Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieję, ze w tej becie będzie standardowy tryb multi, a nie tylko zwiedzanie świata z innymi graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwilbym się gdyby nie dali trybów. Przewiduje tylko te planety które dotychczas pokazali ale pozniej będzie na pewno wiecej.

Podobno system strzelania ma być taki jak w halo tylko troszkę dynamiczniejszy. Do osób które grały w halo... Jak ten system ma się np. do tego z bf4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dynamikę to Battlefield to stary żuk, a Halo to Ferrari.

Tylko te gry takie mają być, BF nigdy na prędkość rozgrywki nie był nastawiony, a Halo tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od nich czy itemy z bety przejdą do full czy nie. Jak tak to pewnie będzie można wykorzystać od razu, a jak nie to dopiero full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF jest szybszy, bo chodzi w 60, a Halo w 30, to co najbardziej różni tę gry, to dmg broni. W Halo jest znacznie niższy dmg, z podstawowej broni trzeba posłać 4 celne serię, jedna seria wypluwa trzy kule. Min. dla tego Halo jest znacznie bardziej skillowo od BF czy CoD. Dłuższy czas wymiany ognia, dłuższy czas na popełnienie pomyłki. Zdecydowanie najlepsze multi na konsolach, oby to w Destiny było podobne, to fani obecnych strzelanek zapleczą się, bo trudne i nikogo nie można zabić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w halo z damage w zależności od części ciała w jaka trafimy? Headshot powala czy nie bardzo? No i czy hitmarki wchodzą czy tez się często zdarza ze nie wchodzą ewentualnie z opoznieniem, giniecie zza ścian i te sprawy?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w halo z damage w zależności od części ciała w jaka trafimy? Headshot powala czy nie bardzo? No i czy hitmarki wchodzą czy tez się często zdarza ze nie wchodzą ewentualnie z opoznieniem, giniecie zza ścian i te sprawy?

Tak, w zależności w jakie części ciała celujesz. Tak jak pisałem, podstawowa broń to Battle Rifle, potrzeba 4 celnych serii aby zaliczyć fraga, lub 3 (dwa w tułów jedna w głowę). Najpierw ściągamy tarcze, a później dopiero zdrowie (w Destiny też to będzie tak wyglądać, już potwierdzili). Snajperka, dwa strzały w tułów lub jeden w głowę. Brak ginięć zza ściany itp. kwiatków, dużo role odgrywają też granaty, których jest dużo i mają fizykę podobną do piłek tenisowych.

 

W sieci jest pełno filmików, może podejrzeć jak to wygląda, oczywiście jeżeli ktoś grał, ten ma pojęcie która akcja wymaga jakich umiejętności.

 

Pierwsza akcja i dwa headshoty ze snajpy bez zooma, kto grał w Halo, ten wie, że trzeba mieć świetny skill i sporo szczęścia aby coś takiego zrobić. Zwródzcie uwage jakie dmg broni jest niskie, ile trzeba wystrzelić aby zaliczyć fraga. Genialna gra, gdzie wygrywa ten, który jest lepszy.

 

 

Edytowane przez ONE
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzylem grupe na stronie Bungie glownie z myślą o graczach, którzy od początku nastawiają sie na kooperację i wspólną rozgrywkę. Celem powstania grupy jest usprawnienie późniejszego wyszukiwania i dodawania graczy do znajomych w PSN. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

 

----> Polish Screenshoters

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum będzie osobny dział, forumowa gildia, itd.

W swoim czasie. Ale z tą grą wiąże specjalne nadzieje i jeśli je spełni to moje wsparcie będzie miała aż do kresu tej marki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Szczerze mówiąc po obejrzeniu tego 40 minutowego filmiku w którym jest wyjaśnione co dotychczas wiemy o destiny muszę przyznac że jest to dla mnie najbardziej wyczekiwana produkcja. Nie pamiętam żebym się tak interesował jakakolwiek gra przed premiera.

Wczoraj słuchałem inputlaga i chłopaki słusznie stwierdzili ze im konsole są bardziej otwarte i łatwiejsze w programowaniu dla producentow gier tym tamci się mniej przykładają i gry są mniej dopracowane i lagują. Mam nadzieje ze w przypadku destiny nie będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 im konsole są bardziej otwarte i łatwiejsze w programowaniu dla producentow gier tym tamci się mniej przykładają i gry są mniej dopracowane i lagują.

