Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę żeby dali jakiś konkretny przedmiot, prędzej będzie to skorka (postaci, statku albo ghosta)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to widać w aplikacji destiny? Jak klikam na postmaster to że nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, co jeszcze nie zaliczył weekly heroic strike, nie mówiąc już o raidzie, to wylosowany plug one.1 będzie moją podstawową zabawką :) Szkoda, że tylko jedna postać losuje :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku biegam z pistoletem ale jak wypadnie mi coś innego to pewnie będę musiał się uczyć grać inna bronią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadło Plug One które zaraz poszło na przetopienie hehe moimi ulubionymi bronami jest Monte Carlo i fatebreaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziew, poszedł na żyletki 5 sekund po wyjęciu go z poczty :/ no ale energy zawsze się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuwa legendarny engram dali... Ja jebe... Za chwilę 100 glimmerow będą dawać i będzie akcja na cały internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LDR 5001 wiec nie jest tak źle. Druga broń na wishliscie po handgunie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że więcej ludzi będzie zadowolonych niż niezadowolonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam pytanie czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć kiedy pojawiają się u Bounty Trackera zadania Reef Bounty i kiedy jest możliwy dostęp do Queen Emissary. Mam 27 lvl hunter i nadal zablokowane wejście do niej. Przyznaje że mój angielski słaby jest i nie bardzo wiem co trzeba zrobić, albo co pominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadania dla królowej to był czasowy event i juz dawno się zakończył.  Wejście, o którym mówisz, że masz zablokowane otwiera się w momencie pojawienia się jakiegoś eventu. Ostatnio był to Iron Banner. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go nabić na 1?. Range mam 2. 

 

W górę się nabija a nie w dół :sweat:

Striki, bounty, patrole i nabijasz reputację Vanguard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W górę się nabija a nie w dół :sweat:

Striki, bounty, patrole i nabijasz reputację Vanguard

Dokładnie tym co wymnieniłeś nabiłem na 2 Vanguard rank , tylko cały czas mam Vanguard Commendation 0/1. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec z solowaniem większości Croty:

 

Crota’s End – Updates

  • The existing Pit treasure chest reward moved to killing Ir Yut, the Deathsinger.  She has a chance to drop Exotic weapons and armor, class pieces, and Radiant materials.
  • The Pit treasure chest will now contain Radiant Materials. 
 
Pit Encounter
  • Removed the physics impulse caused by exploding lanterns. 
 
Bridge Encounter
  • Players will now be required to cross the bridge in order to complete the bridge encounter.
  • Players will now be required to wait for the bridge to be completed prior to crossing with the sword. 
 
Deathsinger Encounter
  • Fixed a rare case where the Shriekers would not spawn, preventing players from reaching the Deathsinger.

Crota Encounter
  • Two Swordbearers will no longer spawn at the same time at the outset of the encounter. 
  • Crota will now recover from his kneeling state after a player quits.
  • Fixed a bug that allowed players to remove the “Presence of Crota” using a Radiance Warlock’s Fireborn ability.
  • Fixed a bug that made the Oversoul appear destroyed to some players in a Fireteam when it was actually still active.
 
Vault of Glass – Updates
  • Exotic weapon drops in the Vault of Glass are now Level 32.
 
Getting Swole in the Crucible
The Raid crew wasn’t the only team readying tweaks heading into and out of the holiday season. Our Crucible designers have a few things in the works to add some spice to the early goings of 2015.
 
  • Asylum, The Anomaly, and The Burning Shrine maps will be added to existing Clash and Control playlist rotation.
  • Iron Banner will return, with updated rewards, running from January 13th through January 19th.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×