Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

omfg czyli do nowego DLC mamy grać tylko  w Iron Bannera, w maju (może 2015) dostaniemy jakieś info że kończą pracę nad Queen Wrath 2.0, Trials of Osiris przesuną do Destiny 3. Co tydzień będziemy dostawać info jak cały team bungie ciężko pracuję nad balansem broni w PvP (kolejny raz nerf dla hand cannonów i auto rifle..), broń będzie tak długo balansowana aż w raportach wyjdzie im że wszyscy grają pulsami :(

Bungie nie słucha graczy, powiększenie magazynu, magazyn na orbicie, wymiana starych materiałów na nowe, zwiększenie ilości marków Vang i Crucible etc. etc  to powinno być zrobione w miesiąc po premierze, zamiast tego od stycznia męczą się z patchem na drop amunicji n/c.

 

Równia pochyła, dużo ludzi odeszło od tej "gry" i wątpię czy wydanie kolejnych DLC pomoże.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że na liście znajomych grających w Destiny wieje pustkami. Chyba trzeba zwyczajnie odstawić granie do czasu wyjścia HoW i mieć nadzieję, że do tego czasu dadzą radę coś wymyślić świeżego i fajnego.

 

Co do PvP to nadal nie pojmuję czemu nie ma tam tak podstawowych funkcji jak głosowanie na mapki czy możliwość gry w ulubiony tryb na wszystkich mapach. Kto o zdrowych zmysłach stwierdził, że będzie zajebiście jak 3 nowe mapy z dlc będzie można grać tylko w oddzielnych trybach, które zmieniają się co jakiś czas??? Napieprzanie na 3 mapkach non-stop bo są nowe? Bez sensu.

 

I jeszcze dzisiaj ten palant Xur już tradycyjnie będzie trolował. Przewiduję: Glasshouse, Ats Arachnid, Sunbreakers, Patience and Time i brak heavy ammo oraz engramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omfg czyli do nowego DLC mamy grać tylko  w Iron Bannera, w maju (może 2015) dostaniemy jakieś info że kończą pracę nad Queen Wrath 2.0, Trials of Osiris przesuną do Destiny 3. Co tydzień będziemy dostawać info jak cały team bungie ciężko pracuję nad balansem broni w PvP (kolejny raz nerf dla hand cannonów i auto rifle..), broń będzie tak długo balansowana aż w raportach wyjdzie im że wszyscy grają pulsami :sad:

Bungie nie słucha graczy, powiększenie magazynu, magazyn na orbicie, wymiana starych materiałów na nowe, zwiększenie ilości marków Vang i Crucible etc. etc  to powinno być zrobione w miesiąc po premierze, zamiast tego od stycznia męczą się z patchem na drop amunicji n/c.

 

Równia pochyła, dużo ludzi odeszło od tej "gry" i wątpię czy wydanie kolejnych DLC pomoże.

 

True, true, true... widzę, że większość ludzi ma te same uwagi i zarzuty. Miało być mnóstwo eventów, jest cykliczny Iron Banner z shitowymi nagrodami.  Poprawa balansu broni polegająca na ciągłym nerfieniu tych rodzajów którymi ludzie graja, żeby zaczęli grac innymi.... seriously???  :shok: To jest chyba jedyna gra, w której różnorodność gearu maleje w miarę zdobywania kolejnych lvl. Na początku gry było pełno możliwości, co chwilę zdobywało się coś nowego co mogło okazać się przydatne. Natomiast teraz w momencie gdy większość grających ma wbity 32lvl to wszyscy mają praktycznie to samo. Zwłaszcza grając tytanem.  O znikającym heavy nie chce mi się nawet pisać bo to jakiś żart jest, że naprawiają to tyle czasu. 

Ludzie odchodzą od tej gry bo już nie ma co w niej robić. Jaki jest sens robienia weekly strików na coiny? Skoro nic za nie nie można kupić. Jaki jest sens robienia public eventów, skoro dostaje się za nie bezwartościowe shardy? W nightfallu zmieniają się burny, to jest ok, ale mielenie w kółko tych samych strików jest mega nużące. Tak na prawdę wracam do tej gry co tydzień, żeby zrobić raid, ale już mi się coraz mniej chce. A po nastrojach w ekipie widzę, że każdy już ma powoli dosyć.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już dosyć, Destiny idzie na handel, a pozyskane środki na Dying Light. Z perspektywy czasu cieszę się, że nie kupiłem obu DLC w pakiecie, tak po jednym zakupionym mogę rzucić grę w kąt. Zastanowię się nad powrotem jak wyjdzie duży dodatek pudełkowy z podstawką na jednej płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news-34058-matchmaking_do_misji_heroic_strike_trafi_do_desiny.html

W skrócie - wraz z patchem 1.11 do heroic weekly trafi mm

 

Mógłby trafić do wszystkich aktywności pve - w końcu każdy grający na ps4 ma hs, więc przynajmniej w teorii problemów z komunikacją być nie powinno.  (zresztą, nie oszukujmy się - jedyna aktywność faktycznie wymagająca komunikacji to raidy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z AFKującymi i trollującymi ludźmi na Nightfalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli da się wprowadzić mm to powinny iść za tym mechanizmy chroniące przed takimi zachowaniami. Co to za problem wprowadzić opcję glosowania za wyrzuceniem z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykasz swoje lobby i po problemie nikt nie dołączy do Twojej sesji.

