Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

 
wypadł mi Jellyhorn z Ir Yut (wreszcie)

A co to za wynalazek?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.1.1 : The one about Weapon Rebalance
 
Destiny Update 1.1.1 brings you a round of weapon balancing, perk fixes (including the heavy ammo fix), and other issues.
 
Weapons
For a detailed review of weapon changes, head over to Destiny Weapon Tuning.
 
 
Activities
General
  • Fixed an issue in which armor with perks that increase ammunition carrying capacity resulted in ammunition loss upon respawn
  • Decreased over-penetration value for weapons with armor piercing perks
  • Fixed an issue where items from the PS3/360 Destiny demo were using old power values. They have been adjusted to regular levels
  • Song of Ir Yut weapon tooltip now advertises the correct magazine size
  • Shoot to Loot: Two-second cooldown added to perk to prevent extra ammunition gains while ammunition bricks despawn
  • Dark Breaker perk will now correctly damage Hive Shriekers
  • Snap Discharge will now increase attack speed as per the description
  • Thunderer perk now has priority on the 4th Horseman tooltip
  • Full Auto: Fixed issues in which the weapon perk stopped working while the trigger was being held down
 
Auto Rifles
  • Reduced base damage of Auto Rifles by 2.5% 
  • Reduced effective range values
 
Pulse Rifles
  • Increased base damage of Pulse Rifles by 9.7%
 
Hand Cannons
  • Slightly reduced effective range
  • Slightly reduced initial accuracy
 
Fusion Rifles
  • Widened blast pattern on a Fusion Rifle burst cone 
  • Reduced starting ammunition in PVP
 
Shotguns
  • Increased damage against all non-Guardian combatants by 2x (100% increase)
  • Reduced high-end range values
  • Damage falloff starts sooner
  • Reduced starting ammunition in PVP
    • Weekly Heroic Strike now is a matchmade activity
    • Strikes will be less likely to repeat in Matchmaking rotations for full Fireteams
 
PVP
 
    • Players will now unlock all playlists (Control, Clash, Rumble, Skirmish) simultaneously when unlocking the Crucible.
    • Added a new notification when Crucible modes unlock
    • Crucible maps will be less likely to repeat in Matchmaking rotations for full Fireteams
    • Guardians no longer drop heavy ammunition when killed in PvP
    • Guardians now drop much less special ammunition when killed in PvP
    • Completed matches will now award gear with the proper power level
    • Fixed a bug where there was no audio playing for the bullet that kills them

General
    • Iron Banner playlist now contains smaller maps in rotation
    • "Focused Aggression" Bounty can now be completed with headshots from Pulse Rifles, Scout Rifles, and Hand Cannons

 

Items
  • Fixed an issue in which Xur did not carry exotic engrams in inventory on certain dates
  • Crota’s End completion emblem will now be sent to the Postmaster when player inventory is full
  • Ammunition consumables will now work if used when player inventory is full
  • Fixed issues that prevented qualifying players who had deleted their characters from claiming the Tumbler Sparrow from Tess Everis in Tower
 
User Interface
  • Character inventory screen now displays faction reputation and weekly mark counters
  • Players in public spaces will no longer see voice notifications when a player in a matchmade fireteam enter
  • Players will now see improved notifications when teammates join and depart Team and Fireteam chat channels
 
Grimoire
  • Combined Arms Grimoire cards will now unlock when completing a Clash or Control game
  • House of Wolves card will now unlock upon the start of Ishtar Collective story mission
  • Guardian Abilities card will be granted when a player enters orbit 
  • Siege Dancers card will be granted upon the start of the Dust Palace Strike
  • Completing Crota's End now adds to the Raid Introduction Grimoire card's Completed statistic
  • Ir Yut grimoire card will now unlock appropriately
  • Siege of the Warmind card will now unlock appropriately
  • Fixed Grimoire scores for the following cards:
    • Omnigul, Will of Crota
    • Ir Yut, the Deathsinger
    • Crota, Son of Oryx
    • The Wakening
    • The Will of Crota
    • Crotas End
    • Ascendant Sword
    • Pantheon
    • Skyshock
    • The Cauldron
    • Might of Crota
    • Ghost Fragment: Rasputin
    • Ghost Fragment: Rasputin 2
    • Ghost Fragment: Hive 4
 
