Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę nie zrozumiałeś o co nam zasadniczo chodziło. Ale nie ma co gnieść wątku.

Rób solo. Ubijasz moby aż do 3 przylotu statku z mobami. Knightów i wizardów z tarczami ubijasz stopniowo z drugiego pomieszczenia przed wejściem do strikea. Po przylocie trzeciego statku uciekasz w to samo miejsce i czekasz aż pojawi się boss (wizzard).

Reprezentujemy inny poziom skilla jesli wysylasz mnie tam samego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bron na wypasie ;) to nie suros ale git gun

Daleko jej do najlepiej wygladajacej, ale dosc blisko do najbardziej bezuzytecznej ;)

To moze i nie suros ale wyglad ma przekozacki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reprezentujemy inny poziom skilla jesli wysylasz mnie tam samego ;)

 

Jeśli masz 28 level to idąc tan solo nie będziesz miał problemów. Jedynie wymagana broń z solar i arc damage (do zdejmowania osłon wizzardom i knightom). Jeśli nie czujesz się na siłach to zabierz znajomego ale wtedy moby mają więcej hp i trudniej je zabić niż jak robisz to solo. Podejrzewam że masz już ice breakera więc z tą snajperką nie powinieneś mieć obaw :D Zawsze możesz spróbować sam jak nie to zaprosić znajomego.

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylismy wczoraj raz we 3 i raz we 2. W obu przypadkach dramat. Level mam 29.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie występuje problem z tym, że destiny nie wykrywa, że mam wykupionego plusa i blokuje mi dostęp do strikeów czy pvp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylismy wczoraj raz we 3 i raz we 2. W obu przypadkach dramat. Level mam 29.

 

Róznica hp mobów robiąc ją solo a 2+ jest znacząca. Robiłem ten quest w 3 osoby najpierw i był dramat jak napisałeś. Jak wejdziesz do tego drugiego pomieszczenia i wyciągniesz ice breakera to uwierz mi że nie bedzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moge tam siedziec od poczatku? Czy najpierw musze biegac po tej glownej sali z bossem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku możesz spokojnie wyjść i tłuc moby. W chwili gdy pojawią się pierwsze wizzardy i knighty to uciekasz do pomieszczenia i wybijasz ich systematycznie. Jak ubijesz wizzardy i knighty to na głównej sali jeszcze może pozostać kilka mobów które trzeba wybić rzeby mógł przylecieć następny statek. Jak widzisz że leci to chowasz się i robisz jak wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie występuje problem z tym, że destiny nie wykrywa, że mam wykupionego plusa i blokuje mi dostęp do strikeów czy pvp?

Właśnie się z tym męczę już aktywowałem,dezaktywowałem różne bajery nadal to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dlaczego Destiny uzależnia ? Hehe. Nie moge sie od tej gry oderwać. Dzień bez Destiny to dzień stracony. Dla mnie to mistrzostwo świata. Jest to jeden z tych tytułów które gracze kochają albo nienawidzą, tego typu gry przechodza do historii - Wow , Diablo, Lol, Tibia, CS ;) i pewnie jeszcze pare kontrowersyjnych tytułów. Wszystkie mają wspólny czynnik uzależniający graczy.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie drażni mnie to że jest tego tak mało i ciągle losuje prawie tego samego "strajka". Ale jak deklun siadam i tłukę co wieczór po 5 czy 6 godzin :) Dodatkowo drażniło mnie to że często wywalało mnie na orbitę, ale i tak wracałem następnego dnia do grania. Może jestem masochistą ale to cholerne zbieractwo i chęć zdobycia czegoś fajnego uzależnia. Żeby tylko był więcej przedmiotów coś na zasadzie D3, czyli legendy, exotic i zestawy... (oczywiście zdaję sobie sprawę że exotic nie było w D3). Niestety jak tylko osiągnę max level a niestety nie trwa to tutaj tyle jak choćby w D3 (max dmg), pewnie grę odstawię bo wkurza mnie złodziejska polityka 5 mln dlc... Ale póki co, tak jak przez kilka miesięcy nie odpalałem praktycznie konsoli tak od momentu kupienia destiny siedzę dzień w dzień:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wczoraj po nighfall strike wpadł exotic weapon auto rife ten sam samiutenki co był do kupienia u Xura dwa tygodnie temu reakcja kumpla ze to ja dostałem a nie on bezcenna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Xur była by to inna gra :) Każdy by się cieszył z exo, a tak to juz: "Fajnie, że spadło" zamiast: "O KUR** EXOTYK MI SPADŁ WOHOOOOOOO!!"..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ktoś wcześniej napisał, że jak już xur musi być to powinien mieć droższe rzeczy, a według mnie powinien się dodatkowo pojawiać raz w miesiącu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DeraleS

