Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Activision ma zakontraktowane z Bungie 4 części Destiny w przeciągu 10 lat. Także można sobie policzyć, że co około 2,5 roku nowa część :)

Duże DLC będzie, podobno jedno albo dwa, ale będą. Mikro-płatności też mają być, ale nie wiadomo w jakiej formie, ale stawiam że raczej pierdoły.

 

No to trochę lipa...tak dostawać co 2,5 roku kolejną odsłonę...chociaż kto wie, może jednak tak szybkie wydawanie kolejnych gier nie sprawi że marka straci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zawartość gry będzie ogromna (a na to się zapowiada), a do tego uzupełnią ją dodatkowo dużymi DLC, to nie ma obaw, 2,5 roku to może być strzał w dziesiątkę.

Ale wydaje mi się, że Destiny 2 wyjdzie szybciej, znacznie szybciej. Raz, żeby szybko przejść na nową generację, a dwa to żeby rozwinąć w końcu skrzydła na niej.

Nie ma co ukrywać, że tutaj wersje PS4/XO będą cierpiały z powodu wersji PS3/X360... Jednak z tego co słyszę, czytam i widzę to i tak będzie gra genialna.

 

Byle tylko wymyślili dobry sposób, żeby chciało się wracać do tej gry. Nie chodzi o samo PVP, ale o jakieś eventy, daily questy, itd. które będą się zmieniać.

Wyjątkowe nagrody, przeciwnicy, itd. tak jak to jest w niektórych grach MMO.

Żeby tylko gra nie stała się tak wtórna i nudna do bólu po ograniu, jak to było z Borderami.

 

PS.

No i zapraszamy na naszego "fejsika" z Destiny :)

https://www.facebook.com/DestinyPlaystationPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czytałem że marka Destiny ma być wspierana przez 10 lat :) w tym czasie mieli dodawać nowe nowe planety itd. ;)  nic nie pisało tam o 4 grach, ale to było masę czasu temu :) Cod wychodzi co roku a i tak ma tryliardowe dochody :laugh:  2,5 roku to wcale nie jest tak mało czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie pisało tam o 4 grach, ale to było masę czasu temu

 

Było było, ale już nie chce mi się szukać tego :)

Jedna gra przez 10 lat na konsoli? Wyobrażasz to sobie? To by musiał być hit i fenomen na skalę WoW'a (World of Warcraft).

Bez abonamentu by się nie obeszło + na pewno solidnych mikro-transakcji w dzisiejszych czasach.

 

2 lata to dobry okres. Przecież Battlefield też do pewnego momentu wychodził co 2 lata i wszystkim pasowało, dopóki EA się nie przysrało na maksa.

Twórcy mają czas na dopracowanie gry, a ludzie wciąż bawią się z poprzednią częścią :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak, każdy z nas jest innym graczem :) Ja np. spędziłem tonę mego gimnazjalno/licealnego czasu grając w WoW'a i Lineage 2 i to Grając przez duże G bo po 6-12h dziennie :)
wbijając miedzy innymi w L2 DA z subem na Necro, hom +16 na nisko rate'owym serverze :biggrin:( dla wtajemniczonych )
Ale do czego zmierzam ;)
Od jakiś czterech lat gram już tylko na konsolach, z przerwą na GW2 dla którego kupiłem lapka za 3,5 tysia :laugh: niestety gra ta to nie już ten poziom grania co starsze tytuły , racji na to ,że o wiele łatwiej wbić tam najlepsze itemki.
I to właśnie takie tytuły jak Destiny czy EverQuest Next zapowiedziane na ps4 dają mi nadzieję, że znowu przysiądę do jakiejś gry na dłużej ;)
Choć teraz mam znacznie mniej czasu niż kiedyś ( narzeczona + praca i inne obowiązki ) to czekam jak na szpilkach aby dorwać te tytuły :yes: Gdyby ktoś zapytał mnie czy nie żałuje czasu spędzonego ubijając jakieś wilki,dziki i inne kretoszczury to z całą powagą odpowiedziałbym , że nie :biggrin: i naprawdę miło wspominam czasy z klanem na TS'ie.
Najbardziej śmieszy mnie kiedy ludzie opowiadają:
Krzyś jeździ na rowerze, Łukasz gra w kosza mają naprawdę ciekawe hobby a Arek <-- JA gra i marnuje sobie życie :laugh:

Nieważne co mówią ludzie, ważne abyśmy my czuli się dobrze robiąc to co lubimy :)

Pozdrawiam :biggrin: trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że spotkamy się Destiny i innych grach !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmarnowałeś sobie życie, ja też :D

 

Z zawodu jestem muzykiem. Hobby wiadomo, mój SpellHowler by twojego Necrusa zjadł na śniadanie nawet bez paczki oskryptowanych buferów na L2Net ;)

Ucząc się rozpakowywać gry z wiersza poleceń (bo w tedy inaczej się nie dało), grzebiąć w RIPach i montowaniu dysków itp. itd., stawiając proste proxy czy 1 hit hacki ... serwerki do JK2, CS'a, Moh:AA, Tibii, MU, L2, WoW'a itp itd. można było się dużo nauczyć praktycznych rzeczy.

