Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Mapka do PvP w szczegółach. Jeden kolunio mówi przez nos i sepleni, ale jakoś można to przeżyć.

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/08/21/an-unprecented-look-at-destiny-the-taken-kings-vertigo-map.aspx

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć podstawkę i oba poprzednie dodatki. Jeśli nie masz nic to kup sobie najlepiej wersje ze wszystkim na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wolisz, ale sam dodatek 169 zł. Jak kupisz osobno grę to 250 zł pewnie ze wszystkim, a podstawkę sprzedasz za śmieszne pieniądze.

Także wybór należy do Ciebie. Ja sobie kupiłem dodatek osobno na psstore i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz całą resztę to wg mnie tak. Tym bardziej, że dodatki i tak masz już kupione, wiec po co drugi raz to samo kupować? A tak to bierzesz sam dodatek i spokój.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To biorę ;]

 

 

EDIT: Albo nie, poczekam na recenzję, no chyba że Ty coś więcej wiesz, nie mówię o recenzjach ale opinie "znawców" ?

Edytowane przez PlastikowySmalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co póki co wiadomo masz wyżej. Ja jestem uzależniony od tej gry i każde dlc kupie w ciemno. Jak masz ekipę i gracie razem to bierzesz to w ciemno. Nowe tereny, spore zmiany w lootcie, nowy raid, itemy, tryby w pvp. Mi to wystarczy. Ale jak ktoś oczekuje cudu nad Wisłą to inna sprawa, tu go nie znajdzie.

To, że Destiny jest jakie jest to wie każdy, ale drugiej takiej gry na konsolach nie ma i nie zapowiada się żeby była. Spędziłem grubo ponad 1000 godzin i nie zapowiada się, żebym rzucił tą grę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO bierz bez zastanowienia=]

Dodatek zapowiada sie przyjemnie, i zje oba poprzednie na sniadanie.

Pytanie tylko jak szybko sie znudzi - miesiac, dwa , pol roku.

Wszyscy mamy dluzsze lub krotsze przerwy od Destiny, jednak ta gra jest magiczna.

Nie wazne z ktorej strony patrzac tak czy inaczej oplaca sie kupic, bo zabawy troszke bedzie.

 

Edit: Co najwyzej wstrzymaj sie dwa tygodnie, bo wtedy bedziemy wiedziec juz wszystko.

Przed nami jeszcze dwa streamy oba o 20:00 czasu polskiego :

 

When: 26 Aug 2015 - 11AM PDT

Subject Matter Experts:

Design Lead James Tsai

Fruit Nation Ambassador Mr. Fruit

What’s it like to infiltrate the Dreadnaught? What surprises do the Taken have for us in combat? How are boss battles different in The Taken King? Join us for a new Strike against a rival Cabal invasion force. See the new Guardian sub-classes in action. Witness the action that will begin Year Two.

 

Oraz

 

When: 02 Sept 2015 - 11AM PDT

Subject Matter Experts:

Designer Ben Wommack

Scarab Lord Luke Smith

Cool Table Ambassador Laced Up Lauren

What mysteries lie in wait within the cavernous hull of the Dreadnaught? How can Guardians plunder the treasures secreted away in its hideous labyrinth? Come along with us on a Patrol of the newest destination in your Director. Learn how Guardians can instigate Public Events. Behold the challenges and the rewards that await you on board the capital ship commanded by Oryx.

 

Eidt 2:

Tak akurat przy okazji wlasnie dostaliscie maila od Bungie:

"MOMENTS OF TRIUMPH

The past year has presented many challenges for your Guardian to master. From conquering Crota to capturing Skolas,your adventure has spanned the Solar System. Ensure your fellow Guardians know of your exploits by earning the Moments of Triumph emblem. Complete all ten challenges by September 9th to earn your reward with the launch of The Taken King.

10 rzeczy ktore trzeba zrobic:

1)

Apprentice of Light
A character reached the maximum level
2)
Light of the Garden
Defeated the dark heart of the Black Garden
3)
Light in the Dark
Prevented the summoning of Crota's Soul
4)
Light of the Reef
Captured Skolas in the Vex Citadel
5)
Bane of Skolas
Defeated Prison of Elders on Hard Difficulty
6)
Bane of Atheon
Defeated Atheon on Hard Difficulty
7)
Bane of Crota
Defeated Crota on Hard Difficulty
8)
Public Servant
Completed 50 Public Events
9)
Crucible Gladiator
Won 100 Crucible Matches
10)
Chest Hunter
Found all Golden Chests

 

Macie jeszcze na to 18 dni!

