Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

OMG DEstiny dostalo swoje podforum dzieki modom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Wy wiecie ze ta gra bedzie wielka;ppppppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie jak zwykle gry zamienia w zloto muzyka jest swietna w Destiny Ci sami wykonawcy co w Halo(Michael Salvatori and Paul McCartney)

Marty O'Donnell jest odpowiedzialny za muzykę w Halo a on nie pracuje już dla Bungie. Wracając do gry to multi przypomina system strzelania z Halo Reach najbardziej krytykowany z całej serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem. Single mnie nie interesuje ale w multi gra się dość przyjemnie. Pytanie do tych co interesują się tą grą bardziej ode mnie. Co z graniem klanowym w tej grze? Czy coś już mówili? No i czy trzeba rozwijać postać w singlu żeby mieć dojebane przedmioty w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby bardziej opisać różnice pomiędzy poszczególnymi klasami? Ze statystyk wynika że tytan ma największy armor czyli nadaje się dla początkującego gracza w pvp . Warlock ma najszybsza regenerację energii, zaś hunter ma szybka regenerację skilli . Dobrze to rozminilem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem. Single mnie nie interesuje ale w multi gra się dość przyjemnie. Pytanie do tych co interesują się tą grą bardziej ode mnie. Co z graniem klanowym w tej grze? Czy coś już mówili? No i czy trzeba rozwijać postać w singlu żeby mieć dojebane przedmioty w multi?

 

Co do klanow chyba beda, ale zadnego info jeszcz nie bylo. Na drugie pytanie i tak i nie. Tzn od 4 lvl jak mozesz wejsc do pvp mozesz grac i lvl tylko tam. W samym pvp Roznice lvlowe nie maja najmniejszego znaczenia, ale sprzet juz tak. Bronie maja taki sam dmg dla wszystkich, aczkolwiek np jak bedziesz mial gowniany helm to headshoty beda zabieraly CI wiecej hp/tarczy. Jak robisz pvp to dostajesz marki pvp za ktore kupujesz end gamowy sprzet (ofc w alphie nie mozna, tzn mozna ale ten sprzet wymaga 20 lvl wiec i tak go nie zalozysz).Po kazdym bg/arenie/meczu pvp jakkolwiek to nazwac, masz szanse na loot , tak samo jakbys zrobil misje pve.  Generalnie "singla" nie trzeba w ogole tykac i grac tylko pvp. Kiedy wyjdzie pelna wersja bedziesz musial zrobic kilka questow zanim bedziesz mial mozliowsc zabawy w pvp.

Czy ktoś mógłby bardziej opisać różnice pomiędzy poszczególnymi klasami? Ze statystyk wynika że tytan ma największy armor czyli nadaje się dla początkującego gracza w pvp . Warlock ma najszybsza regenerację energii, zaś hunter ma szybka regenerację skilli . Dobrze to rozminilem ?

Generalnie to jest ta roznica. Dodatkowo TItan i Warlock maja takie hmm "unoszenie" sie w powietrzu po skoku, a hunter ma Double Jump (kocham to;p ) ktory mozna rozwinac nawet do Tripple jump!!!! ( w alphie nie jest to dostepne)

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem kilka ostatnich stron i mistrzowskie są teksty o braku fabuły .. :D :D :D "Za mało fabułuf!!!" ? :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem kilka ostatnich stron i mistrzowskie są teksty o braku fabuły .. :biggrin: :biggrin: :biggrin: "Za mało fabułuf!!!" ? :P

Yap!

Fap fap.

Nie no przeciez tu sie nie "fabuluje" tu sie zabija!

 

 

Btw do tej pory myslalem ze lvl 20 to bedzie maksymalny. Jako ze vanguard oraz pvp itemki wymagaja 20 lvl. 

Przegladalem sobie screanshoty na bungienet i na jednym jest pokazany Titan z 21 lvl. Wiec lala;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chce mi się czytać całego tematu dlatego zadam tylko jedno pytanie.

Czy Destiny to must have?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, każdy ma inny gust ale wszystko wskazuje że Destiny będzie "Must Have" a przynajmniej dla mnie i dużej ilości osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chce mi się czytać całego tematu dlatego zadam tylko jedno pytanie.

Czy Destiny to must have?

 

http://www.twitch.tv/directory/game/Destiny polecam sobie popatrzec lub/i filmy na utube. Tutaj wiekszosc z nas to juz prawie "fanboje" Destiny. Wiec dla nas total "must have must buy".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem dzisiaj 8 lvl, skończyłem na Legendarnym ten Raid i powiem że dawno nie grałem w tak świetną grę. Bronie są niesamowite, każda nowa którą zdobywałem sprawiała mi coraz wiecej frajdy. Skoki Hunterem, ślizgi przy uzyciu koleczka - MNIAM! 

 

PVP tez jest niesamowite, fajny balans i na prawde liczy się skill i szybkośc reakcji i umiejetnosc poruszania sie po mapie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się zmienia poziom raidu ? :) ok już wiem :P

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się zmienia poziom raidu ? :)

 

Jak juz wybierzesz cel podróży, przed kliknięciem LAUNCH masz z lewej strony 2 poziomy, Legendarny i ten drugi ktory mi teraz z glowy wylecial.

 

Kod do BETY juz wpisalem 17 grudnia, nie pamietam nawet skad go mam LOL.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie gdzieś zobaczyć ilość expa w broni?

Tak na broni;p najedz na bron i trojkat

Panie i panowie myslalem ze tego nie ma, ale odkrylem gdzie mozna sledzic nasz grimoire progress;p jakiez to oczywiste. 

 

alpha.bungie.net

 

 

Generalnie dziala to dokladnie tak samo jak WoW armoory;p

 

 

wczesniej ktos pytal o Klany to na tej stronie jest zakladka Clan i poki co wyskakuje taki info: 

"It looks like you're not in a Clan.

The frontier is a dangerous place to explore all alone. If you

would like to join a team of Guardians who are sworn to

protect each other, search for a Clan that shares your

mission.

Or don't, if you're that brave."

Ta gra jest GENIALNA!

 

Wszystkie karty grimoire ktore znalezlismy - kazda ma opis na tej stronie. OMG...OMG OMG:p

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra genialna, ale 30 klatek na sekunde w FPS'ach to porażka. Oczy bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie oczy nie bolą ! Grałem dzi9siaj tylko 8h z rzędu.. Grałbym dłużej tylko moja druga połówka już była wściekła dlatego zrobiłem przerwę na MŚ ;) powiedzcie mi alpha jest to dzisiaj godz. 23:59 czy do jutra do której godziny? :P Zawsze miałem problem ze zmianami czasu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na broni;p najedz na bron i trojkat

Panie i panowie myslalem ze tego nie ma, ale odkrylem gdzie mozna sledzic nasz grimoire progress;p jakiez to oczywiste.

alpha.bungie.net

Generalnie dziala to dokladnie tak samo jak WoW armoory;p

wczesniej ktos pytal o Klany to na tej stronie jest zakladka Clan i poki co wyskakuje taki info:

"

It looks like you're not in a Clan.

The frontier is a dangerous place to explore all alone. If you

would like to join a team of Guardians who are sworn to

protect each other, search for a Clan that shares your

mission.

Or don't, if you're that brave."

Ta gra jest GENIALNA!

Wszystkie karty grimoire ktore znalezlismy - kazda ma opis na tej stronie. OMG...OMG OMG:p

Przecież ten adres się w menu wyświetla, za dużo nie odkryłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×