Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sturridge'a to jeszcze przetrzymam, ale Cuadrado, Biabiany i wrzutki na Gomeza, Balotelliego. To jest dla mnie najgorsze. Chyba se nie długo zacznę statystyki jakieś prowadzić, ale dam se rękę uciąć, że większość goli to chyba z główki straciłem. Damn, tak poważna rzecz, a te łby z tego cholernego EA nie raczą tego naprawiać. W 13 było w miarę git, jakoś te główki nie raziły (trochę z rożnych, baardzo często było tak, że dominujesz cały mecz, a koleś ma rożny wrzuca i gol, zresztą w 14 też tak jest). Czekam na FIFE 15, oby usunęli te cholerne heady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś w sezonach FUT gra innym składem niż te cholerne murzyny z BPL z silnikami odrzutowymi w tyłkach ? Dopiero zacząłem sezony FUT - do tej pory 99% meczy przeciwko mutantom z ligi angielskiej ... Mogę dodać że gram składem srebrno brązowym - z JEDNYM złotym zawodnikiem - a dolosowuje mi teamy z samych złotych max mutantów ... 
już nie mogę patrzeć na gęby tych murzynów z BPL jak wyświetla się przedmeczowy skład przeciwnika ...

Acha , jakiś myk  gimbaza wynalazła ... 
Miałem do wygrania ligii - 3 punkty ... Gram spotkanie z "mutantami" - prowadzę 1-0 , nagle jeb - wyrzuca mnie z FUT i komunikat - "wygląda że odłączyłeś się ..." w tym sęk że to nie ja sie odłączyłem ... I tak kilka razy miałem... 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w nowym TOTW ma byc podobono Messi, Aubameyang i Fabregas. Znowu rynek siądzie zapewne.

To mam jeszcze pare godzin na sprzedaż kart :P

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś może coś do oddania z FUT13? ;) przyjmę wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć, gram w FIFĘ od października (z przerwą 2,5 miesiąca) i mam do was parę pytań. Na początku pokażę moje dwa składy: 

 

http://www.futhead.com/14/squads/7017256/    -   Pierwszy skład

http://www.futhead.com/14/squads/7017946/    -   Drugi Skład

 

Wiem, że mam ich średnio poukładanych, ale wszyscy mają jak na razie po 10 chemii, każdy ma też przypisany jakiś styl gry (W pierwszym napad ma SNI, w drugim HWK, pomoc w obu ENG/MAE, obrona w obu ANC/BAC i bramkarze GLO). Mam zamiar zmienić te składy, tylko nie wiem czy dobrze to sobie wykombinowałem ;d. Oto moje propozycje:

 

a) Zmiany składu pierwszego:

http://www.futhead.com/14/squads/7020974/    (1)

http://www.futhead.com/14/squads/7021654/    (2)

 

b. Zmiana składu drugiego:

http://www.futhead.com/14/squads/7020469/

 

c) Składy przyszłe (moje marzenie):

http://www.futhead.com/14/squads/7021139/    (1)

http://www.futhead.com/14/squads/7021423/    (2)

http://www.futhead.com/14/squads/7022384/    (2)

 

Z czego w składzie drugim mógłby też być:

Oskar <=> Ramires, Schurle(HUN) <=> Willian, Gerrard <=> Wilshere, Lloris <=> Cech.

 

Z chęcią posłuchałbym opinii na temat tych składów + taktyki jaką ustawić w opcjach niestandardowych do obu składów (szczerze to nie ogarniam jeszcze taktyk i po prostu nie wiem jakie zrobić, bo jak na razie gram na standardowych). Na modyfikację ze stanu obecnego do stanu po zmianie mam na razie 25k, ale suma ta rośnie powoli (jak bedę miał 48k to mogę już zmodyfikować całkowicie skład drugi).

 

 

Następnym moim pytaniem będzie zarabianie monet w FUT. Jak grałem do tego listopada/grudnia to głównie zarabiałem na resellu kontraktów, ale teraz jak widze to ich cena podskoczyła z 250 do 400 monet ze średnią ceną sprzedaży w granicach 500-550 monet na stan obecny (czas zejścia to od 4-7h). Nie da się już także ich kupować na quick buy, bo boty wszystko wykupują i trzeba je teraz kupować przez licytacje (co z ciągłymi błędami w wyszukiwaniu w markecie zajmuje +/- 25 min na 50 kart).

