Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie widziałem nigdzie info o tym ekskluzywnym Strike dla ps. Nie wiem czy to plotka czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g informacji z wikii na PS4 Strike'i beda 2.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekly update DeeJ napisał wyraźnie, jeden Strike i raid.

O dodatkowym ani słowa póki co.

Co będzie w rzeczywistości to pewnie dopiero 9 grudnia się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Players on PlayStation get a second Strike, The Undying Mind, "set in the Black Garden"

takie info znalazlem na destinydb.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli to beda 2 strajki to smiech kur.. na sali. Gra ktora ma tak malo contentu i tak wiele powtarzalnosci powinna czekac na dlc jak na zbawienie a tutaj dodadza rozgrywki na 1-2 h ???

Szkoda bo stworzyli swietnie techniczna gre z rewelacyjna mechanika ale postanowili zakpic z graczy i przetestowac ile uda sie wyciagnac od nas kasy. Jest nowy CoD , wychodzi GTA wiec Destiny pojdzie na sprzedaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to, czy nowy rajd będzie można robić niezależnie od pierwszego, tak jak jest teraz w weekly i nightfall. Czyli na rozgrzewkę robimy VoG, a później ten trudniejszy z dodatku. Do grudnia powinienem sobie zrobić nową postać, 4 rajdy w tygodniu to już jest sporo grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli to beda 2 strajki to smiech kur.. na sali. Gra ktora ma tak malo contentu i tak wiele powtarzalnosci powinna czekac na dlc jak na zbawienie a tutaj dodadza rozgrywki na 1-2 h ???

Szkoda bo stworzyli swietnie techniczna gre z rewelacyjna mechanika ale postanowili zakpic z graczy i przetestowac ile uda sie wyciagnac od nas kasy. Jest nowy CoD , wychodzi GTA wiec Destiny pojdzie na sprzedaz

Rozumiem żal, że jest mało contentu ale porównywanie do CoD'a jest trochę nie na miejscu. CoD to kilka godzin singla i kilka map pvp. Więc nie kumam w czym jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passa slepej kury leci dalej. Wczoraj z Atheona wypadl w koncu Last Word. Jeszcze tylko Hawkmoon i Fatebringer i rodzinka w komplecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogurt czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie porownuje do CoDa , w zadnym aspekcie. To 2 rozne gry. Po prostu CoD wychodzi i sie przerzuce zamiast 1037 raz robic strike na venus na lvl 24 ze strikelist gdzie beda wypadac mi zielone engramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za prawdę powiadam wam sprzedawajcie Destiny poki jest warte jeszcze 100 zl. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Panów ,którzy graja strajk bądź rajd setny raz :) Ja odpalę Destiny ponownie w grudniu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Panów ,którzy graja strajk bądź rajd setny raz :) Ja odpalę Destiny ponownie w grudniu :)

Moze nie maja innych gier i sa na nia skazani :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za prawdę powiadam wam sprzedawajcie Destiny poki jest warte jeszcze 100 zl. ;-)

Moze nie maja innych gier i sa na nia skazani :-D

Poważnie? Teraz będziesz moim doradcą finansowym i będziesz mi mówił w co mam grać? Edytowane przez yogurt2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Teraz będziesz moim doradcą finansowym i będziesz mi mówił w co mam grać?

Juz nie przeciagaj tego offtopu :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prócz pve jest jeszcze moim zdaniem dobre pvp. Ktoś tu chyba zapomina o tym. Mi frajdę sprawia robienie po raz setny strajk i rajd. Bo jak się ma ciekawych ludzi, to ciężko się tym znudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem jakims wielkim znawca gier, ale powiem wam że świetnie się bawie w destiny i wcale ta gra mi sie nie nudzi, wystarczy miec dobrych znajomych i odrazu zabawa idzie w najlepsze. Wczoraj jak z niebieskiego engrama wyleciał mi legendarny scout rifle to cieszyłem się jak dziecko. Tak czy tak, bawie sie dobrze i myślę że długo jeszcze nad ta grą posiedze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja, to racja, ale na szczescie ja tych problemow nie doświadczam w ogole ciekawe dlaczego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalismy zrobic przejscie Raidu bez zginiecia, jest w miare prosto i najwiekszym wyzwaniem jest skakanie po filarach oraz labirynt Gorgona. Niestety 2ga proba zaliczenia tego trofeum skonczyla sie na Atheonie gdy ten przeteleportowal ... jedna osobe :shok:  .... fakju bandzi  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha a orientujesz się czy taką próbę można podjąć raz w tygodniu czy "licznik" się zeruje po np przejściu raidu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raid bez zginiecia mozesz robic pare razy dziennie ,tylko ze nie dropi juz itemow . Tez robilismy raid bez zginiecia i jest to do zrobienia,niestety jedyna przyczyna dlaczego ukonczenie raidu graniczy z cudem to jest problem z polaczeniem :( i jakies durne glitche przy atheonie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, jesli ktos dostanie disconnecta to trofka nie wpadnie, trzeba robic wipe i zaczynac od poczatku. Nie mozna tez wychodzic na orbite. Raid trzeba ukonczyc za jednym podejsciem, za to mozna to robic 300x razy w tygodniu ;)

 

Raz Atheonowi zostało pol zycia i za pozno pojawilem sie z bańką na srodku gdzie juz reszta wskoczyla przedemna pomimo braku komendy ze bańka z tarczy rozstawiona i jedna osoba padla, a raz ten bug z teleportem tylko jednej osoby .. Ale zrobimy to, coś czuję ze w tym tygodniu ;)

 

BTW najbardziej emocjonujacy element to skakanie za Gorgonami ... rece sie poca, serce chce wyskoczc z klaty, na jezyku posmak adrenaliny .. :D :D :D

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW najbardziej emocjonujacy element to skakanie za Gorgonami ... rece sie poca, serce chce wyskoczc z klaty, na jezyku posmak adrenaliny .. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Na normalu?

Przecież wystarczy przebiec przez środek prosto do wyrwy i na 100% żadna cię nie wykryje.

Musisz uważać tylko na tę pierwszą,którą spotykasz,bo jak za wcześnie zaczniesz biegać,to ona się odwraca.

Na hardzie jest ciężko,bo stoją dodatkowe Gorgony i uniemożliwiają zwykły bieg.Trzeba po kamieniach skakać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×