Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

non stop dostaje baty... chyba sie przerzuce na 3-5-2 bo 4-1-2-1-2 ssie jaja strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostaje baty przez to że moja obrona zawsze robi skurwialy ruch do przodu i pila prostopadla i koles sam na sam mimo że tym pierdolonym ostatnim zawodnikiem robie ruch do tylu to przy zmianie ten kretyn tez powinien sie od razu cofać no ale niestety jest inaczej i dlaczego moja skurwiała obrona wypierdala do przodu mimo że jest defensywa ustawiona...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądry ruch ze strony EA. Nie zrobią ligi dla brązowych bo im się to nie będzie opłacać. A tak, większość graczy chcąca ulepszyc skład bedzie kupować paczki. Interes się kręci więc po co to zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Alvesa na bramke, po rozegraniu kilku spotkan, to bez watpienia bardzo oplacalny zakup. Koles broni praktycznie wszystko :)

Aaa zapomnialbym - zobaczylem, ze ktos poleca Callejona, kupilem go i jest miazga - w 4 meczach 11 bramek :)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd... przegrywam z typem 4:1 ide na jego bramkę cios za ciosem, no dosłownie wszystko nie wchodzi... on się rozłączył i pisze, ze ja przegrałem o_o k.... chore to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie , powiedzmy np mam chemie 100 a caly atak mam mieszany czyli np. hulk, lavezzi, falcao(3 rozne ligi) to chemia w ataku bedzie taka sama jak ogolna czy w ataku nie bedzie zgrania choc chemia jest na 100?nurtuje mnie to pytanie od paru dni.

Ja dodam od siebie ,ze polecam granie ustawieniem 4-3-3 ze szybkimi skrzydlowymi typu hulk,sanchez,walcot.Jedno szybkie prostopadle podanie i juz skrzydla sie uruchamiaja(i nikt ich nie moze dogonic hehe),choc boli ze srodek nie jest gesty dlatego trzeba sobie ogarnac dobrego cdm(dla mnie najlepszy jet busqets) i on nawet za 3 czysci ;)Wiec jesli lubicie grac z kontry to 4-3-3 jest najlepsza opcja a na atak pozycyjny to chyba 4-2-3-1 ale tam podczas kontr malo co wchodzi ;)

Edytowane przez Andrzej19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo dać na N obok Balotelliego z ligii angielskiej? Zastanawiam się nad Tevezem, ale może ma ktoś lepszy pomysł? Mam do wydania 50-60k, co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salwik moim zdaniem Suarez, jest genialny ;) bardzo dużo pomaga i ten drybling :) bierz go ;)

Mam teraz 65k, na aukcji mam jeszcze Miccoliego wartego jakieś 22k, Falcao 56k i Gomeza 22k. Także spokojnie mógłbym brać RvP i na ŚN Matę, a za resztę kasy to kupię paczki. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja Ci polecam Suareza :D wypadł mi z paczki i mam go ciągle w zespole ;) właśnie kupiłem Cola i niedługo calutki składzik będzie z ligi angielskiej :) potem przyjdzie czas na lige hiszpańską ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja liga to jest jeden wielki miks. Gk, obrona, pomoc liga hiszpańska, ŚN Juan Mata, i N Balotelli i prawdopodobnie RvP albo Suarez :)

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

non stop dostaje baty... chyba sie przerzuce na 3-5-2 bo 4-1-2-1-2 ssie jaja strasznie.

na 352 to dopiero beda baty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny na kupno Balotelliego 4-4-1-1?Jesli tak to zapraszam na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam na sprzedaż Falcao, Miccoliego i Gomeza, jakby ktoś chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku tak, wystawiam Falcao po normalnej cenie, czyli za 56k i nic, to samo z Miccolim i Gomezem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falcao to potwor, rzadko kiedy pudluje z glowki ;)

Prawdę mówiąc, to już Llorente mi więcej główek strzelał niż taki Falcao.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gra przeciwko mnie gosc ktory ma Llorente to praktycznie nie istnieje, a knypek Falcao zawsze wcisnie jakas glowke z kosmicznej pozycji ;) co prawda kazdego skill jest inny ale to tylko moje obserwacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gra przeciwko mnie gosc ktory ma Llorente to praktycznie nie istnieje, a knypek Falcao zawsze wcisnie jakas glowke z kosmicznej pozycji ;) co prawda kazdego skill jest inny ale to tylko moje obserwacje

Wg mnie to wygląda tak, np taki Balotelli ma większe szansę na wygranie główki, bo jest po prostu wyższy niż taki Falcao. Może i Falcao ma te główki 90, ale bardzo rzadko wygrywa pojedynki. Llorente na ten przykład przy wzroście 193 to praktycznie każda główka była wygrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi tutaj o statystyki "na papierze" tylko czyste odczucia z gry, nie miales nigdy wrazenia, ze cos jest nie tak bo np. Tevez przeskakuje Ramosa czy Pique i strzela ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi tutaj o statystyki "na papierze" tylko czyste odczucia z gry, nie miales nigdy wrazenia, ze cos jest nie tak bo np. Tevez przeskakuje Ramosa czy Pique i strzela ?

To jest takie samo głupie rozwiązanie właśnie przez te momentum, jak to, że w polu karnym piłka się odbija jak ping pong i z dupy ktoś strzeli i wpada gol. Podobnie jest właśnie z tymi główkami, raz ten wyskoczy wcześniej raz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×