Tez tak mysle. Ze zbroja mobli pomoc ale z bronia mogli zostawic ta ekskluzywnosc i radosc znajdowania eksow graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego kupujesz najlepsze bronie, a nie te ze średniej półki. Zobaczymy jak ta gra będzie wyglądać, ale póki co zostałem tym idiotyzmem mega podirytowany. Dla mnie duuuużo trudniej to już jest zrobić te vanguard marksy i reputacje itp. A tutaj dostałem dość sporo coinsów, mote of light i tylko czekać na xura, co sprzeda mi najlepszego egzotyka za 13 monet z dorobku 40. A gram nie tak sporo jak inni aktualnie, więc zastanawiam się jak tacy ludzie są wyekwipowani.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mardok, ja Ci powiem jak - 29 lub 30 lvl, w zaleznosci czy miales farta i wylecialo Ci eq z raida; 1 exotic armor i 4 legendy. Do tego w cholere exotic i legendarnych broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdurą totalną jest brak matchmakingu. Siedzę chory w domu, zrobiłbym raid czy byle głupi strike, ale się nie da, bo znajomi muszą k... pracować :) Poebany system, że muszę spamować randomów o party. Olewam i czekam na konkretnego patcha, bo teraz to po co grać? W pvp nie liczy się wyfarmiony sprzęt, wszystkie legendy upgradowane na max... Co mam teraz robić? Chyba tylko farmić jaskinię 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież strike'i możesz robić i z randomami (poza nightfallem i chyba weekly).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu zorganizuj se ekipe... Jest forum, sa grupy na fb. Wystarczy chciec.

Weekly i nightfalla tez mozna z randomami.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze najbardziej marudza ci ktorym szczesliwie wydropilo dobre przedmioty na poczatku, i teraz nie moga zniesc ze inni tez je maja.

Moze nie jestescie tego swiadomi, ale sa gracze ktorym praktycznie nic nie wypada. Ja np cala swoja legendarna zbroje musialem kupic za marki, a do tego trzeba wbic 3lvl vanguarda i crucibla. Wiec mysle ze napracowalem sie duzo wiecej na to co mam od tych, ktorym zdarzyl sie szczesliwy drop legendy czy egzotyka z najslabszych mobkow. Dlatego nie kumam ciagnacego sie od kilku stron lamentu.

Inna sprawa ze co komu przeszkadza co kto ma w ekwipunku? Przeciez to nie DC Universe Online w ktorym gracze walcza przeciwko sobie w story. Zwykla zazdrosc i scisk dupy ze nie mozna sie juz lansowac z Surosem i Ice Breakerem.

Edytowane przez snosch
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Ja po prostu uważam, że przy tak ubogim contencie, idiotyzmem jest dawać xurowi najlepsze rzeczy. Dość, że nam grę calutką pocięli, to jeszcze możemy sobie kupić egzotyka za bezcen, bo co za problem zebrać 13 blaszaków. Rozumiem, jakby jeszcze były mega egzotyk i hyper uber egzotyk, ale tutaj już nic więcej dobrego nie dostaniemy. Ogólnie pomysł na grę rewelacja, cała reszta strasznie kuleje i nie została przemyślana. Gram nadal, jednak mam nadzieję, że doczekamy się sporych zmian, bo co jest teraz, jest po prostu źle przemyślane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzotyk to czesto bardziej wrzod na dupie niz jakis wypas. Gdyby mozna bylo miec wiecej niz 1 to byla by inna sprawa. I tak to co najlepsze dostajemy z raidu. A tego juz kupic sie nie da. Zebranie wszystkiego co chcemy i jeszcze wylevelowanie tego zajmie nieco wiecej czasu niz na razie gramy. Dla mnie gra jest swietna i mega uzalezniajaca. Codziennie jakies daily, potem weekly i nightfall. Do tego 1 raid w tygodniu i po 100 markow na 2 frakcje i caly tydzien wypelniony.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×