Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra robi się mega monotonna, gram sobie 3 ligę i ciągle natrafiam na jakieś składy po 100k+ i nikt nie potrafi nimi normalnie zagrać, cały czas skrzydło i główka, strasznie mnie to denerwuje, często wygrywam ale ostatnio tylko tak mecz się toczy, że ja strzelam po akcji, koleś zaczyna, skrzydłem do środka i głowa... i tak po kilka razy w ciągu meczu. Kilkanaście minut temu 6 goli w jednym meczu straciłem z główki, no kurw* paranoja... 

 

A tak btw. to moim zdaniem A. Young nie jest warty swojej ceny, nie wystawia się, nie zbyt często udziela się na skrzydle żeby zagrać do środka... Ben Arfa po lewej stronie o wiele lepiej mi się sprawuje, świetnie strzela a i skillami można elegancko wejść do środka, a to lubie :biggrin: Może polecicie jakiegoś LP z BPL, ale cena w granicach rozsądku, tak do 20k.

Schurrle, ale plecam droższego Williana

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem i Schurrle i Williana, więc jak masz troszkę więcej kaski to polecam tego drugiego. Schurrle bardzo podobnie do Younga się gra i również nie chciał mi wychodzić na pozycję. Na 10 chemistry dodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Schurrle lepszy od Williana :) Young tez calkiem fajnie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra robi się mega monotonna, gram sobie 3 ligę i ciągle natrafiam na jakieś składy po 100k+ i nikt nie potrafi nimi normalnie zagrać, cały czas skrzydło i główka, strasznie mnie to denerwuje, często wygrywam ale ostatnio tylko tak mecz się toczy, że ja strzelam po akcji, koleś zaczyna, skrzydłem do środka i głowa... i tak po kilka razy w ciągu meczu. Kilkanaście minut temu 6 goli w jednym meczu straciłem z główki, no kurw* paranoja... 

 

A tak btw. to moim zdaniem A. Young nie jest warty swojej ceny, nie wystawia się, nie zbyt często udziela się na skrzydle żeby zagrać do środka... Ben Arfa po lewej stronie o wiele lepiej mi się sprawuje, świetnie strzela a i skillami można elegancko wejść do środka, a to lubie :biggrin: Może polecicie jakiegoś LP z BPL, ale cena w granicach rozsądku, tak do 20k.

Schurrle, Willian (ale to już ok. 30k)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie schurrle gra jak gowno ;) nigdzie go nie widac, kompletnie nigdzie. no moze czasami w obronie ;) jak przyjdzie sytuacja zeby strzelic... zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś prywatnie coinsy sprzedać? Nie chcę mi się tłuc po Allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

mam 2 sprawy, pierwsza : Kto by chciał się wymienić kontraktami 99 ? Nick : bena007m, byłoby super :)

 

druga: Czy też na web appie macie problem, że nie dostajecie czasem prezentów? odkąd nowy layout to nie zawsze je dostaję :/

 

 

PS. kto da biednemu coinsy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Kto by chciał się wymienić kontraktami 99 ? Nick : bena007m, byłoby super :)

 

 

 

Pisz do mnie - wymienimy się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. kto da biednemu coinsy? :biggrin:

 

 

Ale proszę Cię - nie sęp... w dodatku w pierwszym swoim poście na tym forum.

 

Też mogę napisać, że jestem biedny, okradli mnie, ojciec się nade mną znęca, a potem jeszcze raz mnie okradli...

A tak naprawdę, uważam, że biedy wcale nie jestem ;) Może nie miałem i nigdy nie będę miał okazji zagrać gwiazdami typu Ronaldo, Messi, Neymar, Robben ( długo by wymieniać ), ale też brązowymi składami grać nie muszę :)

 

Jak potrzebujesz coinsów - zarób. Spróbuj kupować taniej, a sprzedawać drożej, graj mecze, turnieje - możesz też spróbować grać wagery jeśli masz coś do zaoferowania.

Edytowane przez szczepan123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło kto dalej? :)

 

Dude, to był joke, sam zarabiam na swój prawie wypasiony (jak dlamnie) skład z Serie A i jestem z tego dumny :) Dlatego to było w "ps" i był na końcu ":D" takie dziwne poczucie humoru :))

Edytowane przez Natan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

mam 2 sprawy, pierwsza : Kto by chciał się wymienić kontraktami 99 ? Nick : bena007m, byłoby super :)

 

druga: Czy też na web appie macie problem, że nie dostajecie czasem prezentów? odkąd nowy layout to nie zawsze je dostaję :/

 

 

PS. kto da biednemu coinsy? :biggrin:

Prezenty są tylko przez określony czas, potem znikają.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, tak myślałem, ale jak wyjaśnić to, że na początku to miałem a potem znikło to, a potem jak wrócił nowy layout wróciło to i znów terraz straciłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kazdy ma ;p sa okresy w ktorym gaily gifty sa wlaczone, a sa okresy w ktorych daily  gifty sa wylaczone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanko.

Czy można przekazać koledze Fifa coinsy?

Kumpel ma problem z hasłem do swojego konta i wpadł na pomysł żebym kupił monety, ale nie wiemy czy da się je przekazywać.

Karty, kontrakty i resztę stuffu też można wymieniać pomiędzy sobą?

Sry, jeśli było już podobne pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przekazywaniem jest tak, że odbiorca coins'ów musi wystawić byle jaką kartę z ceną kup teraz taką, jaką dawca daje ci coinsów. Dawca kupuje tą kartę i hajs wpływa na twoje konto, innych sposobów nie znam, aczkolwiek chyba przy wymianie kart piłkarzy można jeszcze dodać ile coinsów wraz z piłkarzem przekazać.

 

Mógłby ktoś powiedzieć kilka słów o Suarez'ie? Kupuje sobie go w najbliższym czasie, ale to mój najdroższy wydatek więc nie chcę nic stracić :) Tym bardziej że kupując go w takim okresie to cena w przeciągu dwóch dni może się diametralnie zmienić, co powiecie o naszym gryzoniu?

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć kilka słów o Suarez'ie? Kupuje sobie go w najbliższym czasie, ale to mój najdroższy wydatek więc nie chcę nic stracić :) Tym bardziej że kupując go w takim okresie to cena w przeciągu dwóch dni może się diametralnie zmienić, co powiecie o naszym gryzoniu?

osobiśćie nie grałem "gryzoniem" :D ale wczoraj trafiłem na gościa który go miał i bramki ładował jak na zawołanie, wogóle Ciężko było go zatrzymać... był w gazie jak w rzeczywistości :) a ja mam pytanie bo od kliku dni dopiero gram w FUT i zauważyłem spore różnice cenowe względem fify 13, może mi ktoś powiedzieć czy ceny spadły bo zbliża sie drużyna roku czy po prostu tak ma być? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Daj Ramosa na RCB, kup Pepe/Mirande na LCB. Busquets/Xabi Alonso na CDM. Pedro wg mnie lepszy od Navasa na RM. Courtois za Casillasa. a tak poza tym OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio chcesz Ikera zmieniac ? prosze Cie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio chcesz Ikera zmieniac ? prosze Cie ;)

 

zawsze, kiedy przeciwko niemu gralem, nic nie bronil ;) Courtois jest o wiele lepszy. To samo Buffon jest "overrated" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Courtoisa i jestem mega zadowolony. Wymienię niedługo Diego Alvesa na Ikera. Dla mnie Belg jest mega przy rogach. Wzrost i zasięg rąk przy wejściach we wrzutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie przy bramkarzach z wysokiej półki to loteria i nie dopatrywal bym sie, ze ktos jest lepszy od kogos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×