Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Gra roku to nie jest, co najwyżej miesiąca ;). Ci co wystawiali tej grze 7/10 pewnie nie byli świadomi polowy idiotyzmów jaka jest w grze. 5/10 wydaje sie byc uczciwa ocena. Ciekawe jaka będzie jutro wtopa z tym eventem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będą wymagania typu "Ukończ 5 Strikeów bez umierania" czy coś w ten deseń.

Bardziej ciekawi mnie czy nagrody znowu będą randomowe, jak cała ta gra...


Po co robić nudne raidy

Nie byłeś nawet na ani jednym raidzie, a już wiesz, że jest nudny?

Jest krótki niestety, z raptem 2 bossami do walczenia i małym labiryntem, ale na pewno nie jest nudny, bo podczas walk ekipa musi wiedzieć co się dzieje i być w ciągłym kontakcie.

Ja spodziewałem się więcej, ale niestety dostaliśmy zwykłą sztampę, ale czy nudną? Na pewno nie...

Nudny to jest Winter's Run, który został wymyślony chyba przez jakiegoś studenta z Indii na stażu.

 

Po drugie, żeby dobić do 30 levelu i mieć najlepsze itemy, to trzeba mieć cały set z raidu, póki co nigdzie indziej lepszych itemów nie dostaniesz.

Na "zwykłych" legendarach ze sklepu to dobijesz co najwyżej do max 28, a z jakimś egzotykiem to pewnie 29.

Poza tym powodzenia w farmieniu na jaskini, jak ludziom z 20 fioletowych engramów wypadają raptem 2 fioletowe itemy...

Dopóki Bungie nie poprawi lootu, nie ma sensu tego otwierać, trzymać można w banku na przyszłość.

 

BTW. Jest pierwsza 30 na świecie :)

 

oyHOyHy.png

 

Niestety gość zrobił to tanim sposobem, czyli 3 te same postacie na koncie i walili raid po 3 razy, tak samo jak całą resztę pewnie.

Najwyraźniej ciśnienie na 30 było większe niż zdrowy rozsądek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po zrobieniu Raidu wciaz pokazuje ze moge dostac z niego nagrody, wiec moze da sie ta sama postacia jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci pokazuje tylko co tam leci, bo pewnie chodzi Ci o to "Raid Set Gear" i "Ascendant Materials".

Raid możesz robić, ale nic Ci już nie poleci z niego. Chyba, że masz drugą postać to możesz farmić podwójnie, a cwaniaki robią to już potrójnie (3 te same postacie i farmią sobie 3x szybciej itemy dla swojej klasy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwroc uwage, ze przy tygodniowym Heroicu czy Nightfallu po zrobieniu ich raz np. Weekly Heroic na najniszym poziomie, nagrody dla tego poziomu sie juz nie pokazuja - to znaczy ze czynnosc ukonczona i trzeba czekac az sie odnowi. Jesli wybierzesz wyzszy stopien trudnosci to nagrody sie pojawiaja.

 

W przypadku dziennego Heroica zrobienie go na najnizszym poziomie kasuje nagrody z wyzszych i dopiero nastepnego dnia mozna zrobic na nowo aby otrzymac bonusy. Z Nightfalla nagrody mozna dostac raz i widac to po opisie misji po jednorazowym ukonczeniu - znikaja nagrody. 

 

Raid pokazuje nagrody zarowno na poziomie na ktorym gralismy jak i na wyzszym, wiec zgodnie z tym zapisem o nagrodach powinno cos poleciec. Inna sprawa ze po cos ustawili mu ten refresh / restart .. wiec zapewne chodzi o czyszczenie stanow zapisu postepu i reset nagrod? A moze to przez brak tabelki na koniec Raidu nie zalicza go tak jak powinno i daje mozliwosc ponownego zebrania nagrod za przejscie .. przynajmniej w teorii ;)

 

 

PS. A jak jest ze skrzyniami? Sa zawsze? Pojawia sie nowe? Czy te z Raidu sa jak "złote" i sa w grze do zebrania tylko raz? A moze odnawiaja sie co wtorek? Ciekawe.. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w środku raidu resetuje się co tydzień ;) Nie ma tak dobrze, też myśleliśmy, że będziemy farmić skrzynie, ale po otwarciu owej, nikt nic nie dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farmienie skrzyn jest chyba lepszym pomyslem niz rozwalanie ostatniego bossa z ktorego i tak nic nie dostalismy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Summary:

The latest patch for Destiny reduces the difficulty of a number of activities, as well as fixes issues when completing the Vault of Glass.

 

Activities

Missions
  • Shrine of Oryx: Reduced difficulty by removing majors from Heroic tiers
  • Sword of Crota: Reduced difficulty by removing majors from Heroic tiers
  • Exclusion Zone: Reduced difficulty by removing majors from Heroic tiers

     

Raids
  • Dropping the relic at the end of the raid will no longer result in a team wipe. This will prevent players being stuck at a black screen after the raid.
  • You will remain dead if you were dead when the mission ended. That will be addressed by a future patch.

