Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Bo można mieć założony tylko jeden. Jedną sztukę armoru i jedną broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie kiedyś byli pionierami, ale potem dostali strzałę w kolano... Co za łby. Spokojnie mogliby to wypuścić z tydzień wcześniej. Żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie byli świetną ekipą dopóki nie zaczęli współpracować z Activison?! Jedyny wniosek jaki mi do głowy przychodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest. Swoją drogą HoW bez Raidu?!? Poważnie? Ile razy można sobie strzelić w stopę i tego nie zauważyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale beka :D

 

Tak jak zakochałem się w Destiny od początku to teraz nie moge uwierzyć w to co oni wyprawiają :< arena na 3 osoby i jeszcze tyle czekania na to było + ta data premiery..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiałem o czym piszecie, ale sprawdziłem i już wiem..... Nie będzie raidu w nowym dodatku?!?  :blink: Czyli głównej aktywności, którą ludzie wykonywali w grze i do której dążyli. Przecież większość robiła te wszystkie powtarzające się w kółko heroiki, nightfalle itp tylko po to, żeby zdobyć gear i iść na raid. Bungie  WTF? Przecież oni sami kręcą na siebie sznur. Kto przy zdrowych zmysłach kupi dodatek, w którym nie będzie nowego raidu...  A właśnie i jeszcze jedno. Co z tymi co dodatek już kupili? O ile pamiętam to kiedy wciskano nam zakup dlc, była mowa o nowych  raidach zarówno w DB jak i HoW. Gdybym wiedział jaki będzie content to w życiu bym nie wydał 70zł na to dlc.

Faktycznie, czasami odnoszę wrażenie, że oni się pogrążają celowo  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie raid będzie dopiero później, albo już wcale.

Ja to już pisałem wcześniej, ale Destiny przepadło z tym co Bungie wymyśla.

Moja jedyna nadzieja to, że przy Destiny 2 się ogarną i zrobią to czym ta gra miała być od początku.

Ten obrazek idealnie oddaje to czym jest Destiny:

dc6e664084c69739c5ce8dde0cf3bf22.jpg

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie raid będzie dopiero później, albo już wcale.

Ja to już pisałem wcześniej, ale Destiny przepadło z tym co Bungie wymyśla.

Moja jedyna nadzieja to, że przy Destiny 2 się ogarną i zrobią to czym ta gra miała być od początku.

Ten obrazek idealnie oddaje to czym jest Destiny:

dc6e664084c69739c5ce8dde0cf3bf22.jpg

 

Myślisz, że dadzą jeszcze raid tym co kupili HoW? Ja się obawiam, że nowy raid będzie dopiero w nowym "mega" dodatku. Płatnym ofkoz 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie raid będzie dopiero później, albo już wcale.

Ja to już pisałem wcześniej, ale Destiny przepadło z tym co Bungie wymyśla.

Moja jedyna nadzieja to, że przy Destiny 2 się ogarną i zrobią to czym ta gra miała być od początku.

Ten obrazek idealnie oddaje to czym jest Destiny:

dc6e664084c69739c5ce8dde0cf3bf22.jpg

Obrazek troche na wyrost.. w Destiny nie mozesz pojsc gdzie chcesz, pomimo ze wlasnie to zapowiadali przed premiera :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nic się nie stało :laugh:
Space Hussars przeniesie się na inne planety .. w innej galaktyce :laugh: Gdzie MOC BĘDZIE Z NIMI :laugh:

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2hxbkom.gif

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile ludzi znowu pogra 3 dni i przestanie :whistling:

Słomiany zapał ponad wszystko :pooh_lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hype na SW już się kręci, więc masa ludzi na pewno kupi Battlefronta, czas pokaże czy gra i film będą dobre.

