Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie sprawa jasna...podstawka w przyszłym miesiacu pójdzie na sprzedaż i najwyżej dorzucę trochę żeby mieć komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się uda sprzedać samą podstawkę za 50 zł to będzie dobrze. Może ktoś niewtajemniczony tak jak ty kupi ale ciężko będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet niech pójdzie za 30zł to i tak mi sie opłaci. Mam jeszcze gry z PS3 których chcę się pozbyć więc zbić cenę nie będzie trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quba nie przesadzaj ja limitkę za 100 w zeszłym tygodniu puściłem. Co do dodatku TTK kupując na płycie lub w na sony store dodatek zawiera 2 poprzednie dodatki w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wersja na płycie jak i z ps store posiadające poprzednie dodatki zawiera również podstawkę. Jest również wersja z samym dodatkiem the taken king ale do niej trzeba mieć zarówno podstawkę jak i dwa poprzednie dodatki.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak czytam. Ten wątek i chyba sam wrócę do Destiny. Skończyłem na 32lvl. Jak czytam wasze opinie o TTK to wraca mi ochota tylko się boję że znowu w nic innego nie będę grać. Przerwy miałem z 8 miesięcy ciężko się wraca? Szybko się można odnaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z "podobnej beczki" :)

Zacząłem niedawno grać w Destiny (zamówiłem Destiny leg. edition - zawierającą 3 dodatki), dostałem bonus one click = 25 lvl.

Moje pytanie... Co jeśli ominę w 50% fabułę na low lvl zadania(obecnie jestem przy 16 lvl questach), a zacznę zadania z TTK ?

Dużo stracę ? koniecznie muszę skończyć wątki fabularne z poprzednich expasions ?

Czy mogę po prostu wrócić do nich kiedy najdzie mnie ochota (np gdy nie będę mieć ochoty na raid)?

Mam już 38 lvl Hunterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadania z poprzednich dodatków i podstawki to lipton. Gra zaczyna sie od TTK :)

Edytowane przez marcinn06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. No to trzeba kupić. Tylko faktycznie zastanawiam się czy nie stworzyć dodatkowego konta tylko na dlc.

I już ostatnie męczące pytanie. Od czego zacząć po odpaleniu gry po takiej przerwie. Postać mam na 32lvl. Robić nową fabułę z dodatków a stare zbroje i bronie do przysłowiowego kosza?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie fabułę z dodatku a nowe zielone i niebieskie przedmioty często są lepsze od poprzednich legend. Sam zobaczysz.

Edytowane przez marcinn06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wrocilem do gry, przestalem grac gdy wyszedł 1 dodatek. Wczoraj kupilem legendary edition i powiem wam tak że ta gra stała się kompletnie inną grą od czasów podstawki :) Praktycznie wszystko inne, gdyby nie kolega z rl ktory gra w to od podstawki to nie wiem jakbym sam to wszystko ogarnął )

 

P.S Warto

Edytowane przez lucass1223
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wrocilem do gry, przestalem grac gdy wyszedł 1 dodatek. Wczoraj kupilem legendary edition i powiem wam tak że ta gra stała się kompletnie inną grą od czasów podstawki :) Praktycznie wszystko inne, gdyby nie kolega z rl ktory gra w to od podstawki to nie wiem jakbym sam to wszystko ogarnął )

P.S Warto

No właśnie tego się obawiam. Ja przestałem grać gdy wyszedł drugi dodatek. No ale zostało mi trochę znajomych jeszcze z Destiny to może przygarną i wytłumaczą ;-) Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania od s swierzaka. Chciałbym zaliczyć ten tytuł. Tylko powiedzie mi czy kupując destiny z tymi 3 dodatkami to od czego zacząć? Jechać to od samego początku czy można zacząć od ostatniego dodatku gdzie się łatwiej znajdzie ekipę do gry. Czy np kupić tylko podstawkę i powoli przechodzić grę i dopiero po ukończeniu podstawki brać się za dodatki. Jak najlepiej zacząć ten tytul? I czy brak pl przeszkadza w tej grze czy wystarczy patrzeć co ma lepsze statystyki i tyle?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od początku bo to kilka misji i można je przejść w jeden dzień. Gdy stworzysz druga postać to możesz sobie ją boostnąć od razu na 25 lvl. Nie opłaca się kupować samej podstawki więc kup całość od razu. Znajomość języka nie jest potrzebna za bardzo. Aha i tej gry się nie "zalicza". Jak już się wciągniesz to pograsz przynajmniej kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle jakiś sensowny poradnik do tej gry, bo jeśli chodzi o kwestię wdrażania gracza do gry to jestem kompletnie zawiedziony? Mam 15lvl i gram nawet nie wiem po co, na co.

Posiadam TTK

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest.

Zrob 40 lvl i sie baw, koniec z poradnika.

Chyba ze pytasz o poradnik historii/fabuly. To nie ma...nie poradnika, a fabuly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest i to nawet ciekawa, nie mówiąc o samym uniwersum.

Niestety...wszystko znajduje się w debilnych kartach na stronie Bungie... Kto wpadł na ten pomysł to nie wiem, ale mam nadzieje, że roboty w branży gier już nie znajdzie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie mogę grać w zawartość z poprzednich dodatków bez kupienia tego jest nie do zaakceptowania. Miałem zaczęty quest u Eris (Crota Bane) i szlag trafił. Albo to jakiś błąd albo zwykłe bandyctwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na terminalu z opuszczonymi questami. Jeśli tam nie ma, to znaczy że nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×