Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo polecicie na CAM w formacji 4-2-3-1 z Barclays? Tak do 20k. Teraz mam Kagawe i Sessegnona a na rezerwie Dembele i Marina i mam ból głowy kim ulepszyć tę pozycje ;) Zwłaszcza że wybór duży bo na CAMie mogą grać ST, CF, CM...Na RB Richards czy Sagna?Cazorla dobry na CF?

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie przerwę od tego gówna. Wygrywam z typem 3:0 do 12 minuty nagle jeb lagi, że nie mogę się ruszyć i widzę jak wszyscy "skaczą", nagle w 50 minucie przestali skakać, zero lagów, a wynik 7:3 w dupę. Pomyślałem, że dam radę odrobić jak nie będzie zacinać, a tu nagle do 90 minuty nie dało się ruszyć zawodnikiem... Drugi mecz, w którym czekam na koniec nie ruszając zawodników- 3 karne do 15 minuty dla przeciwnika oczywiście nawet 1 nie był z mojej winy i nie powinno ich być

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecicie na CAM w formacji 4-2-3-1 z Barclays? Tak do 20k. Teraz mam Kagawe i Sessegnona a na rezerwie Dembele i Marina i mam ból głowy kim ulepszyć tę pozycje ;) Zwłaszcza że wybór duży bo na CAMie mogą grać ST, CF, CM...Na RB Richards czy Sagna?Cazorla dobry na CF?

Kup sobie Hazzarda albo Santi Cazorla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh właśnie pie*dolone serwery EA wywaliły mnie z meczu przy prowadzeniu 4:2. Mecz rozliczony jako ucieczka :) zajebisty Patch, szmaciarze z EA. Kto mi ku*wa odda tracone przez nich coinsy?!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Hazzarda albo Santi Cazorla

Hazard jest skrzydłowym, a nie ŚPO...

Ja w tej formacji 'na skrzydłach' mam Cazorlę i Matę, ale ten drugi to wydatek ok. 40k. Na CF mam na razie Cisse (QPR), ale z czasem wymienię go na Suarez'a, albo Tevez'a. Na RB mam Walkera, bo jest bardzo szybki i wysoko gra. Miło go wspominam z 12. Na ST stawiam na Balo, bo to totalna bestia :D

Edytowane przez Teusz9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do sprzedania :

NEGREDO 4-4-2

LIORENTE 4-4-2

SINCLAIR 4-3-3

Edytowane przez Royalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram dzis sobie 2 paczki w jednej pastore juz se mysle ze sprzedam za a on po 2k chodzi otwieram druga danny I 2k karta sczerze to bym wyszedl na plus jak bym sprzedal wszystko w tych paczkach ale jednorazowe karty sie przydadzam a chuj was obchodzi co on robi z swoja kasa nawet jakby kupowal fifa points stac to kupuje

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram dzis sobie 2 paczki w jednej pastore juz se mysle ze sprzedam za a on po 2k chodzi otwieram druga danny I 2k karta sczerze to bym wyszedl na plus jak bym sprzedal wszystko w tych paczkach ale jednorazowe karty sie przydadzam a chuj was obchodzi co on robi z swoja kasa nawet jakby kupowal fifa points stac to kupuje

A KTO KUPUJE FIFA POINTS :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem 118k a teraz mam 46k ostatnia paczka a po za tym dostalem davida ville przed chwila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z paczkami też jest dramat. Tylko bosquets mi wypadl z jakis 10 paczek. Reszta - nikt wart wiecej niz 2k. Nie kupuje wiecej tego gowna ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przepraszam,ale powrócę znowu do formacji. Jak myślicie którą formacją lepiej grać? 4-3-2-1 czy 4-2-3-1. Nie mam nowego składu z ligi angielskiej tak rozbudowanego więc będe mógł jeszcze zmienić. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-3-2-1 jest idealny pod pace whore. Mając szybkich skrzydłowych można wyprowadzać zabójcze kontry, po których przeciwnik czasem nie jest się w stanie podnieść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A KTO KUPUJE FIFA POINTS :) ?

Nie mam zamiaru się 2 razy powtarzać, wysil się i sobie poszukaj moje wcześniejsze posty.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzylem 6 paczek po 7500 i zgodnie z radą salwika zrobiłem to na konsoli.Najlepszy gracz jaki mi się trafił to uwaga,trzymać się:javi martinez,warty 3k...

Najdroższy gracz jaki mi się trafił to jakiś brazylijczyk z overallem 70,warty 5k...Parodia jakas,no ale co zrobic ;) Ogólnie zanim trafiłem Balloteliego miałem na paczki wydane 50k.Po Balotellim wydałem na paczki ponad 80k (wcześniej też kupowałem) i najlepszy gracz to javi martinez kuźwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzylem 6 paczek po 7500 i zgodnie z radą salwika zrobiłem to na konsoli.Najlepszy gracz jaki mi się trafił to uwaga,trzymać się:javi martinez,warty 3k...

Najdroższy gracz jaki mi się trafił to jakiś brazylijczyk z overallem 70,warty 5k...Parodia jakas,no ale co zrobic ;) Ogólnie zanim trafiłem Balloteliego miałem na paczki wydane 50k.Po Balotellim wydałem na paczki ponad 80k (wcześniej też kupowałem) i najlepszy gracz to javi martinez kuźwa...

Miałem dziś 60k i wszystko wywaliłem na paczki, najlepszy zawodnik to Adebayor warty pare k, więc też bez szału, ale ja się nie poddaję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydalem 80k na paczki I najlepszy zawodnik to byl villa sprzedalem za 16k jescze raz kupie duzo paczek za pare dni I jak w nich nie wyjde na plus nigdy wiecej za coinsy nie kupuje paczek bo za te 80k moglem miesc cavaniego I chellini ale salvik tak mnie skusil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja miał tak zliczyć, jakich zawodników mógłbym mieć gdybym nie wydawał kasę na paczki to człowieku xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja najpierw chce zbudowac taki w miare sklad do grania a dopiero potem sie bawic w paczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam skład to teraz kasę na paczki wydaje ;P

Apropo FUT, chyba serwery wyłączyli, bo wejść nie mogę, ktoś też ma to samo?

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być bo też mnie wywaliło i oczywiście mi pisze że to moja wina i będę miał mniej coinsów :( Ile razy my mamy płacić za to że mają jakieś serwery z dupy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być bo też mnie wywaliło i oczywiście mi pisze że to moja wina i będę miał mniej coinsów :( Ile razy my mamy płacić za to że mają jakieś serwery z dupy ?

U mnie jest już ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze co niektórym takich zawodnikow w paczkach... ja otworzylem juz minimum 20 i najlepszy koles to Toni Kroos sprzedany za 5k ... a pozniej najlepsi to Frey i Lucas Leiva ktorzy nie sa warci nawet tysiaca .. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×