Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Nah akurat tutaj twierdze tak samo jak Patryk. Zreszta wczoraj o tym rozmawialismy.

Tak jak pierwsze dwa dodatki to bylo 100% wyciete, tak TTK nie wydaje mi sie, historie pewnie mieli, bo przeciez to maja juz na Destiny 2. 

Ale sam kontent to tylko w zarysach. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem Destiny po długim czasie absencji. Przed patchem maksymalny poziom postaci dla ludzi z podstawką wynosił 20 (nie liczyłem tych poziomów Light). I teraz nie wiem czy dobrze pojmuję - aktualnie max. lv. to 34 dla ludzi z podstawką / TDB / HOW, a 40 dla tych z TTK, czy tak? Dwa pierwsze rozszerzenia nie zwiększają maksymalnego poziomu?

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nah akurat tutaj twierdze tak samo jak Patryk. Zreszta wczoraj o tym rozmawialismy.

Tak jak pierwsze dwa dodatki to bylo 100% wyciete, tak TTK nie wydaje mi sie, historie pewnie mieli, bo przeciez to maja juz na Destiny 2. 

Ale sam kontent to tylko w zarysach. Takie moje zdanie.

Dlatego napisałem 90%  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokoj. Co jak co, ale to nie jest Demons Souls;p

Aczkolwiek takie info zawsze komus sie moze przydac=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to odpuszczam ten cały dodatek i poczekam sobie na Destiny 2. No chyba, że by była jakaś obniżka na dodatek i by chodził za 29zł.

Destiny - największy zawód w całej mojej growej karierze :-P nie ma innej takiej gry :-D

Może Destiny 2 przeskoczy poprzeczkę.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś powiedzieć dlaczego największy zawód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nawet destiny 2 juz wycieli z jedynki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Gameplay nie jest najważniejszy w grach??? Padłem

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer ma wiecej fabuly niz cale Destiny  :P 

 

A tak swoja droga jest calkiem fajny, z klimatem   :thumbsup:


Hmmm... Gameplay nie jest najważniejszy w grach??? Padłem

 

W grze fabularnej - nie. Powstań.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer zajebisty=]
@Forst Prime No coz, ja po przygodzie "fabularnej" z halo, myslem ze Destiny zryje mi puche jesli o to chodzi.

Tak sie nie stalo, generalnie to do tej pory sie smieje z mojej legendy...ale to wlasnie gameplay jest wazny.

Pewnie chcialbym zeby fabula/swiat byly tak wciagajace , ze "musialbym" szukac wszystkiego, kazdej karty glimore czy jak one tam sie nazywaja, zeby poznac wszystko...

I kto wie moze w tych kartach jest pare fajnych ciekawych rzeczy.

Jednak urwa mac, jak oni mi kaza isc na bungie.net zeby to przeczytac, to ja to pieprze.

Powinino to byc w grze, w ME oraz innych rpg to sie sprawdzilo, dlaczego te debile z bungi musialy to zrobic w ten sposob;/

 

 

Edit: dla kolekcjonerow 3x new ghost

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wbiłem do gry na godzinkę by przetestować nowego patcha. Skończyłem grać przed 5tą rano :-P Zmiany w patchu jak najbardziej na plus, ale nadal są rzeczy których brak

Zastanawia mnie dlaczego w takiej always online mmofps grze jest taki wielki problem z dodaniem Matchmakingu. Żeby Story go nie miało, to naprawdę tego nie rozumiem....

Jak dla mnie to Patrol i Raid może go nie mieć. Jeszcze z tym bym się zgodził.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co w story mi randomy? Nie ma tam nic z czym sam byś sobie nie poradził. Na Nightfalla bym chciał jeszcze matchmaking, a tak to jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc, nie chcąc i tak w story trafiasz na randomy :yes:

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Trafia się na randomy, ale jak wejdzie się w tą "mgłę" to zostajesz sam.

Po co w story mi randomy? Nie ma tam nic z czym sam byś sobie nie poradził. Na Nightfalla bym chciał jeszcze matchmaking, a tak to jest spoko.

Zawsze mogła by być taka opcja czy chcesz grać sam czy z kimś. Wtedy ci kogoś dobiera. Ja bym chętnie pograł z randomami. Lepsze to niż granie samemu. Z 4/5 story przeszedłem sam, bo kto będzie się ustawiał na przejście story. 1/5 to była pomoc od was, bo momentami było za trudno dla jednej osoby.

Moja opinia:

Patrol - bez zmian

Story - dodanie matchmaking

Raid i nightfall - LFG, coś na wzór WoW'a. Skoro tak bardzo tego matchmaking nie chcą dodać. (Mam na myśli LFG wbudowany w grę)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie...czy warto zainteresować się Destiny po tym co jest dodane do tej pory ?.

Mowa tutaj o samej podstawce bez dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ale pozmieniali. Trochę nie ogarniam ale grałem chwile. Jakieś numerki przy questach, fajnie że z bounty nie trzeba wracać. Wydaje mi się że więcej wypada rzeczy zielonych i niebieskich. 

Fajnie że coś zmieniają cały czas ale cena dodatku nowego to przegięcie.

Co robić z legendami? Rozbierać czy do czegoś mogą się przydać?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie...czy warto zainteresować się Destiny po tym co jest dodane do tej pory ?.

Mowa tutaj o samej podstawce bez dodatków.

Bez dodatków to nie wiem po co w to grać Wszystko jest w dodatkach, a w TTK będzie najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj drugi dzień spędziłem z destiny. Nawet udało mi się przejść VoG'a na hardzie :-P Pierwszy raz ukończyłem Raid :-D

Chyba światłość się we mnie budzi na nowo, bo czuję się tak samo jak happy jak się grało z ekipą w wersję Alfa czy Beta ;-) Nawet był bym w stanie kupić The Taken King.... gdyby te cholerstwo nie kosztowało 169zł!!!

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie wejdziesz do nas na chat? Gramy teraz cały czas, ktoś coś robi, jeden pvp, drugi pve, zawsze się znajdzie chętnego na coś.

Jak trzeba będzie to się ekipe na VoGa zrobi czy Crotę, ale to pewnie więcej chętnych będzie już po resecie, bo teraz wszyscy mają zrobioną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×