Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie daj się zabić ;D taki pro tip w każdej grze...a reszta przyjdzie sama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w destiny i aktualnie mam xone i za zaczynam od zera. Warto lecieć całe story od początku czy odrazu wykorzystać boost do 25 i lecieć TTK?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Ja to bym nigdy tego boosta nie użył, a już na pewno nie na głównej postaci.

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten boost podnosi tylko lvl postaci czy pomija całą podstawkę (chodzi mi głównie o zadania) i leci do TTK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa posty wczesniej piszesz ze pvp ubogie a za chwile wyskakujesz z tekstem ze najlepsze pvp LOL!!!

Rzeczywiście może źle to opisałem, generalnie samo strzelanie i zabawa jest na najwyższym poziomie.

Nie pasuje mi to, że z perspektywy samej gry nie ma większego sensu grać PvP, oprócz kilku marek nic potem nie zyskujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz normalnie ubrać postać grając tylko PVP.

Loot jest teraz tak zaprojektowany, że leci tak, aby podnosić nam non-stop lighta.

Ma to też swoje minusy, bo jak zmieniam na bronie typowo pod PVP, to light spada mi do 260 i leci mi sprzęt na ten light.

Normalnie jak zakładam normalny sprzęt to mam 297 i wtedy leci sprzęt już pod ten light i minimalnie lepszy.

 

Nie mówię, że w przeciągu kilku meczy ubierzesz postać na 300 lighta, ale granie PVP też ma swoje zalety.

W dodatku teraz jest Weekly Bounty na PVP i po zrobieniu wszystkiego dostajesz drop na poziomie Nightfalla.

 

Także twierdzenie, że w PVP nie ma sensu grać raczej nie jest zbytnio na miejscu :P
Poza tym PVP daje sporo satysfakcji jak i frustracji, której w PVE nigdy nie zaznasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Spindle nowy Black Hammer juz w ekwipunku :D ale się jaram tą snajperką, na Oryxa w sam raz.

 

303 lighta wbite a Oryxa to juz jedziemy za pierwszym razem z ekipą :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w PvP przeszkadza jedna rzecz i to chyba od wersji alfa. Ten dziwaczny lag który do tej pory nie został naprawiony. Trade kill w tej grze to standard. Wszystko się dzieje z opóźnieniem. Zabijasz typa strzelając mu w głowę, a ten ci jeszcze magicznie poza grobowo uderza z łapy i sam giniesz. No co to ma znaczyć??

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz normalnie ubrać postać grając tylko PVP.

Loot jest teraz tak zaprojektowany, że leci tak, aby podnosić nam non-stop lighta.

Ma to też swoje minusy, bo jak zmieniam na bronie typowo pod PVP, to light spada mi do 260 i leci mi sprzęt na ten light.

Normalnie jak zakładam normalny sprzęt to mam 297 i wtedy leci sprzęt już pod ten light i minimalnie lepszy.

 

Nie mówię, że w przeciągu kilku meczy ubierzesz postać na 300 lighta, ale granie PVP też ma swoje zalety.

W dodatku teraz jest Weekly Bounty na PVP i po zrobieniu wszystkiego dostajesz drop na poziomie Nightfalla.

 

Także twierdzenie, że w PVP nie ma sensu grać raczej nie jest zbytnio na miejscu :P

Poza tym PVP daje sporo satysfakcji jak i frustracji, której w PVE nigdy nie zaznasz :P

 

Dowiedziałem się o tym, że dodali tygodniowe bounty do PvP dopiero po napisaniu tego posta więc odwołuje.

Rzeczywiście Destiny się sporo zmieniło, w końcu będę mógł odpuścić bieganie na Nightfall bo nie lubię tego.

Jak tylko skończę robić misję PvP to zobaczę o co kaman, zostały mi 2 ostatnie kroki.

 

Mimo wszystko nadal bym chciał areny/sezony w PvP, gracze PvE mają raidy  tam mogą zdobyć nigdzie indziej niedostępny sprzęt, chciałbym żeby taki sprzęt też był w PvP.

Patrząc na to jak Destiny zmieniło się od premiery czekam spokojnie, bo Bungie idzie w bardzo dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się o tym, że dodali tygodniowe bounty do PvP dopiero po napisaniu tego posta więc odwołuje.

Rzeczywiście Destiny się sporo zmieniło, w końcu będę mógł odpuścić bieganie na Nightfall bo nie lubię tego.

Jak tylko skończę robić misję PvP to zobaczę o co kaman, zostały mi 2 ostatnie kroki.

 

Mimo wszystko nadal bym chciał areny/sezony w PvP, gracze PvE mają raidy  tam mogą zdobyć nigdzie indziej niedostępny sprzęt, chciałbym żeby taki sprzęt też był w PvP.

Patrząc na to jak Destiny zmieniło się od premiery czekam spokojnie, bo Bungie idzie w bardzo dobrym kierunku.

Jeśli chodzi o unikalny sprzęt na wysokim levelu w pvp to będzie taki do zdobycia w Trials of Osiris.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednik Necro z TTK. Trochę trzeba się nalatać, ale chyba warto. Kostek, już chyba wiesz jaki masz cel :P

 

Zrobilismy , ja , sceptykos oraz shizune1 jestesmy posiadaczami tego czegos co zabija...( nie koniecznie przeciwnika^^)

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że te wszystkie egzotyki póki co to tak naprawdę takie średnie bronie. Jak na razie tylko Black Spindle zrobił na mnie wrażenie i ewentualnie Zhalo Supercell, ale reszta jakaś taka na siłę robiona.

Mam nadzieje, ze Bungie ukryło więcej fajnych egzotykow, tak jak Black Spindle właśnie. Bo te questowe to kupy straszne póki co niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez to, że tydzień temu nie kupiłem tych monet, to nic sobie nie pofarmiłem.

A ten Black Spindle jak można zdobyć? Z jakiegoś Daily Heroic Story?

Ja to chyba za marki kupię sobie już sprawdzonego Hawkmoon'a i nie będę się bawił w losowe egzotyki. No, rzucę okiem co tam dzisiaj Xur ma.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos orientuje sie czy te engramy na primary daja jakies nowe egzotyki?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten engram na primary to jest legacy engram, czyli engram, który da tylko egzotyki z Year 1. Nawet jak trafisz egzotyk, który dostał update do Year 2, to z tego engramu wypadnie tylko stara wersja na 170 Attack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki też proszę o pomoc, dropnąłem przy TK hawkmoon'a. Jego "moc" zaczyna się od 160,pytanie -  czy jestem w stanie wyjść z nim do 280 czy lepiej dać sobie spokój z jego rozbudową i kupić dzisiaj u Xur'a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale na terminalu możesz kupić nową wersję skoro masz starą teraz. Dokładnie ten który Xur sprzedaje.

Tak w ogóle to Bungie nieźle trolluje z tymi engramami. Niby jest napisane, ale nikt nie czyta :)

Ciekawe ile osób już wywaliło wszystkie swoje Stange Coiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×