Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Zamowilem podstawke na psn a teraz nie widze opcji zmiany na ta wersje z dlc :/ Beta zabrala mnie masakrycznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pogram w podstawke bo nie widze sensu kupowac DLC... Mi sie beta wydawała nudna. Pewnie Przejde tylko fabułe wymaxuje postac pewnie 3 klasy i out bo co tam dalej robic?

 

O mnie za mnie, to możesz nawet na grillu spalić płytę z pudełkiem jak nie wiesz co z nią zrobić po ukończeniu :)

Nie wiem co tego typu posty mają wnieść do tematu... Co mamy Ci powiedzieć? Skoro nie kupisz żadnego DLC i interesuje Cię tylko fabuła, to o co Ci chodzi?

Fabuła miała być na 100 godzin czy jak, bo nie czaje? Od początku tej gry były wiadomo, że jest nastawiona na grind w end-gamie.

Ktoś tego nie lubi, to albo nie kupuje, albo przechodzi wątek fabularny i sprzedaje grę.

 

Druga sprawa, to pamiętajcie, że gra jest "always online", a utrzymanie serwerów kosztuje. Wolę kupić raz na jakiś czas DLC za 70zł, niż bulić regularne abo.

 

@Okulista. Wejdź w listę transakcji i anuluj pre-order i weź sobie nowy z Digital Guardian Edition.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Okulista. Wejdź w listę transakcji i anuluj pre-order i weź sobie nowy z Digital Guardian Edition.

 

Sprawdzalem juz dawno i nie ma opcji aby anulowac zamowienie.Jedynie co jest to umowa i inne duperele :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okulista na Europejskim  PS store mozna, na US nie. 

 

Psnprofile> wallet>transaction history>destiny>cancel preorder. Jakos tak i da sie bo wczoraj to robilem;p

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okulista na Europejskim  PS store mozna, na US nie. 

 

Psnprofile> wallet>transaction history>destiny>cancel preorder. Jakos tak i da sie bo wczoraj to robilem;p

 

Dzieki :) Robilem to inaczej i nie przyszlo mi do glowy zeby zrobic to w ten sposob.Dziekuje jeszcze raz.Zmiana zamowienia na takie  :)

 

10452967_925125957514095_234699025360212

Edytowane przez Okulista
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Po to miedzy innymi jest to forum( nie tylko temat Destiny) zeby sobie pomagac. 

 

Co do samej zmiany preordera -gratsy- dobra zamiana=]

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mnie za mnie, to możesz nawet na grillu spalić płytę z pudełkiem jak nie wiesz co z nią zrobić po ukończeniu :)

Nie wiem co tego typu posty mają wnieść do tematu...

tyle samo wnosi co posty typu kupuje wszystko jak leci nie ważne ile kosztuje,... Takze nie ma co się denerwowac i jeździć po kimś komu akurat gra sie średni spodobała i choc da jej kolejna szanse to nie specjalnie wierzy ze ta ja wykorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tego screena to Expension Pass nazwali sobie Season Passem mimo wszystko :)
Ciekawe w takim razie czy to będą takie paczki co jakiś czas puszczane, typu Expension Pass #2 czy po prostu będzie Season Pass #2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tego screena to Expension Pass nazwali sobie Season Passem mimo wszystko :)

Ciekawe w takim razie czy to będą takie paczki co jakiś czas puszczane, typu Expension Pass #2 czy po prostu będzie Season Pass #2.

 

Pewnie raz na rok bedziemy musieli wykupic taka przepustke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie raz na rok bedziemy musieli wykupic taka przepustke.

...jeżeli rzeczywiście będą zróżnicowane eventy i gra będzie rozwijana, to chętnie kupię taka przepustkę raz na rok zamiast płacić abonamentu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abonament płacimy w postaci PS+ ;)

Czyli wszystkie gry powinny być darmowe?

Mam 3 konsole i plusa od paru lat.

Trochę inaczej podchodzę do tego tematu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...śmiejemy się z wersji Ghost edition a w Empiku preordery wyprzedane. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Status Ghost edition na stornie ultimy "Dostępność: Brak - ten towar został definitywnie wycofany ze sprzedaży"

Ich odpowiedz w sprawie zlozonych zamowien: 

"Witam,

dostaliśmy info, że mamy wyłączyć już preorder ale z tego co wiem wszyscy, którzy już zamówili otrzymają swoją kopię. Staraliśmy się na bieżąco raportować sprzedaż i bardzo szybko zareagowaliśmy po otrzymaniu wiadomości, że mamy już gasić.

Pozdrawiam,"

 

Ja na szczescie dostane swoja kopie;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej ale nie otrzymałem odpowiedzi. Jak myślicie jak zrobię zamówienie na limitke na US PSN to wszystkie bonusy będą przypisane do konta US czy też będę mógł z nich korzystać na polskim koncie? Chodzi mi o wcześniejszy dostęp do The Vaulta i inne bajery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit ze wzgledu na post nizej, a to nie mam pojecia w takim razie;/

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bete z US bo rejestrowalem się na konto US. Zaś grałem tylko na koncie PL. Gra + dlc z konta US będą działać na pl koncie. Chodzi mi raczej o dodatki.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Euro bo tez znikły z ich strony wersja ghost i limited ale Ci co zamówili dostaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Euro bo tez znikły z ich strony wersja ghost i limited ale Ci co zamówili dostaną

Nie wiem dalczego, ale bardzo mnie cieszy ta informacja. Tak jakos pozytywnie to odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bete z US bo rejestrowalem się na konto US. Zaś grałem tylko na koncie PL. Gra + dlc z konta US będą działać na pl koncie. Chodzi mi raczej o dodatki.

Sama gra jak i dodatki powinny działać (skoro beta dzialala), ale dodatkowe bajery juz nie (są najpewniej przypisywane do konta). Zreszta taki zakup robisz na własne ryzyko :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×