Technical
  • DLC and Patch systems have been improved
  • Xbox One upsell from trial version to full version no longer makes you leave the game
  • Improved networking resilience to packet reordering
  • Networking improvements for certain routers
 
Edit
  • Bug was introduced in 1.1.1 patch that caused the Vex Mythoclast to spawn with less ammo in the magazine and reserves in PvP
    • This weapon was affected by overall Fusion Rifle changes because it is treated as a secondary weapon
    • We intend to correct this issue in a future release
Musieli coś zjebać :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kilka obserwacji z gry w związku z łatką:

  • Strzelby są naprawdę mocne teraz na PvE. Swordbreaker ulepszony na max może rozwalić Hallowed Knighta lv 30 dwoma strzałami.

  • Osłabione Armor-Piercing Rounds oznacza, że pocisk nadal przechodzi przez przeszkodę, ale zadaje znacznie mniejsze obrażenia. Choć pewnie wymaga do dokładniejszego sprawdzenia. Sam się pobawię, jak wyjdzie Nightfall z Arc Burn albo Void Burn, bo mam snajperki z AP ammo na te żywioły.

  • Nie wiem, po co osłabili AR, przecież i tak teraz już nikt tego nie używa, a co dopiero po łatce. Nie wiem, nie można było po prostu podciągnąć Pulse Rifles do poziomu pozostałych broni, zamiast wszystko ciągnąć w dół? Dla przykładu - Suros w PvP zadawał 36 obrażeń headshotem, teraz 31. Biorąc pod uwagę, że HP w PvP to ok. 190 - 200, różnica jest kolosalna. Jeszcze się okaże, że Pulse Rifle będą najlepszą kategorią broni i będzie trzeba je od nowa nerfić.

  • Heavy Ammo podobno nadal znika, kiedy wchodzimy z orbity. Jeżeli to prawda, to co to w ogóle za gówniany patch jest?!

  • Z Vexem jest w ogóle komedia i szkoda nawet gadać. Przecież już wcześniej jego najsłabszą stroną było ammo w rezerwie, to co będzie teraz? Jak można było w ogóle to przeoczyć, nie rozumiem. Mają zamiar naprawić w przyszłości? Aha, pewnie tak, jak naprawili Black Hammera, czyli wcale.


 

Reszta IMO ok. Zmianę z heavy ammo na PvP przeżyję, jak przestanę być zabijany z kilometra za pomocą noob cannon aka fusion rifle.

 



A co to za wynalazek?!?!?!

Jellyhorn, Jigglyhorn, Jinglehorn, GGhorn, albo po prostu Ghally - community ma wiele imion dla Gjallarhorna ;)

 

// EDIT

Pulse Rifle w PvP

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Match making fajna sprawa - wystartowałem tytanem weekly 30 lvl - dołączyło mnie do gry w której wystarczyło zbić resztkę hp ostatniemu bossowi i za 5 minut gry wpadło 9 coinow :-D

(dla równowagi grając hunterem weekly 26 lvl wrzuciło mnie do jakichś noobow z którymi po ciężkich przejściach dotarłem wreszcie do bossa, tam kolesie co chwilę padali - po 20 minutach bicia bossa i podnoszenia towarzyszy padłem i ja, więc walkę z bossem trzeba było zacząć od początku - wtedy jeden z randomow strzelił focha i się rozłączył...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

  • Nie wiem, po co osłabili AR, przecież i tak teraz już nikt tego nie używa, .....

Ja używam tego "Crotowego" na Wiedzmę i Crote na Raidzie.  :P 

 

.....wtedy jeden z randomow strzelił focha i się rozłączył...)

IMHO dlatego na Nightfall'u nie będzie matchmaking'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bileczek

Też tak uważam.

