Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Suros to tylko przykład.

Wszystkie Auto Rifle są niezaprzeczalnie OP.

Już od wersji Alpha grając inną bronią niż autoriffle z kolegami killi na PvE czy PvP nie miałem praktycznie wcale. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suros to tylko przykład.

Wszystkie Auto Rifle są niezaprzeczalnie OP.

Już od wersji Alpha grając inną bronią niż autoriffle z kolegami killi na PvE czy PvP nie miałem praktycznie wcale. 

A moze po prostu inne bronie sa underpowered a nie Auto Riffle OP hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lavertan nawet jeśli, to zdecydowanie łatwiej jest zmienić pojedynczy przypadek niż cała grupę. A gdyby pobuffowali inne bronie i np SR sciagal by w pvp, na dwa headshoty to dopiero byłby lament, skoro teraz ludzie płaczą nad superem bladedancera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze po prostu inne bronie sa underpowered a nie Auto Riffle OP hm?

Triple_Mega_Facepalm_(when_even_a_double

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Na PvP rzeczywiście poza Vex Mythoclastem to AutoRifle ale na PVE zdecydowanie wymiatam rewolverami. Moobki nie skaczą jak małpy i sadzi się takie heady, że szkok. 

Wg. mnie to w ogole w multi powinni zrobić Loadout menu i każdy wybiera 3 bronie jakie chce i wszystkie są równe. A na Iron Banner może być tak jak teraz jest. Ja często miałem dobre miejsce na PVP (chociaż nie wszystkie mapy - na moon lamie) ale odkąd zdobyłem Surosa (drop w zeszłym tyg) to ciągle w Top3 jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nightfall w tym tygodniu jest tak banalny, że aż go zsolowałem. Wiem, ze pewnie to żaden wyczyn, ale  w porównaniu z tamtym tygodniem to jest jakiś isnty smiech na sali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa.. Devil's Lair

 

Nie wiem czy wprowadzili jakieś enrage, timer czy co... ale podczas ostatniej walki po prostu wywaliło nas na orbitę. 1 martwy i 2 żywych i wyjebało nas... nie mamy pojęcia od czego do zależało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaliscie to?

 

http://hatak.pl/artykuly/ostatnia-sub-klasa-postaci-w-destiny-nie-jest-juz-tajemnica

Do sieci wyciekł opis ostatniej subklasy dla każdej z klas postaci w grze "Destiny". Sprawdź, co otrzymasz wraz z nadchodzącym DLC.

Titan - Crusader
Specjalna umiejętność: Olbrzymia "ściana" światła tworząca się przed postacią. Dzięki modyfikacji można będzie ją zawęzić i strzelać przez nią (umiejętność defensywna?). Crusader to także zmiany w granatach. 1. wariant: 3 małe granaty; 2. wariant: granat za plecami bohatera (defensywna umiejętność); 3. wariant: granat przylepiany do ciała Strażnika, który wybucha w momencie zetknięcia z wrogiem - nie rani Twojego Strażnika.

Warlock - Arc Thrower
Specjalna umiejętność: Dzięki "specjalowi" Warlock w 3. subklasie potrafi wytworzyć kulistą powierzchnię lewitującą w pobliżu Strażnika i rażącą wrogów. Po dokonaniu modyfikacji kula zwiększa swój zasięg rażenia oraz obrażenia zadawane przeciwnikom. Zmiany w grantach: 1. wariant: granat, który detonuje się poprzez wciśnięcie dodatkowego przycisku; 2. wariant: granat leczniczy (leczy postać Warlocka); 3. wariant: granat tworzący siatkę elektryczną, może przywierać do powierzchni.

Hunter - Trapper
Specjalna umiejętność: Umiejętność wytworzenia wiru (czarnej dziury) na podłożu. Gdy wróg w niego wpadnie, nie może skakać, a jego ruchy zostają spowolnione. Po ulepszeniu wir powiększa swą średnicę i ogranicza możliwość używania specjalnych umiejętności przez wrogów w nim uwięzionych. Granaty: 1. wariant: granat tworzący mniejszy wir (nie przywiera do powierzchni); 2. wariant: granat przywierający i ograniczający motorykę przeciwnika; 3. wariant: mnóstwo małych granatów rozłożonych na powierzchni poziomej (rodzaj min).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Level cap też wg mnie powinni zwiększyć, bo dawanie nowego raidu nie miałoby zbytnio sensu. Sprzęt sprzętem, ale numerki mogłyby sobie rosnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby by być nawet 40 tylko aby rósł tak jak teraz :) Powoli, grając widzę efekty (coś zdobywam, ulepszam) i to nawet zaczęło mi się podobać :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raid i kolejne rekawice do kolekcji. Juz trzecie z kolei. Jak pech to pech ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mozna miec wiekszy lvl tylko ze nie ma eq jeszcze dostępnego, a bedzie dostepne od nastepnego raidu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raid i kolejne rekawice do kolekcji. Juz trzecie z kolei. Jak pech to pech ;)

 

Tez mialem zestaw 3 czy 4 rekawic ..wkurzajace tym bardziej ze w zeszlym tygodniu wylecily mi 4 helmy .. a butow wciaz brak  bo dzis wylecialy mi 3 scout rifle zamiast Vexa no i helm oczywiscie ... demet :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz 4 x 30 light. 30 maja tylko egzotyki i części z rajdu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pacz no. Nie dość ze dostaja to jeszcze marudza niewdzieczniki cholerne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem zadanie z exotic Bounty wykonałem je i nic nie dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zazwyczaj pojawiaja sie jak oddaje duzo bounty jednego dnia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×