Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

20 wbijasz normalnie, a potem masz light-leveling, czyli nie zdobywasz XP tylko lighty i za każdy poziom ponad 20 dostajesz Mote of Light, za które kupujesz egzotyczne itemy.

Ile będzie można max wbijać nie wiadomo, mówi się o 31 bądź 32, ale Bungie nie powiedziało w 100% i coś czuję że się sami dopiero o tym przekonamy :)

Im więcej tym lepiej :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze do 50 lvlu jak w borderku ;-)

...ale pamiętaj że tka czy siak skille postaci na 20 poziomie będą wymaxowane. Reszta to już tylko i wyłącznie equip.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, raid podobno jest na max 31 level, więc obstawiam coś w okolicach tego, a potem zwiększaniu capu w kolejnych.

 

Border i tak miał za dużo tych leveli szczerze mówiąc. Kończyło się grę to nie miało się nawet 40 levelu jeśli dobrze pamiętam.

Jak ktoś nie celował w platynę, to i tak mu to zwisało, a jak ktoś chciał bić to musiał się nastawić na mega żmudne granie, czasami do zarzygania, za przeproszeniem :)

Dlatego wolę takie rozwiązanie i żeby było coś z tego, zamiast żmudnego bicia po nic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się jak najbardziej bo czasem żmudne lewelowanie zabija chęci na endgame.. Obawiam się ze ta gra będzie tak potwornie ogromną próba dla mojej asertywności, że naprawdę może być kiepsko. Te rajdy mnie dobija, nie wyobrażam sobie nie wymaksowac mojego lockka, szczególnie po doświadczeniach z wowem :-)

Edytowane przez zibenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wywiad:

 

 

Nie ze względu na nowości Destiny, ale fajne podkreślenie dlaczego Bungie odeszło od Microsoftu. Tzn. i tak większość osób w temacie wie o co chodzi ;)

Mimo wszystko cieszę się, że Bungie poszło w swoją stronę i zrobili Destiny. Bardzo mocno trzymam za nich kciuki i za samo Destiny rzecz jasna.

Jednak jak tak czytam wypowiedzi ludzi z Bungie i niektóre teksty "między wierszami" to większość tam miała już po dziury w nosie Microsoftu i dojenia Halo.

Teraz M$ znalazł sobie nowych parobków, którzy mają okazję pracować nad dziełem Halo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze :) To, że robią świetne gry wiedziałem, a właśnie PROJEKT DESTINY jest póki co fenomenalny i mam nadzieję, że dalej tak będzie :biggrin:

Dawno się tak nie zdarzyło aby tak czekał na jedną grę.

Edytowane przez BartexXx20
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista grafika z informacjami z bety :D

 

wQ06Q8n.jpg

 

Bungie ma dawać 2 emblemy, jeden za udział w becie, ten który już znamy:

stress-participation-emblem.png

 

Oraz drugi, który dostaną osoby, który podobno wyskoczył Error Code: Centipede:

beta_all_emblem.png

 

Wg mnie ten drugi jest znacznie ładniejszy i mimo wszystko mam nadzieję, że dadzą go wszystkim co brali udział w becie.

 

Poza tym nic ciekawego. Pliki z alfy i bety można wywalić, do niczego się nie przydadzą. Ja jednak trzymam, na pamiątkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie edycja kolekcjonerska -> Alpha -> Beta -> DESTINY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grafiki wynika ze w Bete zagralo mniej osob niz w Alphe .. tam było 6,461,871 graczy. Coś tu .. nie gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grafiki wynika ze w Bete zagralo mniej osob niz w Alphe .. tam było 6,461,871 graczy. Coś tu .. nie gra ;)

Nie bardzo  6,461,871 Player Games Played!

 

Stworzono tyle gier ( liczy sie tu miedzy innymi kazde wejscie gracza do pvp,kazdy strike czy story misson), a nie ze tyle graczy bylo ;ppp

 

Wszystko jest jak najbardziej ok;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, czytałem to .. tyle że wszystkie serwisy od IGN po GTV przedstawiaja to jako ilosc graczy. Enigmatyczne to "player games played" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Ludzie jeszcze  37d 14h 54m 50s

 

@down ta..tylko ja juz stary jestem , boje sie ze do wrzesnia przez te upaly moge nie wytrzymac;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datto wyjasnia statystki bazujac na kliencie bety.

Wszystko ponad 8 lvl to czyste spekulacje wyliczone na podstawie zmian 1-8 lvl .

Wszystko sie moze zmienic, ale z nudy warto obejrzec:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowia ze gry oglupiaja .. a tu prosze jakie rownania z niewiadomymi, procenty, dzielenie, mnożenie..   :biggrin: Ciekawe, ze im bardziej wyexpiona postac tym wieksze wymagania od sprzetu ktory nosimy na sobie.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko martwi ten 20lv. bo grając w pvp wiele osób straci zapał przez to. Zupełnie jak z 100 lv w BF4 po wybiciu, którego wiele osób odłożyli grę. Pewnie pi jakimś czasie dojdą nowe lv. ale z dlc, co fajne nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko martwi ten 20lv. bo grając w pvp wiele osób straci zapał przez to. Zupełnie jak z 100 lv w BF4 po wybiciu, którego wiele osób odłożyli grę. Pewnie pi jakimś czasie dojdą nowe lv. ale z dlc, co fajne nie jest.

Czytaj dokładnie. ;-)

Poziom 20 to Max dla postaci.

Później idą poziomy coś jak paragon w Diablo i reszta to już skille ekwipunku więc 20 poziom to nie koniec zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma level do PVP, o mnie za mnie to tam mogliby wyłączyć wszystkie skille, levele, osprzęt i dać czystą rozwałkę.

A nie czekaj....przecież już tak jest! (poza skillami, ale to tylko dodaje dynamiki).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestałem czytać ten temat jak było ze 20 stron pitolenia "mam kod, nie mam kodu, kiedy mi przyjdzie kod", także wybaczcie koledzy jeśli to, o co teraz zapytam już było omawiane.

Jak się zapatrujecie na fakt - 1 miejscówka = 1 planeta? Czyli każdy kto grał w betę i zwiedził OldRosję i Księżyc (dużo mniejszy od wcale nie tak dużej OldRosji :teehee:) już widział gdzieś tak  ze 25% gry?

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do księżyca Spoko jest ale Ziemia to porażka lecz Większość czasu spędziłem z Ekipą w PvP i przy 2 mapach nie szło się nudzić:) Ogólnie przy grze nie będę się nudził bo jest Mega Wciągająca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×