O ile przed patchem byłem dobrej myśli odnośnie mm tak po pierwszych runach na weekly z randomami widzę, że może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj robiłem z randomami weekly ponad godzinę, jedna wielka masakra, zupełnie jakby robili to pierwszy raz, ratowałem kolesi chyba ze 20 razy, wreszcie padłem (ile można :)) Może wreszcie wszyscy ci którzy wykłócali się o wprowadzenie mm do rajdów zrozumieją że to nie ma szans na funkcjonowanie, już po weekly widzę że to był zły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by miało sens gdyby loot w Destiny był rozdawany trochę inaczej.

Raid można robić z randomami, jest on łatwiejszy ale za to nagrody są też dużo gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walić patcha, tutaj ważniejsze info :D

 

Na bazie wyciągniętych plików z aktualizacji, w dodatku HoW ma pojawić się nowa lokacja socjalna na Reefie (pierwsza to Wieża rzecz jasna).

Może w niej być do 16 graczy i jej opis brzmi “Meet other Guardians as they prepare for new adventures”.

Spekuluje się, że będziemy tam pobierać i oddawać questy od królowej, pewnie coś na wzór Eris z Dark Below, która stoi w Wieży.

 

house-of-wolves-reef-social.gif?resize=5

 

3g5NUwJ.png

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja wczoraj robiłem z randomami weekly ponad godzinę, ......

 

Z reguły jestem bardzo cierpliwą osobą, ale w twoim przypadku bym pękł. Dodatkowo biorąc pod uwagę iż "Waldek" nie jest aż tak trudnym Striki'em 

 

@Patricko

Dobra wieść dzieki za info.

 

Dorzucę linka z reddit 

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko już w II kwartale... oby fiskalnym w stanach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będę musiał latać do jednej wieży, żeby zrobić bounty i magazyn ogarnąć, a potem przejść przez kolejne dwa loadingi, żeby w drugiej wieży zrobić to samo, to będą najlepsze jaja. Oby ogarnęli dostęp do obu z dowolnej lokacji. Ale poza tym to będzie super sprawa. Wszystko wskazuje na to, że HoW będzie miał znacznie więcej zawartości, niż TDB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a co? 

Latanie statkiem się znudziło?

*trololoooo*

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lataniem trzeba będzie się jednak pogodzić ;)

small_262928814.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość przenoszenia itemów bez konieczności wracania na wieżę, ba, nie trzeba dosłownie nic robić.

Wystarczy mieć apke na telefonie i można sobie spokojnie wyciągać itemy z banku. Nie wiem czy można je tam wkładać potem, ale i tak duże udogodnienie, chociaż nie wiem czemu przez apke, a nie w grze... Komu się chce telefonem bawić zamiast grać.

Co do Inferno to niestety chyba ataki super zostaną, a szkoda. Czyli jedyna różnica to brak radaru, mniej punktów i jedna paczka Heavy na całą mapę, przy której będą ludzie kampić non stop... Ehh... Już myślałem, że mnie pozytywnie zaskoczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Tak, możesz potem wkładać do Vault'a jak i obsługiwać przez stronę bungie.net

Swoja drogą ciekawy bug występuje z niepokazywaniem w Vaulcie 4th horseman'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam czemu można przerzucać itemy z pc czy apki a z konsoli nie? Z drugiej strony grimoire też tylko z poziomu telefonu bądź kompa dostępne więc nie ma się czemu dziwić w zasadzie.

 

Inferno z kolei będzie idealnym trybem dla kamperów i szczerze jakoś nie specjalnie mnie to zachęca do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że tak mało ludzi gra w Destiny i sam musiałeś  zabić Crotę, a na poważnie graty ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota, a Twój filmik - na którym widać, jak wiele akcji poszło Ci nie tak - również świetnie pokazuje to jak skopany jest ten boss i jak wielki jest tutaj margines błędu. Nie dziwota, że na hardzie dali tak idiotyczne i niesprawiedliwe utrudnienia - musieli w końcu działać z tym co już mieli, czyli z kompletnym szajsem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki...
Wywaliło mnie wczoraj z serwera podczas weekly, czy jest jakikolwiek sposób żeby wrócić i kontynuować z tą samą ekipą zaraz po tym jak wraca połączenie z serwerem? Po kilku sekundach znowu byłem online ale oczywiście wrzuciło mnie na nowego strike z innymi ludzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×