Mnie bardziej zastanawia ile osób uruchomi Destiny dla nowego dodatku... w dniu premiery Wieśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile ludzi znowu pogra 3 dni i przestanie :whistling:

Słomiany zapał ponad wszystko :pooh_lol:

Ja ;p Przyjde zobacze, zrobie nowy strike, odpale Wieska i tyle mnie widzieli;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hype na SW już się kręci, więc masa ludzi na pewno kupi Battlefronta, czas pokaże czy gra i film będą dobre.

Mnie bardziej zastanawia ile osób uruchomi Destiny dla nowego dodatku... w dniu premiery Wieśka.

Nie będzie Raidu więc sporo osób nie będzie się spieszyło bo do Września zanim wyjdzie kolejny wydatek to spokojnie da radę te kilka nowych misji ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uniwersum przez twórców ma być wspierane przez 10 lat, a przez większość graczy przez 10 miesięcy. Kompletnie oderwane od rzeczywistości decyzje Bungiee i Activision powodują to że ja i większość moich znajomych grających w Destiny nie ma zamiaru ładować więcej naszej kasy w te uniwesum. Myślę że podobnie myśli większość osób grających w ten tytuł.

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hype na SW już się kręci, więc masa ludzi na pewno kupi Battlefronta, czas pokaże czy gra i film będą dobre.

Mnie bardziej zastanawia ile osób uruchomi Destiny dla nowego dodatku... w dniu premiery Wieśka.

 

Pewnie gdyby dali normalny raid, to sporo osób by grało. Zwłaszcza, że dużo ludzi ma ten dodatek kupiony. A tak, dla paru misji  to nie sądzę, że się ludzie będą spinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uniwersum przez twórców ma być wspierane przez 10 lat, a przez większość graczy przez 10 miesięcy. Kompletnie oderwane od rzeczywistości decyzje Bungiee i Activision powodują to że ja i większość moich znajomych grających w Destiny nie ma zamiaru ładować więcej naszej kasy w te uniwesum. Myślę że podobnie myśli większość osób grających w ten tytuł.

No nie powiedziałbym bym czy podobnie. Ja im daję szansę do premiery Destiny 2. Pierwsze Halo też miało ogromny potencjał, ale dopiero przy Halo 2 pokazali co potrafią.

Jeśli tam się nie zrehabilitują i nie poprawią błędów i braku contentu z jedynki, to wtedy będę wiedział, że z tego już nic nie będzie.

Do tego momentu po prostu będę cierpliwie czekał i ogrywał inne tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej się pewnie doczekasz half-life 3 niż spełnienia swoich oczekiwań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Bungie to świetna firma, która potrafi zrobić hit legendę, ale powiązali się ze złymi ludźmi, którym tylko i wyłącznie hajs we łbie i nic innego.
Ja tylko czekam, aż dodadzą skórki i inne duperele, za $$$, tak jak już w Codach jest. Z Acti to tylko EA i Ubi może się równać jeśli chodzi o dymanie graczy na hajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Bungie to świetna firma, która potrafi zrobić hit legendę, ale powiązali się ze złymi ludźmi, którym tylko i wyłącznie hajs we łbie i nic innego.

Ja tylko czekam, aż dodadzą skórki i inne duperele, za $$$, tak jak już w Codach jest. Z Acti to tylko EA i Ubi może się równać jeśli chodzi o dymanie graczy na hajs.

 

Ja tam Activision jak najbardziej szanuje.... ale tylko za River Raid  :laugh:

Edytowane przez sector
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ile ja joysticków na tym urwałem :D

 

Sorki za offtop.

 

Szkoda że Destiny okazało się niewypałem przynajmniej w moim wypadku. Nie normowany i nie regularny czas przy konsoli - ciężko z raidami itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej mam nadzieję, że Bungie w końcu wyjmie głowę z d...  Activision i zorientuje się jak bardzo marnują potencjał tej gry. Potencjał, który gra ma nie mały, plus ludzi, którzy masowo się od produkcji odwracają. No ale to, tak jak wspominał Patricko, może dopiero przy okazji  sequelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×