Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

@Siriondel Gratki, mi w sumie z Croty tylko tej snajpy brakuje (za cholere nie chce wydropic)

a i jeszcze "gaci" dla tytana

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy wyciek prawdopodobnych DLC do Destiny. Jest tak jak myślałem, wypuszczą jeszcze jedną paczkę Expension Pass z 2 DLC :)

 

HjCRG6Q.jpg

 

Drugi dodatek wychodzi prawdopodobnie w Marcu, zaś kolejne 3 i 4.

Druga paczka ma nazywać się "Comet: Plague of Darkness", która ma zawierać dodatki związane z Vexami oraz coś co nazywa się Forge of Gods.

Wg plotek, 3 DLC ma pokazać się w okolicach września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że paczka będzie kosztować tyle samo, czyli około 130zł za oba :) Biere od razu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten comet będzie czymś innym niż expanion pass, (może goty) pierwszy expanion pass nie jest wymieniony. A może to być też fake.

Sugeruje się tym że skoro ostanie dlc nie ma wymienionej zawartości, to skąd suma zawartości przy comet?

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że po prostu będzie to zapowiedź tego Cometa całego, co w nim będzie (czyli 2 DLC), itd.

W każdym razie jest tak jak myślałem, na 2 DLC się nie skończy :) Pytanie tylko czy dostaniemy nową planetę czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej zadał pytanie ile to dziadostwo będzie kosztować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... Biere od razu :biggrin:

 

Również :D

 

coś czuje że na "The Order 1886" nie będzie czasu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej zadał pytanie ile to dziadostwo będzie kosztować :D

znacznie więcej niż będzie warte,

Ja się zawiodłem formą zmian, kolejnych dlc nie myślę kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sobie odpuszczam grindowanie, 24 lvl i starczy, pogram za 2-3 lata, a teraz inne gierki ogarnę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam dopiero bounty na Thorna. Ale pewnie zanim będę na tym etapie to już zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko odezwij się jak dojdziesz z bounty do xyora mi się nie spieszy(choć jak się sprężysz to w 4h ogarniesz bounty)

Sousso dzięki ale nie chciałbym byś specjalnie tracił czas:) Jak pomagałem ostatnio to ten xyor przyleciał po 40min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy Ogrwi zbić prawie całe HP, wybić trochę żółtych Hivów i niedługo po tym Xyor się pojawia.

Nie wiem jak Wy to robiliście,że 40min się z nim bawiliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko odezwij się jak dojdziesz z bounty do xyora mi się nie spieszy(choć jak się sprężysz to w 4h ogarniesz bounty)

Sousso dzięki ale nie chciałbym byś specjalnie tracił czas:) Jak pomagałem ostatnio to ten xyor przyleciał po 40min

 

O Panie :) Posiedzieć ze znajomymi to nie jest dla nie strata czasu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczekać na czwarty statek/fale wrogów by się pojawił Xyor, trzeba też wybijać wszystkie moby, bosa z nudów się biję jak się moby respią.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem bounty na Thorna. Miałem trzy egzotyczne bounty, ustawiłem sobie wszystkie na Crucible i na PvP zrobiłem za jednym posiedzeniem, dokładnie 6 meczów łącznie zajęło mi zrobienie tych części w bounty na Thorna (500 punktów za fragi z void damage), Invective (25 więcej fragów niż zgonów) i Bad Juju (10000 punktów za fragi, po 25 lub 75 za jeden). Obawiałem się o te PvP na Thornie, ale wziąłem Atheon's Epilogue, The Comedian i Corrective Measure i poszło miękko, podwyższyłem mój rekord fragów w jednym meczu do 41 i rekord punktów na Control do prawie 9000 dzięki hurtowym ilościom christmas noobów, jakie teraz grają :paladin:

 

Do Xyory jednak potrzebowałem pomocy. We dwóch zrobiliśmy z ziomkiem. Denerwujący jest ten strike, ale do przełknięcia. Kampienie w tym pokoiku i robienie co chwila przerw, żeby zniknął shrieker i jego fale wizardów nie jest zabawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczekać na czwarty statek/fale wrogów by się pojawił Xyor, trzeba też wybijać wszystkie moby, bosa z nudów się biję jak się moby respią.

 

Im szybciej zbijesz bossowi hp tym szybciej pojawi sie cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poruszyć kwestię tych wszystkich dodatków, kolejnych części, DLC itd. Mianowicie podstawka Destiny wyszła we wrześniu, w grudniu wyszedł pierwszy dodatek do niej i teraz praktycznie co miesiąc mają się pojawiać kolejne? Czy to oznacza, ze Bungie chce, abyśmy co miesiąc kupowali u nich dodatki albo kolejne części tej gry za ok. 100 lub 200 zł, żeby sobie móc dalej pograć? Czy bez tych wszystkich dodatków da się w ogóle dalej grać w Destiny?

 

Jak to się ma do np. CoD:AW? Z tego, co wyczytałem w sieci wynika, że w tym roku mają wydać cztery dodatki do tej gry, które można dostać wszystkie za 200 zł wykupując Season Pass lub nabywając każdy z osobna. To wychodzi w perspektywie rocznej mimo wszystko taniej niż Destiny, choć też nie tanio...

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca zajarzyłem zamieszczoną tu fotkę ale tam widać jeszcze cztery rzeczy do wypuszczenia: EP2, Comet, EP3 i EP4. A więc czy Comet ma wyjść w marcu i co to w ogóle będzie? Może podstawka+EP1+EP2 dla "spóźnialskich" w niższej cenie?

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, Comet to duża paczka ze sporą liczbą zmian. Dodatkowe subclassy, nowe tryby, itd. Pytanie czy będzie to płatne czy nie, ale chyba odpowiedź jest prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, tutaj jest trochę uporządkowanych informacji: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/destiny-gra-dlc-kolejne-2015.html

 

Nie jestem pewien czy pudełkowy Comet nie będzie jednak zawierał w sobie podstawki z tegorocznymi DLC...

 

A więc co roku "nowa gra" lub "duży dodatek" i do tego dwa DLC razem za ok. 300-350 zł. Wychodzi mniej więcej tyle, ile za "sezon" CoD w hurcie.

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×