Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ta akurat mam teraz 4 gry, gta, destiny, d3, fifa, konsola nieprzydatna;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, twórcy konsol i gier na nie coraz mocniej stawiają na stałe połączenie z internetem.

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartus0000

Przecież atak był skierowany na serwery PSN i XBOXLive.

Nie każdy kto ma te konsole musi mieć Destiny,wiec jak to ma wpłynąć na reklamę ???

Edytowane przez mc55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... miałem ciśnienie aby pograć z kumplami przy piwku w dni świąteczne w Destiny. Troche farmy, trochę heheszków, ograć nowy raid, pośmiać się na VoGu... Mam nadzieję, że Sony i\lub Bungie jakoś to nam wynagrodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostaniesz darmowy temat na konsolę i to jak będą mieli wenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta polityka sony jest żałosna, wina prawa, dziwne że mamy prawie rok 2015 a nadal nie wprowadzono ustaw które chronią konsumentów w tym względzie. Swoją drogą kolejny argument za utrzymaniem gier pudełkowych. Gdyby taki atak mial np tydzień przed świętami  i byłyby tylko gry w cyfrowej dystrybucji to by się nauczyli.

Edytowane przez bartus0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartus,

 

Jaja se robisz? Przed czym ma prawo cię chronić? 

Jeżeli konto na którym jest gra Ci nie działa to w tym wypadku wina jest tylko i wyłącznie Twoja. 

 

Już to pisałem ale powtórzę:

Konto użytkowane normalnie automatycznie jest ustawiane przez konsolę jako podstawowe - podstawowe konta nie mają DRM'u co godzinę. Konta podstawowe działają bez internetu i kropka. 

Jeżeli masz z tym problem to albo masz kilka konsol w domu (wtedy wybierasz tą na której daną grę masz na koncie podstawowym i nie ma problemu) albo dzielisz z kimś konto co z założenia jest w brew regulaminowi i możesz cmoknąć Sony w hubek czuja bo akceptując regulamin zgodziłeś się na te warunki.

Martwe sloty też działają bo są  widziane przez konsolę jako "podstawowe".

 

Kwestia tego że gra nie działa od strony Bungie to jest już inna para kaloszy ...ale  to jest gra nastawiona na tryb online więc HELOOOOO!!! Nie ma internetu/PSN/Bungie - gr anie działa.

 

...staram się jak mogę trzymać poziom moich postów, ale czasem jak czytam niektóre wypowiedzi to tylko idzie rozłożyć ręce i napieprzać głową w ścianę.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o usługi w stylu płacenie abonamentu jeśli płacisz za 365 dni a nie działa np 20 dni w roku to coś jest z tym nie tak. Osobiście żadnych slotów nie używam, jak kupuję cyfrówkę to na główne konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w takim razie inna bajka. Tak czy siak PSN PSN'em ale Bungie też miało zaatakowane serwery.

Chłopaki z Lizard Squadu poszli w tym roku na całość.

Według tego co jest na twitterze PSN jest zroot'owany. 

Mam dziwne przeczucie że w tym roku już sobie nie pogramy online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłużą ci plusa o czas w którym nie działał i będzie ok.

Jeżeli będzie to tak długo trwało, to będzie lipa. Ale lepiej by było jakby szybko poinformowali co i jak długo ma trwać. Wole grać w otwarte karty niż żyć w niepewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie uczy że poczekamy tydzień-dwa, ciekawe co z danymi kart, Problem jest z bezkarnością takich koncernów, gdybym ja miał podpisany kontrakt i przez 2 tygodnie nie mógłbym realizować jego warunków to dostałbym taką karę że by się to więcej nie powtórzyło, a sony jest bezkarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep nie działa,więc nikt nic nie pobierze.

Na kompie cały czas wczytuje stronę,a na konsoli po włączeniu sklepu niczego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jak przejęli kontrolę to mogą wszystkim dać wszystkie gry;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to wszystko jest prawda i jeszcze dostana sie  do danych uzytkownikow to Sony bedzie mialo przej*b*ne.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już na pewno mają nry kart kredytowych, dobrze że karta już nieaktualna a nowej nie wprowadzałem. Oczywiście zapowiada się miesiąc przerwy a potem pewnie rzucą jakąś darmową gierkę- pewnie killzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni wszystkimi manipuluja... masakra. Kilka dobrych lat temu byl atak na jedna siec sklepow, niby wyciekly dane kart kredytowych i z miejsca zostaly one zablokowane przez banki, bo sam zostalem o tym poinformowany. Gowno moga zrobic xD to, ze psn lezy to juz wina zabezpieczen sony, ktore nie wyciagnelo wnioskow z poprzednich doswiadczen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dostali sie do roota to oznacza ze maja prawa administratora dla psn. Moga rozdawac gry itp. Baza danych prawdopodobnie jest na innym serwerze. Anonimowi dostali sie do bazy danych przy uzyciu sql injection. Moze chociaz z tego Sony wzielo lekcje i zabezpieczyli ja tak ze sie do niej nie dostana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak komunikatu nie wróży za dobrze. Swoją drogą szkoda dzieciaków które dostały ps4 na gwiazdkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się przed chwilą udało wpisać. Reset routera i wpisanie się przez ustawienia -> psn. Ale mogłem mieć szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie próbowałem odnowić licencji bo wyskakuje komunikat o konserwacji psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×