Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie gralem pvp, dzis po meczu sprobuje czy daje rade, ale w tych 30fpsach moze byc ciezko. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że lubicie narzekać na FPS, ale zastanówmy się czy w tym wypadku nie jest to bardziej wina grania na serwerze Bungie?

Jeżeli dobrze rozumuję to Gra jest jedynie klientem a wszytko dzieje się na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery nie mają tu nic do tego - one tylko przeliczają pozycję graczy, wrogów, itemów i trafień. Grafika jest "liczona" po stronie klienta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie robilismy wraz z Patrickosan oraz Hatsuke Strike Devil lair na trudnosci Legend

. Przysiegam Wam ze dawno sie tak dobrze nie bawilem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochamy ta gre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery nie mają tu nic do tego - one tylko przeliczają pozycję graczy, wrogów, itemów i trafień. Grafika jest "liczona" po stronie klienta...

Nie bylbym taki pewny czy dropy fpsow nie maja nic wspolnego z serwerami. Moze winne za to sa obie strony tzn klient PS4 i serwery.

Popatrz tylko na D3 gdzie w co-opie przy duzej gestosci mobow i wszystkich akcji/czarow nawet mocarne PC potrafi gubic spore ilosci klatek. Do tego jeszcze dochodzi lag pomiedzy klientem a serwerem, nie wspominajac o tym jak prezentuje sie D3 a Destiny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym mówię.

Ktokolwiek grał w jakieś mmo lub miał beznadziejne połączenie p2p wie o co chodzi.

Nie chodzi mi o liczenie grafiki tylko o synchronizację pozycji graczy i ewentualny lag.

Tego się jedynie moglibyśmy dowiedzieć jakbyśmy mieli emulator serwera i grali lokalnie.

...To nie jest typowa gra single player nawet jak gramy sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się jedynie moglibyśmy dowiedzieć jakbyśmy mieli emulator serwera i grali lokalnie.

Nawet gdybyś grał lokalnie z emulowany serwerem, to dalej następowałaby wymiana informacji na poziomie klient-serwer. I dalej nic byśmy się nie dowiedzieli :)

Ktoś z Was wie, czy zapisy z Alphy przechodzą do Bety? Wiem, że do pełnej wersji nie ma na to szans...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przechodzi nic. Ale nie przeszkadza mi to w spędzaniu całego dnia z grą :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, bo nazbierało się parę itemków (ciuchy) dla wyższych leveli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calego dnia? Ile misji jest w tej alfie, bo z rana rozwalilem jakiegos wizarda i dalej juz nie gralem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calego dnia? Ile misji jest w tej alfie, bo z rana rozwalilem jakiegos wizarda i dalej juz nie gralem? :)

1 strory mission 2 tryby brave oraz legend 

1 strike mission  2 tryby brave oraz legend tutaj legenda daje w kosc;p

kilkanascie side mission in free roam.

 

 

Nic nie przebije ostatniej walki z bosem na legendzie jak nam przerwalo polaczenie glosowe i kazdy krzyczal do siebie. ta walka byla bezcenna poprostu miazga miazga na maksa.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak padlismy gdy boss miał końcówkę życia, to nawet lepiej że hs nie działał XD Chyba sąsiedzi mnie słyszeli nawet :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka na wyższych poziomach trudności. Wtedy przeciwnicy stawiają jakiś opór.Nie wiem, ale czy to wina low lvl czy gra ma taka być,ale praktycznie nie otrzymujemy żadnej kary za śmierć.Mam nadzieje,ze w pelnej wersji będą naprawdę wymagające dungeony,sporo arsenalu i olbrzymia ilość contentu.

PvP dla mnie jakieś takie randomowe,zbytnio balansu nie ma.

Licze na Pve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak padlismy gdy boss miał końcówkę życia, to nawet lepiej że hs nie działał XD Chyba sąsiedzi mnie słyszeli nawet :P

 

Nooby :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie problemów z psn?Bardzo ciężko ładuje mi znajomych,a o dodaniu nawet mowy nie ma.Z chęcią bym z kimś popykał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.

 

 

Za granie w te Alphe cos sie odblokowuje ? Ktos moze wie tez do czego sa te grimoir page ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie bungie nic o tym nie ma, pomimo info żeby tam zajrzeć.

Stawiam, że to będzie system achievementów w grze i może będzie jakaś galeria tych kart.

Za granie w alfe nic się nie odblokuje. Ciesz się, że możesz pograć w ogóle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zrobilem pre-ordera nie ma bata do lutego bede w Destiny naparzal do bolu z przerwami na D3 i Driveclub :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiedziałem czym się hajpować :biggrin:

 

Juz juz, uspokoj sie, zjedz kalafiorka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest jakas konserwacja psn? Chcialem sobie odpalic przed chile, a tu zonk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze ktos wrzucal juz ten filmik, ale nie moge sie NAPACZEĆ.

 

 

 

Co do problemow z PSN to tak, obecnie chyba zaczeli nawet konserwe, bo przeciez placimy im za to zeby nie dzialalo :down:. Czlowiek chce pograc w Destiny i takiego wała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przegladam sobie i czytam. Wychodzi na to, ze Destiny moze faktycznie pozamiatac na rynku, co cieszy ^_^

Jestem ciekaw, jak ta gra bedzie wygladac na Ps3 :P

 

@Bansai, owszem. Bylo :P

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekaw, jak ta gra bedzie wygladac na Ps3 :P

 

Wyobraz sobie Piekna 20 letnia dziewoje ...

 

Juz ?

To dodaj teraz z 40 lat.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×