 

Pytanie jest więc następujące: czy jest jakiś lepszy, mniej czasochłonny sposób? Słyszałem o resellu zawodników, ale nie orientuję się, których miałbym brać pod uwagę. Zarabianie monet jest teraz dla mnie największym problemem, bo z kontraktów nie ma już dobrych zarobków, a granie sezonów jest czasochłonne i również mało zyskowne (gram głownie offline, bo jak na razie skończyłem w online na 8 lidze ze względu na dc/brak dobrej taktyki czy umiejętności).

 

 

Następnym pytaniem jest ogólne rozgrywanie akcji. Lepiej grać skrzydłami licząc na bramkę z główki, czy próbować środkiem i wypuszczać piłkę na trójkącie lub L1+trójkąt? W obronie wciskać raz kółko przy przeciwniku, czy ustawicznie kilka razy? Jak bronić się przed szarpaniem koszulki/przepychaniem w trakcie sprintu?

 

 

 

Na koniec chciałbym zapytać, czy ktoś mógłby mi wysłać zwiększenie listy transferowej z 53 lvl i wyżej (+30 i +20). W zamian mogę wysłać kontrakty x99 lub coś innego, a mój nick na PSN to Amadix4  :). Wiem, że o dużo pytam i się trochę rozpisałem, ale lepiej jak napiszę w jednym poście, a nie będę spamował co chwilę ;d. Dzięki za dotrwanie do końca tekstu i proszę o odpowiedzi :)

Edytowane przez Amadix4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Na koniec chciałbym zapytać, czy ktoś mógłby mi wysłać zwiększenie listy transferowej z 53 lvl i wyżej (+30 i +20). W zamian mogę wysłać kontrakty x99 lub coś innego, a mój nick na PSN to Amadix4  :). Wiem, że o dużo pytam i się trochę rozpisałem, ale lepiej jak napiszę w jednym poście, a nie będę spamował co chwilę ;d. Dzięki za dotrwanie do końca tekstu i proszę o odpowiedzi :)

Mogę Ci wysłać jak odpale konsole. Wyślij tylko zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci wysłać jak odpale konsole. Wyślij tylko zaproszenie.

 

Dzięki za pomoc, wysłałem Ci zaproszenie :). A co do innych pytań, może ktoś podzielić się swoją wiedzą?

 

PS. Do Składu drugiego dochodzi też opcja:

http://www.futhead.com/14/squads/7029677/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

webapp to najwiekszy gowno swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nikt nie chce oddać coinsów :D? Chętnie bym przyjął bo potrzebny nowy skład :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci wysłać jak odpale konsole. Wyślij tylko zaproszenie.

daj jakiegos speca za 10000, pamietam cos ci obiecalem ale poszlo na paczki, czym grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

daj jakiegos speca za 10000, pamietam cos ci obiecalem ale poszlo na paczki, czym grasz?

Widzę,że szalejesz z kasą i handel się układa :P Grasz w piątek albo jutro pojedyńcze mecze? http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=iFv6yaEFnKTL5:ps3 gram takim czymś :) Chętnie pogram z twoimi składami za miliony :biggrin: (Bo widziałem,widziałem co tam trzymasz :) ) Jak naprawdę chcesz "ofiarować" trochę coinsów to puszczam tego Baumgartner'a co jest na rezerwie :) Start price: 9500 BIN: 10000

 

@Amadix4 wyślę Ci te miejsca transferowe coś około godziny 13-14 :)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę,że szalejesz z kasą i handel się układa :P Grasz w piątek albo jutro pojedyńcze mecze? http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=iFv6yaEFnKTL5:ps3 gram takim czymś :) Chętnie pogram z twoimi składami za miliony :biggrin: (Bo widziałem,widziałem co tam trzymasz :) ) Jak naprawdę chcesz "ofiarować" trochę coinsów to puszczam tego Baumgartner'a co jest na rezerwie :) Start price: 9500 BIN: 10000

 

@Amadix4 wyślę Ci te miejsca transferowe coś około godziny 13-14 :)

 

 

Widze ze na centry skladzik jak tralala, pewnie benzemie dynka peka    :laugh: , pogramy w piatek poznym wieczorem, a jak masz jakiegos znajomka z lvlem ponad 80... chyba 83, mozesz mi nagrac jeszcze 20 miejsc, cos pohandlujemy...

