Skocz do zawartości
erwines

Dragon Age Ill: Inquisition

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3site.pl/jest-pierwszy-obrazek-z-dragon-age-iii/133499

Jest pierwszy screen.
Wstępna data premiery: zima 2013
Wiemy również że gra będzie śmigać na Frostbite 2 z czego zadowolony nie jestem. Coraz więcej gier jest na tym silniku i nie wydaje mi się że nadaje się on do gier RPG. Obawiam się że DA3 będzie jeszcze bardziej liniowe od dwójki...
Trzeba czekać na jakieś konkretne informacje no i jakiś trailer chociaż :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten screen, to można o kant tylnej części ciała rozbić...

A już news o tym na głównej... :rofl:

No ale, poczekajmy na jakieś konkretne screeny i trailery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Jarają się screenem na którym tak naprawdę g... widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki screen taka gra. Przykro mi to pisać ale w Bioware nie mają pojęcia jak zrobić dobre RPG. EA ich wykończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęcie to mają, bo potrafili robić świetne, moim zdaniem, erpegi. Problemem jest raczej to, że ich szefowie chcą produktu, który sprzeda się w milionach a nie dziesiątkach czy setkach tysięcy kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki screen taka gra. Przykro mi to pisać ale w Bioware nie mają pojęcia jak zrobić dobre RPG. EA ich wykończy.

Bioware wie jak robić porządne gry - niestety, ale to góra (EA) i jej wymagania ($$$) sprawiają, że później wygląda to jak wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioware wie jak robić porządne gry - niestety, ale to góra (EA) i jej wymagania ($$$) sprawiają, że później wygląda to jak wygląda...

Po odejściu ze studia Muzyki i Zeschuka raczej ciężko będzie Bioware powrócić do korzeni. Szczególnie jeśli chodzi o warstwę fabularną ich gier i akurat jeśli chodzi o ten aspekt ich ostatnich produkcji nie potrafię "zwalić" winy na EA. To już nie jest to samo Bioware co kiedyś, a moje nastawienie do ich gier też uległo na tyle gruntownej zmianie, że nie wiąże z ich przyszłymi produkcjami szczególnych oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki screen taka gra. Przykro mi to pisać ale w Bioware nie mają pojęcia jak zrobić dobre RPG. EA ich wykończy.

Mogles spokojnie uzyc formy przeszlej, bo bioware juz jest skonczone moim zdaniem. Ostatnie ich gry to kompletne padaki nie majace NIC wspolnego z dobrymi grami RPG, po tej grze rowniez nie spodziewam sie niczego innego jak debilnego slashera z "rozbudowanymi" dialogami a la Dragon Age 2.

Kiedys czekajac na ich gre nie moglem opanowac emocji, teraz mam tylko obawy.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy spokój, o samym tytule praktycznie nic nie wiadomo, więc po co szerzyć takie teorie...

Osobiście liczę na to, iż Dragon Age 3 ukaże się już na następną generację, Frostbite 2 w grze tego typu, to może być nie mała rewolucja. Oby tylko nie na siedmioletnie zasłużone sprzęty. Jeżeli, tak jak zresztą mam nadzieję, jest to tytuł tworzony z myślą o kolejnej generacji, to zasadzi nam naprawdę mocnego kopa.

Frostbite 2 zapewne nawet w dwudziestu procentach nie rozwinął jeszcze skrzydeł, dajmy mu szansę na przyszłych platformach (napewno potrafi coś więcej, aniżeli tylko zawieszać konsolę)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dzięki rewelacyjnemu silnikowi będzie można demolować wszystko co się nawinie pod topór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam myśleć o tej produkcji z jednej strony DA1 który bardzo mi się podobał od strony fabularnej(postacie dialogi)

Z drugiej strony fatalny DA 2 gdzie lataliśmy przez całą grę ciągle po tych samych paskudnych lokacjach i oceniał bym go bardzo słabo .

Ja nie chce demolować otocznia, ja chce kawał porządnego RPG gdzie będę mógł usiąść na spokojnie, delektować się światem, fabułą i postaciami .

Mam nadzieję że system walki przemodelują bo zarówno 1 jak i 2 w tym elemencie nie specjalnie mi pasowała .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce demolować otocznia, ja chce kawał porządnego RPG gdzie będę mógł usiąść na spokojnie, delektować się światem, fabułą i postaciami .

