 

Tak a pro po rekordu Lamparda... 203 Overalla by miał? XD

jak nie to powiedz co ci trzeba hehe. mam gruby klub ale w paczkach wielki ch... jest otworzylem juz chyba ze 200 packow, i trafil sie jeden niebieski ....bramkarz  :pardon:  jak chcesz jakies cos w formacji to sprawdze bo pewnie nie zdaze wszystkiego pogonic do f14 bawie sie w ut od miesiaca ale mnie wessalo jak byk wiec spedzam czas na aplikacji football club po 2 godz dziennie jak do pracy jade.  gralem dotad na vicie ale nie ma ut, jak chcesz kogos do klubu to wal smialo i  jak sadze jak ktos nie gra na okraglo, nie ma szans na totw... ale zabawa moze byc, czas zabija.... pozdro 

A'propos umiejetnosci... jaki jest najlepszy bramkarz...?  :whistling:

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaję mi się Neuer, ale Casillas ma największy rating z bramkarzy w FIFIE :biggrin: ogólnie tak

liga angielska (BPL) - Joe Hart, Lloris

liga hiszpańska (BBVA) - Casillas

liga niemiecka (Bundesliga) - Neuer

liga włoska (Serie A) - Buffon

brazylijski - Diego Alves

liga francuska (Ligue 1) - Sirigu

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Wydaję mi się Neuer, ale Casillas ma największy rating z bramkarzy w FIFIE :biggrin: ogólnie tak

liga angielska (BPL) - Joe Hart

liga hiszpańska (BBVA) - Casillas

liga niemiecka (Bundesliga) - Neuer

liga włoska (Serie A) - Buffon

brazylijski - Diego Alves

liga francuska (Ligue 1) - Sirigu

...no wlasnie, kupilem neuera i statystyki poszly w gore. jak nie wiem co... heh.. chyba od procentow... ale szkoda ze ma tak slaba wspolprace z nasza reprezentacja... ale cuda wyczynia, nie wiem czemu wczesniej na to nie wpadlem... swoja droga chyba z hartem to naajlepsi bramkarze na swiecie obecnie... miec tylko nadzieje ze kazdemu zdarzyc sie moze dolek przed czerwcem... (znaczy sie w rzeczywistoci...) 

jak brakuje ci cos ze zlotych to pewnie mam daj cyne to puszcze za pare milionow na wymiane  ;)

 

Wydaję mi się Neuer, ale Casillas ma największy rating z bramkarzy w FIFIE :biggrin: ogólnie tak

liga angielska (BPL) - Joe Hart

liga hiszpańska (BBVA) - Casillas

liga niemiecka (Bundesliga) - Neuer

liga włoska (Serie A) - Buffon

brazylijski - Diego Alves

liga francuska (Ligue 1) - Sirigu

jaka formacja grasz?

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obecnie wczoraj zbudowałem sobie Serie A pod 4312. 

http://www.futhead.com/fifa/squads/10490967/#

Tak to się prezentuje na chwilę obecną... Skład najwyższych lotów oczywiście nie jest, no ale z czasem wzbogaci się o Chellini'ego, Abate i jakiś IF może :D

 

cosheq odpowiedz na moją wiadomość :biggrin:

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tu zapomnial o Llorisie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Joe Hart bije go na głowę, ale Llorisem przyjemności grać nie miałem... Jednak gdy miałem Joe Hart'a... to jest to prawdziwa bestia. 

W ogóle rating z rzędu 86 u Lloris'a to lekka przesada. Cech i Joe Hart są od niego lepsi na prawdziwych boiskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem wszystkich 3 i ciezko powiedziec kto jest lepszy Cech napewno od nich odstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Cech tak bardzo nie podszedł. Osobiście za najlepszego bramkarza BPL wybrałbym Joe Hart'a... Jak i w grze jak i na prawdziwych boiskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wczoraj zbudowałem sobie Serie A pod 4312. 

http://www.futhead.com/fifa/squads/10490967/#

Tak to się prezentuje na chwilę obecną... Skład najwyższych lotów oczywiście nie jest, no ale z czasem wzbogaci się o Chellini'ego, Abate i jakiś IF może :biggrin:

 

cosheq odpowiedz na moją wiadomość :biggrin:

ululalem sie, sorki, jak codzi ci odarmowe gry z ps plus to sa chyba udostepniane raz na caly czas, przynajmniej tak jest z grami na vite, wiec za miesiac tez beda jak sadze, plus cos jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o post z godziny 1:15 co napisałeś, jak coś to odpisz na prywatnej wiadomości żeby już spamu nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeee SIF Klose w paczce. I teraz trzeba go przetestować.

 

Jaka będzie najlepsza formacja na granie skrzydłami i spamowanie na głowę Klose? Nigdy tak nie grałem. :P 3-5-2? 4-3-3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał za Nagatomo polecam Alvaro Pereire, do ataku Di Natale, a za Marchisio ktory mnie troche zawodzi Hernanesa bądź Guarina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stworzyłem drugie konto na psn i dopisałem to konto do mojego origina i teraz mam tak, że mam 2konta psn na jednym originie i mam taki problem, że na ps3 wszystko działa jednak jak chce wejść na webbapp to nieważne czy wybiore to 1 konto czy 2 to i tak loguje się jako to konto które niedawno założyłem. Nie wiem co teraz zrobić żeby wejść na stare konto na webb app.. Pomoże ktoś? na ps3 mi wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stworzyłem drugie konto na psn i dopisałem to konto do mojego origina i teraz mam tak, że mam 2konta psn na jednym originie i mam taki problem, że na ps3 wszystko działa jednak jak chce wejść na webbapp to nieważne czy wybiore to 1 konto czy 2 to i tak loguje się jako to konto które niedawno założyłem. Nie wiem co teraz zrobić żeby wejść na stare konto na webb app.. Pomoże ktoś? na ps3 mi wszystko działa.

 

W webapp z prawej strony na dole masz takiego "ludka" i tam można zmienić konto PS3/PC może na dwa konta PS3 tez działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na dole po prawej nie mam żadnego "ludka". Mam na górze prawie trochę po prawej nazwę konta. I tam mam właśnie to konto które utworzyłem i to stare. Nieważne które wybiorę to i tak jak włączę FUTa to i tak mam drużynę z tego nowego konta. Nie wiem jak to jest możliwe ale na 2kontach mam 1drużyne.. :/
Dziwne jest też to, że jak wejdę na FUTa na androidzie to nie muszę wybierać kont tylko wybieram drużynę... i tam mi wszystko działa jak wybiorę to drużynę z tego starszego konta.

### Już nie potrzebuję pomocy, wystarczyło że usunąłem klub na tym nowym koncie i wszystko jest ok.

Edytowane przez michciok97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×