 

Brawo...ktokolwiek pieprzy takie bzdury powinien czym prędzej zmienić zainteresowania, bo o tych ewidetnie nie ma pojęcia.

No, ale dzisiaj internety daje możliwość wypowiedzenia się każdemu (niestety), dlatego potem w sieci pełno takich "ekszpertów", na zasadzie "nie wiem, ale się wypowiem".

Koniecznie zaprzestań oglądania tego czegoś, skoro takie "teorie" tam wymyślają :) Nie mam pytań....

 

Co do Destiny to pierwsza część będzie jeszcze ograniczana przez starą generację. Co prawda gra jest robiona głównie z myślą o next-genie, ale nie ma co ukrywać, że na pewno produkt byłby bardziej rozbudowany, gdyby nie to że muszą robić jeszcze wersje na przestarzałe konsole :) Swoją drogą to jestem ciekaw jak wielkie będą cięcią w tamtych wersjach, bo te będą i to spore.

Dopiero przy drugiej części Bungie rozwinie w pełni skrzydła na nowej generacji, bo nie będą ograniczani przez stare konsole + będą mieć już sporo doświadczenia z obecną generacją.

Wystarczy zobaczyć, jak wielkie różnice były pomiędzy Halo 1 i 2.

Destiny to najbardziej wyczekiwany tytuł obecnie przeze mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo...ktokolwiek pieprzy takie bzdury powinien czym prędzej zmienić zainteresowania, bo o tych ewidetnie nie ma pojęcia.

No, ale dzisiaj internety daje możliwość wypowiedzenia się każdemu (niestety), dlatego potem w sieci pełno takich "ekszpertów", na zasadzie "nie wiem, ale się wypowiem".

Koniecznie zaprzestań oglądania tego czegoś, skoro takie "teorie" tam wymyślają :) Nie mam pytań....

Osobiście uważam że coś w tym jest bo skoro architektura ps4 jest przyjazna do programowania to logicznie rozumujac studia maja więcej czasu na dopracowanie danego tytulu. Analogicznie trudna architektura = mniej czasu.

Wiadomo ze na caloksztalt ma wpływ wiele czynników, np. Czy gra jest multiplatformowa(stare konsole), Czy posiada tryb multiplayer, jak tak to na jaka skale.

Jeśli się dobrze orientuje to Destiny będzie wymagało połączenia z internetem i nawet kampanie będzie można robić wspólnie. Cieszylbym się gdyby na premierę gra nie borykalaby się z problemami z dołączaniem do znajomych czy nie działającym voice chatem, znikajacymy saveami, różnego rodzaju zacinkami, ściankami wywaleniami z gry, a przedewszystkim zeby zaplecze serwerowe bylo przygotowane na zmasowane nadejscie graczy. Okaże sie.

Tymczasem pytanie. Jak jest z drużynami bo czytałem ze można mieć 3 osobowy squad, gdzieś indziel wspominali cos o 6 osobach. Coop max 3 osoby a inne tryby typu deathmech do 6osob?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszylbym się gdyby na premierę gra nie borykalaby się z problemami z dołączaniem do znajomych czy nie działającym voice chatem, znikajacymy saveami, różnego rodzaju zacinkami, ściankami wywaleniami z gry, a przedewszystkim zeby zaplecze serwerowe bylo przygotowane na zmasowane nadejscie graczy. Okaże sie.

Tymczasem pytanie. Jak jest z drużynami bo czytałem ze można mieć 3 osobowy squad, gdzieś indziel wspominali cos o 6 osobach. Coop max 3 osoby a inne tryby typu deathmech do 6osob?

 

To nie jest EA, żeby wydawać niedokończoną grę. Od Bungie dostaniemy w pełni grywalny produkt dopracowany do granic możliwości.

Jedynie potem będą patchować drobne błędy i balansować ewentualnie grę. Na duże DLC przyjdzie pora później zapewne.

 

Co do ilości graczy to cały czas są różne wersje i nie wiadomo o co chodzi. Na początku Bungie mówiło o ekipie z max 3 osób.