 

Patryyykk zboostuj glupiego kosciarza bo nie ma skolasa muahhaha;p

spacer.gif
SECURE THE FOUNDER'S FORTUNE

How better to commemorate those Guardians that joined the fight in Year One than with a stack of VIP Rewards? Destiny players who have reached Light Level 30 by August 31 will receive an exclusive Founder's Fortune Emblem, Sparrow, Armor shader, and more with their purchase of The Taken King

 

COMPLETE YOUR PREPARATION

Triumphs complete and Founder's Fortune secured? Ensure instant access to the Vanguard's revamped weaponry in the Taken King by achieving Vanguard Reputation Rank 3. Discover every secret the first year of Destiny has to offer by raising your Grimoire score. Can you join the elite Guardians and achieve a Grimoire score of 3000 or greater?"

 

Moj score = 2945 . O kurcze musze grac!

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w Grimoire zostały już naprawdę męczące rzeczy, typu 250 VIP killi czy 250 Public Eventow. Nie chce mi się tego robić, tym bardziej że w dodatku będą nowe rzeczy wiec może samo wpadnie. Moje 3605 w zupełności mi wystarcza.

Kościarz, my gramy znowu codziennie, dzisiaj w 4 zrobiliśmy trzy Croty na hardzie. Trzeba się orientować co się dzieje i przyjść chociaż od czasu do czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta..krew odrazu.

Zawsze wyzywales na whatsupie od najgorszych to wchodzilem sprawdzac co sie dzieje, a teraz co nic, ani slowa.

Ehh po co ja tu w ogole zagladam, jeszcze kupie ten dodatek i bedzie wtopa;p

 

/grab Patricko  i melelelele go!

 

 

@Down mam 34 na 3 huntach. Kazdy ma swoj sprzet, a nie przekladany!

Jutro mnie nie bedzie, zagladne do Was w niedziele, albo poniedzialek.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co robisz...

Przyjdź jutro to na pewno się coś zorganizuje. Brakuje ludzi na większe wypady, ale na PoE bez problemu będzie ekipa.

Ty w ogóle masz 34 level? Bo na Skolasa bez 34 nie przychodź, bo nie chce mi się boostować Wszędzie tylko nie tam XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym małą prośbę do graczy Destiny. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak mogę w miarę sprawny i szybki sposób wbić się ponad poziom 20? Dobiłem 20 i nie wiem co dalej. Wiem że kolejne poziomy zbiera się przez Light Points, ale jak je zbierać. Jedyne co zrobiłem to kilkanaście Strajków ale nic konkretnego z tego nie wynika, przedmioty lecą raczej słabe, tokeny na zakupy lecą jak krew z nosa (po 2 punkty za Strajk). Udało mi się domęczyć do poziomu chyba 22 na ulepszeniach przedmiotów i na tym koniec, nic lepszego nie leci. Mam podstawkę i oba DLC (do których nie wejdę jak nie wbiję przynajmniej 24 poziomu). Mógłby ktoś rzucić jakiś hint jak ruszyć dalej?

 

Niestety gram na PS3 i nie mam towarzyszy do grania więc wszystko z randomami i z matchmakingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zakładać przedmioty posiadające light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz farmić strajki albo multi. Tam wypadają przedmioty z lightem a za zdobyte marki kupujesz w wieży u sprzedawców legendarny sprzęt. Potem robisz nightfalle i raidy ale to już musisz mieć ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli w kółko strajki aż się uzbiera sprzęt albo Tokeny? Średnio trochę, po kilkunastu strajkach nie wypadło mi prawie nic sensownego. Myślałem że da się to jakoś przyspieszyć, ale widocznie,trzeba farmić dalej.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz ci się to już nie podoba to nie wróżę ci dłuższego obcowania z grą. Endgame praktycznie na tym polega. A maksymalnego levelu nie wbijesz w jeden czy dwa dni a kilka tygodni przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się grindu ale nie aż takiego, że będę musiał farmić kilka dni jeden przedmiot który podniesie mi Light o kilka punkcików a jako taki progres to długie tygodnie robienia w kółko tego samego. Chyba trzeba sprzedać póki jeszcze jest coś warte. Szkoda tylko że od razu zainwestowałem kasę w oba DLC bez doczytania jak jest, bo wychodzi na to że nawet ich nie sprawdzę. No ale do grindu mam już Diablo 3, kolejnego nie potrzebuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×