Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że jest armor, czyli zważając na to że exotic armor już mam, niema chyba sensu ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz innnych wydatków za mote'y to kupuj i ewentualnie rozbij na shardy albo jak dostaniesz innej klasy klatę to odłóż do vaulta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie posiadanie innego exotika niz helm nie ma sensu, bo helm to jedyna rzecz ktora nie wypada z raidu na normalu. Wiec jak chcemy miec 30lvl bez robienia harda, to osiagniemy go tylko z egzotycznym helmem.

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie posiadanie innego exotika niz helm nie ma sensu, bo helm to jedyna rzecz ktora nie wypada z raidu na normalu. Wiec jak chcemy miec 30lvl bez robienia harda, to osiagniemy go tylko z egzotycznym helmem.

http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2ez2q8/destiny_raid_gear_rewards_outlines/

Chyba nie masz racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdanie przeczytaj pogrubione.

Nie ma osobnych setow. Jest tylko jeden set raidowy na klase. I z tego setu helm jest tylko na hardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakietnica od Xura fajna, w sam raz na Raid :biggrin: Do tego pociski maja spora predkosc. Kupilem se dwie :biggrin:

 

 

PS. IMHO z Raidu najtrudniej dostac buty .. helm na hardzie leci dosc czesto, do tej pory wypadlo ich 4 albo 5 .. butow zero :sad: Psikus jest taki, ze Egzotyczne buty nie wystepuja, wiec na 30'tke wciaz czekam i czekam .. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdanie przeczytaj pogrubione.

Nie ma osobnych setow. Jest tylko jeden set raidowy na klase. I z tego setu helm jest tylko na hardzie.

Mój błąd. Przeczytałem tylko listę nagród. Zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. IMHO z Raidu najtrudniej dostac buty .. helm na hardzie leci dosc czesto, do tej pory wypadlo ich 4 albo 5 .. butow zero :sad: Psikus jest taki, ze Egzotyczne buty nie wystepuja, wiec na 30'tke wciaz czekam i czekam .. 

Czacha może napisz jakiś krótki GUIDE jak "zabrać się" na raid na Hardzie? Bo w sumie tylko to mi zostało z rzeczy, które chciałem ogarnąć PvE (Egzo rewolwer jest już : D) ale w sumie nie wiem czy ma sens zabieranie się za raid hard na 29lvl. Wiem, że nie tylko ja szykuje się na pierwszy HARD dlatego każde wskazówki mile widziane. Jaki klasy/subklasy, itemy (czy Atheon's Epilogue to must-have na raid?) etc...

Rzuć jakimiś TIP'ami : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam poradnik. Wezcie sunsingera i zepchnijcie i templara i atheona.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest masa fajnych poradnikow na YT gdzie masz opracowane strategie. Po ostatnim patchu troche utrudnili Templara oraz obrone filarow przed nim, ale po ograniu okazuje sie to wciaz relatywnie proste.. 29lvl spokojnie daje rady na Hardzie, podstawa to wymaxowana bron. RPG, Machine Gun, snajpa z Voidem ... i masa magazynkow w plecaku :biggrin:

 

Tak na prawde jesli bedziecie mieli zgrana ekipe w ktorej kazdy wie co ma robic to nie powinno byc wiekszych problemow. Jesli w czasie prob robienia Raidu pada ciagle ta sama osoba lub 2 osoby to niech zamienia sie z kims miejscem na mapie, bo to znaczy tylko tyle, ze sobie nie radza z dana faza.

 

 

PS. Zeby zrzucic templara i atheona najpierw trzeba do nich dojsc   :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet nie zaczeli grac na Hardzie, to zapewne bedzie problem ;) Z reszta kazdy Strike ma ta sama formule co Raid - trudniejsze sa moby przed bossem niz sam boss.

 

 

BTW nie kozacz :P Trofeum za przejscie Raidu bez zginiecia brak, a Hard dopiero 3 dni temu udalo Ci sie ukonczyc .. ale rownie dobrze moglo byc to tylko zrzucenie Atheona po zrobieniu save'a u kogos innego :biggrin:  Wiec chyba jednak Hard to troche problem :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez czacha79
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raid na hardzie po update stał się o dziwo jeszcze łatwiejszy z uwagi na inną metodę bicia pierwszego bossa, a dodatkowy profit w postaci kolejnej skrzynki jest zawsze mile widziany. Na samym raidzie są wg mnie dwa trudne momenty: pierwszy to druga fala mobów przed oraclami (tu liczy się dobre ustawienie), drugi to teleporty przed ostatnim bossem - szybko można paść i jest mocno uzależniony od całego teamu. Co tu dużo mówić bossów - posyłasz w odmęty czeluści piekielnych granatami, Oracle bijesz z wysokiej góry, resztę skakania jedziesz wg schematów .

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. jest exotic helm u Xura. Brakuja mi 2 strange coinsy ? Jak je moge zdobyc? Za cos leca czesciej czy to zupelna loteria? Do kiedy stoi xur ? Z gory dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur jest do niedzieli, znika o 11. Strange Coiny moga wypasc ze skrzynek oraz z engramow, jako nagroda za PvP lub za Strike'a (?) . Jesli nie zrobiles jeszcze Weekly Heroic to tam dostaniesz ich 9 za zrobienie go na najwyzszym poziomie trudnosci.


 

 

 

Aha.. sa dwie wiadomosc.. dobra i zła .. to moze na poczatek zła dotyczaca Raidu :P

 

 

Next week's Hotfix is going to contain some fixes to the Atheon encounter.

 

We've added "baby bumpers" to areas where players could knock Atheon out of the environment.

Knocking a boss off a ledge is a bug. We will seek to address bugs like these as quickly as possible.  

 

The encounter goal for Atheon is to act as a climax and the culmination of learning for a given Raid group. Part of that is making sure that each player in your group can perform every job as required. A change will take effect next week which fixes a bug with Atheon's target selection. When using its Timestream ability, Atheon will select 3 players at random, instead of choosing the three players furthest from it.

 

 

A teraz dobra dotyczaca Vexa .. ktory wciaz mi nie dropnal podobnie jak buty :P

 

Our PVE nerf was stronger than we intended and we are going to fix Mythoclast in PVE.
In addition, we intend to raise Mythoclast's attack value above and beyond the other exotics. Attack value dictates how much damage players deal to combatants and Mythoclast attack value being raised will make it more effective in PVE. 
Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz wypadaja za weekly czy jak podkrece poziom to poleca znowu? Ktos chetny dzis na weekly ps4 :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Nie jestem pewny ale po zrobieniu nightfalla(z tym extra xp buffem) zbiera się również więcej minerałów(heliumy, irony itd.). Kilka razy próbowałem liczyć podczas zbierania ale się gubiłem w obliczeniach bo po chwili zajmowałem głowę już inną myślą ale wydaje mi się, że po takich wypadach mam znacznie więcej minerałów niż bez buffa. Jestem średnio przekonany czy to działa więc jakby ktoś zauważył coś podobnego albo nudził się podczas farmy to chętnie usłyszę Wasze opinie o tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×