To możemy sobie długo poczekać. Ani Bioware ani Bethesda nie robią takich gier. Bardziej preferuję niszowe RPG pokroju Alpha Protocol i Risen 2. Owszem, może mają błędy i są niedopracowane ale czuć ogrom pracy i serca włożone w produkcję. Czasem pojawiają się gry które nie są reklamowane jako RPG ale należą do gatunku jak np. genialny ostatni Deus Ex.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce demolować otocznia, ja chce kawał porządnego RPG gdzie będę mógł usiąść na spokojnie, delektować się światem, fabułą i postaciami.
Tak jak napisał malpka, Bio i Bethesda tego typu gier nie robią. Odpal sobie Planescape'a, Vampire the Masquarade: Bloodlines lub Fallout New Vegas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani pierwsza, ani druga część DA nie grzeszyła wielką rpgową złożonością, więc na nagłą zmianę bym nie liczył. Mam za to nadzieję, że Bioware nie pójdzie dalej drogą DA2, lecz wróci do koncepcji mniej liniowej jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była tak samo liniowa jak Dwójka tylko Jedynka miała większe lokacje. Tyle, że Jedynki nawet nie skończyłem, a Dwójkę jakoś zmęczyłem do końca, bo wątek fabularny mnie wciągnął. Trójka na 100% nie zadowoli fanów RPG, zwłaszcza tych starszych, grających w PCtowe klasyki. Ja, osobiście, nie lubię staroszkolnych RPGów z kamerą ala Diablo itp, a więc nie grałem w tamte gry, poza Planescape Torment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ixion

Może inaczej - nie zadowoli wszystkich fanów RPG, bo jednak Ci różnią się od siebie bardzo, szczególnie w samym podejściu do tego, czym całe to RPG jest;) Osobiście na nic ciekawego po tym tytule nie liczę.

Pozdrawiam

PS. Zresztą jak to mówią - "Każda potwora znajdzie swego amatora".

Edytowane przez Palpiboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, osobiście, uwielbiam Mass Effect, ale mam zboczenie na punkcie Science Fiction. Gdybym nie miał na pewno inaczej podchodziłbym do tej serii. Przykładem może być ME 2, który dla mnie jest średniakiem - przeciętny główny wątek, z erpega mamy tylko różne opcje dialogowe, a reszta to dobra, liniowa strzelanka. Samo zbieranie załogi i misje lojalnościowe są jak najbardziej w porządku, ale nie jako trzon gry, bo właśnie kompletowanie załogi zabiera najwięcej czasu w grze. Tę część ratuje klimat, lepsza oprawa i zdecydowanie poprawiony system osłon.

Ja nie oczekuję powrotu do korzeni w Dragon Age, bo korzenie tej serii to przecież Jedynka :happy: Chcę dobrej fabuły, rozgrywki ze ścisłym podziałem na klasy i strategicznym podejściem. No i oczywiście otwarty świat z mnóstwem sidequestów opowiadających ciekawe historie. Nie obraziłbym się za system walki rodem z Dark Souls :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za inwazja jakichś botów na forum ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Looks Like Dragon Age III Is Next Gen After All

Not that it should come as a surprise, but it appears Dragon Age III: Inquisition is actually in development for the still-unannounced next-generation consoles from Sony and Microsoft.

Internet sleuth Superannuation spotted a LinkedIn profile of EA Shanghai level designer Tao Gu that stated, "Scope of the DAIII has been chaged [sic], which will target next gen platform [sic] and will be postpone [sic] to 2014."

EA officially announced the game in September 2012 for unknown platforms. It's scheduled to launch in late 2013.

[source: Kotaku]

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/11/28/looks-like-dragon-age-iii-is-next-gen.aspx

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem i bardzo mnie to cieszy! :happy:

Czyli Next Geny są już praktycznie potwierdzone na przyszły rok (przez ile to już osób?).

Gra ukaże się prawdopodobnie w następnym roku fiskalnym, czyli na pewno do 31.3.2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Prawdopodobieństwo to nie pewność ;)

Edytowane przez Palpiboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobieństwo to nie pewność ;)

Miałem na myśli iż prawdopodobnie ukaże się w tym terminie, a ten termin ten na pewno kończy się w marcu :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znowu pokażą cos czego potem w grze w ogóle nie będzie...jak to miało miejsce w przypadku DA2...na filmiku niby nasz bohater używał jakiejś mocy której w grze potem w ogóle nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragon age 1 zle nie bylo ale marketing tej serii to wielka sciema... a po slabiutkiej da2 ktora uwazam za jedna z gorszych rpg te generacji z da3 passuje bo to pewnie znow ulomny tytul bedzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak samo jak z serią ME...coraz mniej tego rpg'a a coraz więcej gry akcji dla zwykłych zjadaczy chleba którzy chcą po prostu przesiekać się przez fale wrogów i oglądać epickie scenki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×