Skocz do zawartości
Siriondel

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Caustic Caverns + True Vault Hunter Mode = Cute Loot

Zaraz na początku lokacji jest miejscówka, w ktorej spawnuje się masa Varkidów, mi pucharek wpadł przy farmieniu w tym właśnie miejscu.

Został mi tylko pucharek za skill Zero i wpadnie platyna.

Jeśli ktoś chce pomocy przy Terramorphousie to chętnie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce pomocy przy Terramorphousie to chętnie pomogę.

A ja chętnie się zgłoszę w odpowiedniej chwili :)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy wytlumaczy mi ktos łopatologicznie o co dokladnie chodzi w tym trofeum Challange Accepted?

trzeba zdobyc tylko pierwszy poziom z kazdego wyzwania? i nie licza sie te ktore obejmuja dany obszar? czy trzeba wszystkie 5 poziomow w kazdym wyzwaniu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zaliczyć pierwszy poziom danego wyzwania, wyzwania związane z obszarami nie są potrzebne.

Pamiętaj, ze niektóre wyzwania pierwszego lvl dotyczące broni odblokuja się dopiero po zaliczeniu 5 lvl. (tak jest np. z jednym z wyzwan za zabicia shotgunem, odblokuje się dopiero po zaliczeniu 5 lvl zabić shotgunem z bliska, co wymusza konieczność grindu, bo takich zabić do zaliczenia 5 lvl jest potrzebnych 750)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zdobyć tylko jeden poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie trzeba we wszystkich wyzwaniach :) juz sie wystraszylem bo w niektorych jest nawet po 1500 killi xD sa chyba 2 wyzwania po ktorych sie inne odblokowuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi trofeum wpadło jak miałem 28 lvl postaci ZerO ;) więc zależy jak kto gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyzwania trzeba zrobić wszystkie jedną postacią? Czy można kilkoma?

 

Wszystkie wyzwania musisz zrobić jedną postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facepalm, a ja myślałem również, że do platyny trzeba wykonać wszystkie zadania do 5 poziomu, więc ją sobie odpuściłem... Jednak postanawiam wrócic i dobić tą platynkę bo gra jest tego warta, a z wyzwań zostało mi może 5 do zrobienia aczika z challengy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acziki to masz na xgownie... U nas są pucharki xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jaka masakra z tym jenkinsem... juz chyba ze sto razy probowalem robic to z filmikiem. w oportunity co odrazu na poczatku idzie sie w lewo i otwiera skrzynki. caly czas jakies inne wyskakuja z tych skrzynek a tego skur***la nie widac :sad:

 

jakas nowa łatka do BL 2 jest??????

Edytowane przez pegaz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jaka masakra z tym jenkinsem... juz chyba ze sto razy probowalem robic to z filmikiem. w oportunity co odrazu na poczatku idzie sie w lewo i otwiera skrzynki. caly czas jakies inne wyskakuja z tych skrzynek a tego skur***la nie widac :sad:

 

jakas nowa łatka do BL 2 jest??????

Spróbuj w Wildlife Exploitation Preserve, mi zajęło to jakieś 20 minut:

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chciałem wyfarmić jakiś Legendarny class mod dla postaci z większym lvl (powyżej 61 lvl) w kartonach w misji Doctor Orders. Jenkins wyskoczył mi z 5 razy (na 10 prób) a jak na złość jedyny class mod jaki mi wypadł to dla Gunzerkera którym nie gram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegaz jak przejdziesz całą fabułe to gra ci daje możliwosć grania od NOWA na hmm "trudniejszych" warunkach xD więc misje sie powtarzają tylko poziom trudności o WIELE wzrasta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym to wiem tylko ze waul hunter mode czy jak to sie nazywa tez juz przeszedlem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usun save i graj całkowicie od nowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wszystkie rodzaje tarcz i granatów umieszczone w challenge, można znaleźć w podstawce ? Pytam, kurczę bo nie mogę znaleźć tarczy na regen hp i kilku innych rodzajów... Jakieś porady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wszystkie rodzaje tarcz i granatów umieszczone w challenge, można znaleźć w podstawce ? Pytam, kurczę bo nie mogę znaleźć tarczy na regen hp i kilku innych rodzajów... Jakieś porady ?

Oczywiście, znajduje się je co chwila niemalże, tak samo niemal zawsze można kupić w sklepie coś z właściwościami potrzebnymi do zaliczenia jakiegoś challenge'a.

Tarcza na regen HP? W Borderlands 2 takie tarcze nie są już normalką jak w jedynce - w grze są tylko dwie takie i należą do najrzadszych zabawek. Wyzwanie z regeneracją HP nie dotyczy tarcz, tylko ogólnie - musisz zregenerować odpowiednią ilość HP dowolną metodą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za objaśnienie, teraz pozostaje tylko farmić farmić i farmić :) Tak zbaczając trochę z tematu, ogromny szacun dla Ciebie za tak profesjonalny i obszerny poradnik, dzięki niemu platyna będzie już niedługo ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyzwania przenoszą się do New Game + ? Chodzi mi o trofik Challenge Accepted. Mam rozpoczęte różne wyzwania jedną postacią i jeśli  ukończę  grę i rozpocznę New Game + lub TVHM to czy będę je musiał od nowa zaczynać? Bardzo mi na tej informacji zależy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwania są przypisane do postaci, przenoszą się miedzy trybem zwykłym i TVHM.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×