...że niby dzisiaj patch i że niby słuchają graczy.

Ja się tam łudzę że coś zmienią na bardziej przyjazne graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey robią nam grę jeszcze prostszą? W następnym patchu: strzelanie do dziurki bez celowania i brak dc za afk - podobno na sky watch rozstawią leżaki.

Pod tym krótkim patch notem ludzie piszą niezłe komenty.

Może by założyć temat o updatach, patchach?

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra i tak jest prosta i ma swoje schematy tak aby przejść na poziomie heroic szybko i zwinnie.Teraz jeszcze to :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma swoje bugi, nie schematy ;)

Za chwile Update, jak tam zadania królowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie bronie, 2 shadery i przedmioty dla klas.

Na razie bieda z nędzą, ale możliwe że dodadzą coś nowego.

Info z reddit nie moje.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nagrody" z nowego update 

 

10497253_1482310008710564_72708344246880

 

Fajne ludziofe bronie jak na królową przystało.

Gdzie to jest? Na Reef?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce gdzie znaleźć npc to dokładnie północ wieży tam gdzie jest otwierana miejscówka jak w przypadku eventa PVP z bety.

 

Co do misji. FACEPALM idź i zabij przeciwnika z przypadkowo dobranej misji story, nawet nie na poziomie heroic tylko na 12 lv na venus, oraz ubić jakiegoś pseudo bossa na cosmodromie na ziemi. Reszta to zabij 200 headshotami, wydrop 200 czegoś tam z fallenów itp.

 

Event po całości, jedna frakcja więcej, która daje dokładnie to samo co bounty od początku gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus to jak będziesz miał chustę innej frakcji to łatwo można nabic kilka dodatkowych punktów ;) poprawcie mnie jak sie myle

Jakie nagrody takie zadania, chociaż wbicie 2, czy 3 ranku dla niebieskiej broni, trzymajcie mnie bo ?!?!?!?

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma swoje bugi, nie schematy ;)

 

Ja tutaj mam na myśli własny schemat przechodzenia miejscówek ;) Czy to są błędy? Ciężko powiedzieć.

 

Zadania królowej? Wszystko to samo :/ 200 strzałów w głowę bla bla bla 

 

Daje sobie spokój z ta gra na kilka dni bo mam już przesyt.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że Angry Joe w formie, cała prawda o Destiny. Mi osobiście to jak na razie nie przeszkadza bo mam jeszcze co robic w grze.

 

Edytowane przez Goltar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co dobijac do 30 lvlu? Wg mnie jest to niepotrzebne. Nawet jesli wbijemy 30 to co dalej? Nawet nowej postaci sie niechce levelovac bo znów przechodzic przez to samo... Dobrze ze nie bralem limitki a zwykla wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co dobijac do 30 lvlu? Wg mnie jest to niepotrzebne. Nawet jesli wbijemy 30 to co dalej? Nawet nowej postaci sie niechce levelovac bo znów przechodzic przez to samo... Dobrze ze nie bralem limitki a zwykla wersje

A po co wbijałeś platyne w inFamous? Po co przechodziłes gre dwa razy? No więc odpowiedź na Twoje pytani brzmi "po to samo" :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację sprzedaj grę i będzie po problemie. Potem krzycz że gra jest słaba spędziłem w niej 200 godzin i się znudziła więc sprzedałem ją z drobna strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co dobijac do 30 lvlu? Wg mnie jest to niepotrzebne. Nawet jesli wbijemy 30 to co dalej? Nawet nowej postaci sie niechce levelovac bo znów przechodzic przez to samo... Dobrze ze nie bralem limitki a zwykla wersje

 

Powiedz to ludziom z WoWa, którzy grają po raz 100x ten sam raid, pomimo że są już tak ubrani, że nie muszą tego robić.

Powiedz to ludziom, którzy przegrywają ponad 1000h w Battlefielda, pomimo że grają non-stop tymi samymi broniami i na tych samych mapach.

Powiedz to ludziom, którzy grają 10000 mecz w Fifie, na tym samym boisku, tą samą drużyną.

 

Gra Ci się nie podoba? Spoko, nie kupuj, sprzedaj i po problemie. Nie ma online passa, także śmiało możesz ją pocisnąć dalej.

Są ludzie, którzy bawią się z tą grą bardzo dobrze, w tym i ja. Pomimo swoich licznych wad i uciętej zawartości i tak jest świetna zabawa dla mnie i moich znajomych.

 

PS.

Hejcisz już po raz enty i potem masz bóle w doopie, że ludzie po Tobie jadą. Jadą po Tobie nie za to, że "obrażasz" Destiny, ale za to że marudzisz już jak stara baba po raz 100x.

Napisz swoją opinię raz i z głowy, jak będzie rzeczowa to każdy przyjmie, ale jak już bredzisz po raz enty, to niestety, ale zaczyna to podchodzić pod niepotrzebne prowokacje.

 

PS2.

Jakby kogoś interesowała moja opinia o Destiny:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/81450-destiny-wideo-recenzja/?p=1063552

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×