Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś mógł napisał jaki strike na weekly i nightfall w tym tygodniu i czy jest jakiś burn to byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez iron banner jest od 20 poziomu.

 

To muszę poczytać jak to skalowanie działa ale testowałem to w tym przejmowaniu 3 pktów cały czas mi nieźle idzie, a w tdm totalnie w dupę- zdejmują mnie tam 1 strzałem a ja ładuję cały magazynek w gościa i dupa- zdejmuję jedynie tych na niższych lvlach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na iron banner nie masz nawet co isc jak masz mniejszy niz 29 poziom. Przy 3 poziomach roznicy jest nieznaczaca roznica, dmg broni ma wiekszy wplyw na zadawane obrazenia. Jednakze, przy roznicy wiekszej niz 3 lvle jest po prostu wpie**ol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem o tym skalowaniu, niby jest ale tak jak ludzie piszą dotyczy tylko dmg/defense a nie dotyczy specjalnych zdolności- wiec jednak wyższe lvle mają sporą przewagę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne.

Mam Destiny cyfraka z wiadomego portalu aukcyjnego mogę korzystać raz zassane na swoim koncie itd. 

Pytanie czy jak kupię dodatek na swoje konto to on zadziała z tą grą jakby nie było z konta innego oryginalnie nań kupionego ?

 

Wesołych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez iron banner jest od 20 poziomu.

Ale jeśli nic nie zmienili to będąc w fireteamie kogoś z poziomem 20 i w górę możesz brać udział w IB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sto procent jest rejonizacja, i jak masz grę z alledrogo to najprawdopodobniej jest to wersja US. W takim przypadku musisz mieć konto PSN w US i tam musisz kupić dodatek, wtedy będzie działać. Spytaj sprzedawcy z alledrogo skąd masz grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była promocja na Destiny w EU,więc nie wiadomo.

Masz link do sklepu EU;

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry

Jeśli nie da się tu zalogować,to masz konto US.

Tu masz link do US jeśli chcesz być na 100% pewien.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/home/games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj pierwsza skrzynka na Crotas End obdarowalo Dragons Breathem :D a pozniej poleciało trochę shardów i 32 lvl wbity :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Dragon Breath poza wyglądem nie oferuje niczego specjalnego :( A szkoda, miałem nadzieję, że to będzie następca Gjalahorna, ale niestety Gjala wciąż pozostaje niekwestionowanym liderem wśród rakietnic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Dragon Breath poza wyglądem nie oferuje niczego specjalnego :sad: A szkoda, miałem nadzieję, że to będzie następca Gjalahorna, ale niestety Gjala wciąż pozostaje niekwestionowanym liderem wśród rakietnic :)

Potwierdzam, też się zawiodłem a nie mam Gjalahorna i myślałem, że będę miał ciekawą alternatywę w łapsku :sad: Truth wg mnie dużo lepszy ;)

Edytowane przez Michal_Mac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, Gjallarhorna mimo grania od września wciaż nie mam :D Ice Breakerow mam 4, Truth 3 innye bronie tez podublowane a Ghorna wciaz nie ma :D ale Breath fajnie wyglada i moze jakis buff niedlugo bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe jak ktos ma kod na darmowego plusa ,14dni miesiac cokolwiek to bym prosil mnie poratowac na meila szeryffo@op.pl bo zrobilem mega gupstwo ,kupilem destiny konto na allegro i zadowolony ze mam gre za 38zl nie pomyslelalem ze potrzebuje plusa zeby grac online .mam plusa na swoim koncie ale na koncie z destiny dupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a nie możesz tego konta ustawić jako podstawowe i grac na swoim?

...albo swoje jako podstawowe i wtedy plus działa na koncie z Destiny? 

Rusz trochę głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a nie możesz tego konta ustawić jako podstawowe i grac na swoim?

...albo swoje jako podstawowe i wtedy plus działa na koncie z Destiny? 

Rusz trochę głową.

no wlasnie ,wczoraj sie bawilem i nie dalo sie ,dark below mi smiga a mam go sciagnietego przez kumpla ktorymi podal dane do swojego konta- ma sezon pasa.Moze nie ogarniam tego -pokombinuje jeszcze .

Edytowane przez szeryffo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie ladnie zaczał wtorek a z raidu jedno wielkie gó***. 3 razy ubity Crota i 3 x shardy :(

 

Nici z Black Hammera :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon breath już mi trzy razy poleciał a Gjhalahorna nie ma. Niestety strasznie słaby ten nowy egzotyk i lepsza jest rakietnica, która leci z bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie ladnie zaczał wtorek a z raidu jedno wielkie gó***. 3 razy ubity Crota i 3 x shardy :sad:

 

Nici z Black Hammera :>

Mnie się nie zaczął dobrze, dwa nightfalle i raz 7 strange coinów a drugi raz 10.

Ale dalej już lepiej, z voga ogólnie lipa do atheona, z atheona za to vision of confluence którego nie miałem, atheon, motorynka i czwarty raz pod rząd vex:)

Z croty ładnie bo wpadły buty i ręce także set na 32 już jest tylko niestety farmienie szardów pewnie potrwa trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypadło mi bounty na Bad Juju. Problem w tym, że jeden egzemplarz już mam. Pytanie, czy jeśli zrobię teraz od nowa to bounty to Bad Juju będę miał już "nowe" z max 331 dmg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypadło mi bounty na Bad Juju. Problem w tym, że jeden egzemplarz już mam. Pytanie, czy jeśli zrobię teraz od nowa to bounty to Bad Juju będę miał już "nowe" z max 331 dmg?

Naturalnie. Zrobiłem jakiś czas temu SGA i dostałem wersję 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dzięki za odpowiedź. Czyli trzeba się męczyć znowu z tymi 25 strajkami, a stare Bad Juju na żyletki ;) zawsze to exotic shard, którego nie muszę kupować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×