Potem nagle mówią, że będzie można grać w ekipie 5 osobowej. Pytanie czy właśnie nie chodziło o jakieś deathmatche, itd.

Swoją drogą to jednak wolałbym, żeby w coopie dało się zrobić to party z minimum 5 osobami, bo 3 to jednak troszkę za mało wg mnie.

Ale tutaj rodzi się też problem z wydajnością i jak już pisałem wcześniej, z poprzednią generacją.

Kto grał w 4 osoby w Borderlandsy to wie jaki pokaz slajdów się robił przy większej zadymie, a gra wcale wymagająca nie była dla konsoli.

Destiny będzie dużo większym projektem i bardziej złożonym, więc te 3 osoby to pewnie przez starą generację, bo z więcej by konsola nie wyrobiła.

Ale może okaże się tak, że 3 na PS3, a 5 na PS4 :) Byłoby spoko.

Jak już pisałem wcześniej kiedyś, martwi mnie brak jakiegokolwiek wsparcia dla gildii, itd.

Ludzie się o to domagali od samego początku, a Bungie jedyne co jest w stanie powiedzieć to "na naszym forum sobie zróbcie grupę"...

No bez przesady...taka gra, nastawiona na wspólne granie setek graczy, a nawet głupiej gildii nie można sobie zrobić?

Liczę, że pojawi się to w końcu, bo levelowanie gildii składającej się z mnóstwa osób to dodatkowy bodziec do grania, pomimo że się wszystko już w grze widziało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COOP:
znalazlem cos na temat ilosci osob w squadach i o ile dobrze zrozumialem to beda 3 osobowe squady zwane Fire-teams. Do tego dochodzi nowy system tworzenia meczy... Jeden Fire-team bedzie automatycznie dolaczal do innego przypadkowego Fire-teamu po czym bedzie mial mozliwosc pozostania lub opuszczenia wydarzenia. Tym sposobem bedzie max 6 osob w squadzie.

COMPETITIVE:

bedziemy przynalezec do Odlamow(factions) pomiedzy ktorymi beda odbywac sie walki o teren itd. Glowny tryb bedzie nosil nazwe "Faction Wars"

Teraz pytanie czy w competitive bedzie podbnie jak w coop ze squadami...

link

 

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multiplayerze drużyny mają się skladać z 5 lub 6 graczy, już dokładnie nie pamiętam ale kiedyś czytałem o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialiscie sie juz jaka postacia rozpoczniecie gre w destiny? Ja chyba wybiore huntera i dobiore bron snajperska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie

 

na szybko pytam, bo w pracy siedze i nie mam czasu wertowac stron :P

 

Bedzie abonament? beda mikro-platnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abo nie będzie żadnego, bez przesady.

Mikro mają być, ale za jakieś bzdety podobno tylko. Wciąż nie wiadomo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajksy!

 

Destiny-670x376.jpg

 

A tutaj jak gra wygląda w trakcie robienia :P

 

Destiny_02-670x376.jpg

 

Destiny_01-670x376.jpg

 

Destiny_19-670x376.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

software engineer z bungie wypowiedzial sie na temat wielkosci swiata i podobno kazda z pojedynczych lokacji w Destiny jest zblizona wielkoscia do calej gry Halo Reach. Nie gralem w Halo reach dlatego ciezko mi znalezc punkt odniesienia. Jak to sie ma powiedzmy do gta 5 albo duzego podboju w bf4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech już będzie beta.... jestem najarany jak jamnik na parówkę :)

Będziemy mieć swój statek żeby poruszać się między planetami czy jakiś system teleportów?

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech już będzie beta.... jestem najarany jak jamnik na parówkę :)

Będziemy mieć swój statek żeby poruszać się między planetami czy jakiś system teleportów?

Bedziesz mial osobisty statek kosmiczny do poruszania sie miedzy planetami i transportu itemow, ktory bedziesz mogl kostumizowac. Jak sama podroz bedzie przebiegac nie wiam. Do poruszania naziemnego sa powietrzne speedbiki.

 

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie może jakiś zbędny kodzik na betę ? :biggrin:

 

Kurczę próbowałem z tym preorderem na Amazonie, ale kod nie pojawił się na mailu.. no nic, poczekam na otwartą betę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×