Z wyrzuceniem też nie widzę problemu jest do tego opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo bylyby inne formy trollingu, dwóch znajomych mogloby cie przeglosowac pod koniec strike i bys nie dostal nagrody ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamykasz swoje lobby i po problemie nikt nie dołączy do Twojej sesji.

Z wyrzuceniem też nie widzę problemu jest do tego opcja.

Dawno nie grałem, gdzie jest opcja do wyrzucania np. ze strików afk-erów? Czy masz na myśli raport player za nieaktywność?

 

 

Jeśli da się wprowadzić mm to powinny iść za tym mechanizmy chroniące przed takimi zachowaniami. Co to za problem wprowadzić opcję glosowania za wyrzuceniem z gry?

 

 

Dla nas graczy to oczywiste, dla Bungie raczej nie ;)

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie, przymierzam sie wrocic do tej gry i zastanawia mnie czy lvl podniesli w podstawie czy dopiero po zakupie DLC.

Jak w podstawie i sa nowe bronie,stuffy to za 80-90 chyba sie skusze.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi, rzeczy od vendora są na 31, z IB są dwie na 32, egzotyki tez na 32, do pełnego poziomu 32 zabraknie jednej rzeczy, ale nie wykluczone ze juz niebawem będzie do zdobycia w evencie królowej, lub nowe dlc znowu wywróci gospodarkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to tylko gear z frakcji może kupić na 31 lvl. Na crucible i vanguard potrzebuje dlc. IB też chyba trzeba mieć dodatek wykupiony, ale tego pewien nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze inaczej, warto kupic ponownie sama podstawe ? Znajde jakies nowe rzeczy bez mozolnege grindu czy ciagle flaki z olejem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze inaczej, warto kupic ponownie sama podstawe ? Znajde jakies nowe rzeczy bez mozolnege grindu czy ciagle flaki z olejem ?

Nope, ciągle to samo i w podstawce raczej do września już będzie cały czas bez zmian.

Chcesz lekką zmianę to kup dodatki, będzie grindował po nowy sprzęt, jeśli Cie to kręci :)

Ale od razu mówię, że nie warto. Poza Crotą tak naprawdę nie ma co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby zrobili daily na 32 lvl z 1 radiantem (nawet w stylu nightfalla - zgon całego teamu = orbita) to by troche osób utrzymali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok dzieki, to chyba w koncu lykne driveclub, choc tez mam obawy.

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby zrobili daily na 32 lvl z 1 radiantem (nawet w stylu nightfalla - zgon całego teamu = orbita) to by troche osób utrzymali

 

I jaki byłby sens robienia misji na 32 lvl jeszcze z modem nightfall jakby nagrodą miał być 1 radiant? Przecież akurat materiałów z  raidu leci naprawdę sporo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w tym tygodniu może Crote się zrobi jak ludzie dopiszą i to na tyle z gry w destiny.

btw. Maintenance za 7 godzin, ciekawe co spier...tfu naprawią tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem najbardziej zwariowany dzień w Destiny. RNG jest w tej grze złośliwe strasznie i to wszyscy wiedzą, ale że takie numery potrafi robić, to nadal nie mogę uwierzyć.

 

Tylko dzisiaj, podczas jednego dnia, dostałem SIEDEM dropów z pukawkami - 2 x Universal Remote podczas tego samego przejścia VoG, uwaga - na normalu (skrzynka + Atheon), 2 x Vex, Suros Regime ze skrzynki na VoG hard drugą postacią, a na Crota's End wypadł mi Jellyhorn z Ir Yut (wreszcie) i Swordbreaker z Croty (wreszcie).

 

A ja tu swojego warlocka nie mogę do 32 poziomu dociągnąć, bo brakuje mi hadronic essence. Taka jest ta gra :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropos dropu w tej grze ,w niedziele z atheona polecialy mi za jednym razem vex,gjalarhorn,atheon epilog,kask i skuter,a wczoraj z nightfala gjalarhorn a z 2 crot dwa razy suros i z samego bosa thunderlord nie liczac broni rajdowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×