Panowie jaka karta dla schweinsteigera na cdm??? ma hawk ale nie wiem czy mu glowki potrzebne...

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na centry skladzik jak tralala, pewnie benzemie dynka peka    :laugh: , pogramy w piatek poznym wieczorem, a jak masz jakiegos znajomka z lvlem ponad 80... chyba 83, mozesz mi nagrac jeszcze 20 miejsc, cos pohandlujemy...

Może się wydawać,że to skład na główki ale tak naprawdę wcale tak nie jest. Di Maria nie potrafi dośrodkować, bo jest lewonożny a gra na RW, do tego Weak Foot 2  a Lavezzim wole walić petardy w bramke. Benzema może mi strzelił hmm... 4 gole z bańki w 15 meczach. Zobaczę na te lvle'le u znajomych :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gralem z typem kiedys z takim napadem, caly mecz sie bronil, oddal 5 strzalow, na bramke 4 glowki benzemy i lavezzi w 90 min, przegralem 5-1 albo 5-2, kozacko wrzutki opanowal.... wirtuoz jakis hehe  :pardon:

...ale chlopaki pisza ze na ps4 jest lepiej, bynajmniej z 'momentum mori' ...heh, oby....

ps. te sklady 'za miliony' to ciezko tak nazwac, pogadaj z chlopakami od autotraderow, tam sa miliony w skladach...

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc. Potrzebuję gifta a konkretnie kontrakt 99 do FUT od gracza z levelem minimum 80. Mój PSNid: andere-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe, czy ktos moze wyslac trade pile increase jednej osobie? Jego PSN to danieldra34, jutro bedzie mogl dodac do znajomych.

Z gory wielkie dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś pograć towarzyskie mecze UT albo Sezony współpracy (sory,że tutaj) ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś pograć towarzyskie mecze UT albo Sezony współpracy (sory,że tutaj) ? :)

Ja mogę się zmierzyć kiedyś :-) tylko ze ja zazwyczaj gram po 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się zmierzyć kiedyś :-) tylko ze ja zazwyczaj gram po 23

Ok jak będziesz na PSN to Cię złapie jakoś i może coś zagramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyśle ktoś gift 15x1000? Niestety mam dopiero 14lvl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jak juz jest temat o coinsach, w futa gram dla jaj bo zwykly online mi sie troche znudzil i sobie dzis wszedlem do katalogu Football club i mam wlasnie te monety do kupienia (np. 1000x10 itp). Czy jak wykupie wszystkie dostepne to mi sie to wszystko zsumuje?. Kupilem 1000x10 i 200x10 a po ukonczeniu meczu pokazalo mi sie ze dostalem tylko 1000 monet. Czy to dziala tak ze jak mi sie skoncza te za 1000 to dopiero wystartuja te za 200?

 

Bo jesli bym wykupil wszystkie ktore moge, zarabialbym 4k za mecz.

 

I pytanie czy te premiowe monety w katalogu pokazuja sie okazyjnie? wczesniej ich nie widzialem.

 

Kolejne pytanko, czy monety futa da sie sprzedawac (za prawdziwe pieniadze)?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- nie sumują sie

- kiedys byly, pozniej wycofali i od paru dni znowu są

- na allegro jest sporo aukcji juz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

- nie sumują sie

- kiedys byly, pozniej wycofali i od paru dni znowu są

- na allegro jest sporo aukcji juz

dzieki za odpowiedz. Ale co do coinsow to chodzi mi o to czy samemu je mozna pozniej jakos sprzedawac, aukcji jest multum nawet od prywatnych ludzi czyli jest jakis sposob aby zarobione coinsy dalo sie pozniej sprzedac.

 

 

:)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×