I co? Teraz mi płacą za usprawnianie i dosłownie pisanie prostych "botów" i innych "wspomagaczy" w pracy :D

...ale nie, ja sobie zmarnowałem życie na gierkach ...i to jeszcze cziter ... a fuuuuuuuj  :D

 

Wracając do tematu - czekam na Destiny z niecierpliwością :D Brakuje mi porządnego MMO i stałej ekipy. Z częścią ekipy z L2 (w sumie to jeszcze z Ragnaroka) do dziś sobie gramy bo jakoś tak wyszło że każdy kupił PS3 prędzej czy później :D

Jak tylko będzie dobre (BETA będzie wyznacznikiem) to biorę na premierę i mam nadzieję że z Patricko i kilka innych osób zrobimy konkretną gildię, klan, federację czy jakkolwiek tam się to będzie nazywało docelowo :D :D

 

...i oby mikropłatności nie zabiły gry. Amen. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć mówię, że będą DUŻE DLC. Co przez "Duże" mają na myśli to nie wiem, ale wystarczy, że dadzą parę nowych obszarów, nowe bronie, mapy, klasę postaci, czy coś i gra nabiera rumieńców od nowa.

Bez obaw, oni już dobrze wiedzą jak zatrzymać klienta przy grze. Do dzisiaj ludzie grają w Modern Wafrafe 2, to i tutaj Activision już im powie co mają robić.

Zresztą do dzisiaj ludzie cisną w Halo 2, 3 czy 4, a kiedy te gry miały premierę?
 

2 lata to czas idealny, żeby normalny człowiek ogarnął całą grę, z góry na dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajnie to wygląda ale szkoda, że znowu bonusy do pre, będą się różnić w zależności od sklepów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda ale szkoda, że znowu bonusy do pre, będą się różnić w zależności od sklepów :/

Ehhh, ale co zrobic. Niech dadza juz date startu bety;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie musimy się zadowolić szeroko pojętym "w lecie" i "PS4 jako pierwsze będzie miało dostęp: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie musimy się zadowolić szeroko pojętym "w lecie" i "PS4 jako pierwsze będzie miało dostęp: ;)

Mogę się założyć, ze datę bety podadzą ba konferencji Sony podczas E3.

Nowy materiał miodzik, szkoda tylko, ze nie pokazali nic z multiplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie potwierdzone, pierwsze info o multiplayerze poznamy na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo nowego info.

 

4:30 ależ ta gra wygląda! 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, stare i nowe materiały zebrane do kupy z odpowiednim komentarzem. 

Fajnie. Nie mogę się doczekać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przypomina mi Warframe :D kilka aspektów może być podobnych, ale może dlatego tak bardzo spodobało mi się Warframe, bo nie mogę się doczekać Destiny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



W tym materiale potwierdzają, że multiplayer pierwszy raz zostanie pokazany na E3.



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się strasznie podoba to co zobaczyłem, ale widzieliście te nieprzychylne opinie recenzentów po ograniu Destiny ? No i oczywiscie podobno wersja PC jest całkiem realna i tutaj pojawia się dylemat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle nieprzychylne co "niezbyt" entuzjastyczne - hajp wokół gry został nakręcony nieziemski, więc o zawód nietrudno. Ja tam uprzejmie czekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jak maja być przychylne czy gloryfikujące? Wszytko przecież było :biggrin:

Jedyne co mnie zastanawia to to, że będziemy mieli co-op'a a nie MMO. Nie wiem jak to będzie rozwiązane ale pewnie coś a'la Warframe. Wyjdzie w praniu.

Kolejny shooter fpp/tpp z jakąś tam fabułą, powtarzaniem w kółko tych samych misji i lokacji z Bossami (elementy RPG), z osobno areną multiplayer jak ktoś chce się pobawić w zwykłego shootera na punkty itp. itd.

Było, było było, było ...

...tylko że czegoś takiego mi właśnie na PS4 brakuje bo niestety Warframe jest nastawiony stricte na mikropłatności jest strasznie mdły wizualnie. Jeszcze z brakiem stałej ekipy odrzucił mnie. Tutaj zapłacimy za grę więc mam nadzieję że będzie fajnie wszystko zorganizowane, no i ekipa się zbiera.

 

@Piernik, zdobądź kod na wersję BETA i dylemat sam się rozwiąże ;)

 

P.S.

KNACK też zebrał nie przychylne opinie recenzentów a grono ludzi (w tym ja) się nim zachwyca ;)

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawisz, i właśnie o to mi chodzi - wiele osób podświadomie spodziewa się po niej belzebub-jedne-wie-czego i przy pierwszym kontakcie, kiedy ta bańka hajpu pęka
(a pęknąć musi, bo jak napisałeś, to po prostu kolejny FPP z elementami RPG) to łezki się w oczkach kręcą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze z tego co dobrze rozumiem to punkty/exp bardziej będziemy pakować w sprzęt niż w postać.

Wizualny wygląd postaci który będzie można zmieniać nie będzie miał wpływu na statystyki co mi bardzo pasuje bo nie trzeba będzie chodzić w "pedalskiej zbroi" bo akurat ma najlepsze statsy dla danej postaci.

Sprzęt będzie można wielokrotnie i dowolnie modyfikować aż będzie miał pasujące nam statystyki. ...jeżeli oznacza to możliwość (darmowego) rebuildu postaci/sprzętu bez klnięcia po kilku miesiącach grania że statystyki się źle rozdało i trzeba robic nową postać, to jest to gra dla mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×